Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

dobytek

Koukal jsem se na to v baru a je to děsná sračka plná nějakejch metrosexuálů a celý to překvapivě končí kýčovitym happy endem. Původně jsem si myslel, že to bude nějaká "fekální" týnejdžrovská komedie ve stylu Prciček a podobně, ale on to byl úplně debilní romantickej film. Ale tak když vám pěkná sevírka zajišťuje přísun piva, tak zvládnete dokoukat ledacos. Amy Smart jsem ve filmu vůbec neviděl. Možná jsem se byl zrovna vychcat. ()

T2

Rozpočet $22miliónovTržby USA $17,071,962Tržby Celosvetovo $21,278,456║ Klasická romantická šablónka, ktorá vďaka dobrému obsadeniu(Kate Bosworth, Topher Grace, Josh Duhamel, Ginnifer Goodwin) je prinajmenšom príjemne znesiteľná, občas aj úsmevná a romantický náboj taktiež nechýba. /55%/ ()

Nathalie

Kate Bosworth před Supermanem, Topher Grace před Spidermanem, Josh Duhamel před Transformers, Luketic po Pravé blondýnce. V letadle snesitelné, všude jinde jen s vypnutým zvukem nebo několika promilemi. 50% P.S. Až potkám George Clooneyho, určitě změním názor i přítele:) ()

Dever

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Superfabulous - BT [3:36] ,2. Special - Wilshire [3:01] ,3. Some Days - Wheat [3:22] ,4. More Bounce In California - Soul Kid #1 [4:01] ,5. Why Can't I? - Liz Phair [3:27] ,6. Back To You - John Mayer [4:00] ,7. Something About You - Five For Fighting/John Ondrasik [4:00] ,8. Days Go By - Jason Wade [3:26] ,9. Leading With My Heart - Alice Peacock [3:22] ,10. Blue - The Thorns [2:53] ,11. Waiting - Kyle Riabko [4:08] ,12. I Won't Go Hollywood [3:12] ,13. Somebody - Bonnie McKee [4:07] ,14. Shining - Kristian Leontiou [4:02] ,15. Once Again - Frankie Jordan [3:03], ()

novoten

Film pro všechny, které hřeje u srdce, když jim partner/ka s úsměvem řekne, že se Pitt/Clooney/Cooper/Scarlett/Angelina/Keira v porovnání s nimi může jít klouzat. ()

tron

„Si dobrý chalan.“ – „Zjavne to nestačí.“ Topher Grace je veľký talent (sitkom „Tie roky sedemdesiate“, V DOBREJ SPOLOČNOSTI... Venoma zo SPIDER-MANA 3 by nezahral dobre nikto) a Nathan Lane striedavo dokazuje svoju genialitu (VTÁČIA KLIETKA, „tlmočník tajnej agentky, ktorá nesmie hovoriť s Austinom Powersom a tak hovorí namiesto nej, odčítajúc jej z pier, otočený k nej chrbtom“ – AUSTIN POWERS V ZLATOM ÚDE). Bohužiaľ, RANDE S CELEBRITOU nie je o žiadnom z nich, ale o podstatne slabších ľuďoch - Kate Bosworthová má maximálne tak fajn úsmev a režisér nakrútil PRAVÚ BLONDÍNU a DIABOLSKÚ SVOKRU. Tupý scenár s hŕstkou vtipných a dokonca dojemných scén, ale stále bohapustý podpriemer, akých sú STOVKY. ()

Jara.Cimrman.jr

Věřím tomu, že Bruce Willis je v civilním životě sympaticky hláškující drsňák, Megan Fox netuší nic o ztopořených údech ve svém okolí, Macaulay Culkin bývá často sám doma a o romantické duši Tada Hamiltona není žádného důvodu pochybovat. Tedy pokud bych byl naivní a pitomoučká blondýna. A já tedy blondýna nejsem, to ostatní je k diskuzi, takže jsem se u tohoto snímku moc nepobavil. Asi proto, že nejsem velkým příznivcem schémat typu Angelica miluje Petea, který však miluje Rosalee, která je ovšem zblázněná do Tada, který má nejradši peníze, sex a samozřejmě sám sebe. Navíc byl Tad příliš malý parchant na to, abych přál Rosalee nudný život s trapným manažérem samoobsluhy a tak vlastně nevím, jestli to celé dopadlo dobře. Zkoumat to však nebudu, protože tento snímek je v podstatě zbytečný. ()

Hal_Moore

Ale jo, proč ne. Příběh reálný asi tak jako život na Marsu, na každém záběru vše odfláknuté a navrch ještě odporný výběr hudby. Jediné, na čem tak lze stavět je taky to jediné, co jsem na Randeti s celebritou shledal kvalitním, a to herecké výkony. Kate Bosworth i Joshe Duhamela jsem viděl ve filmu poprvé, Tophera Grace podruhé (Traffic). Všichni tři zahráli své role perfektně a jen tito tři udržují film dvě hvězdičky od odpadu. Josh mi navíc strašně připomínal mladší klon Timothy Olyphanta. Jak zjevem, tak hlasem. Víc ale Rande s celebritou nenabízí, jen jedno klišé za druhým, a ještě k tomu lhostejným způsobem. ()

castor

Dějově nepřekvapivě jednoduchý snímek Roberta Luketica, který se v žánru lehkých romantických komedií už docela slušně (na za oceánskou bídu) orientuje. Takže úplně marné to tentokrát nebude. Není to nekoukatelné jako Luketicova Příšerná tchýně, škoda jen, že se v hereckém obsazení nenašel nějaký pořádný tahoun řady slabších míst!! Nakonec proč ne.. 50% ()

freddy

Průměrná oddechová romantická komedie, která příliš originality bohužel nepobrala. Relaxovat se u toho dalo a jako oddechovka to nebylo špatné, ale zároveň to byl velmi naivní a snadno předvídatelný příběh. Ale to jsem věděl, když jsem do toho šel, a kdybych nechtěl vidět předvídatelnou romantiku, tak bych asi sáhnul po něčem jiném. Každopádně zajímavá romantická komedie, která možná okouzlí, možná zaujme, u mne to však je pouhá romantika, kterých je k vidění dost a dost. Ale neříkám, že to bylo špatné, v rámci žánru to je rozhodně ucházející počin, a tak dávám průměrné tři hvězdičky. ()

Spooner

Naprosto průměrná komedie s klacisky rutinní režií Roberta Luketica, jenž jede zase na neutrál. Zachraňuje to ale sympatické obsazení, u kterého ani tolik nevadí, že se postavy chovají jako idioti. Žádný zázrak, ale na jeden večer proč na druhou stranu ne. 50% ()

sepp

Jedna hvezda za tech par hezkych prdelek na zacatku a scenku rozhovoru na zachode. Jinak scenaristicka zacpa prvni kategorie bez smrncu a s maximalne hloupymi (ci naivnimi, nehodici se skrtnete) dialogy. ()

Niles

Podpriemerná romantická komédia s podpriemernými hercami, robená podľa rovnakého vzorca ako veľa filmov predtým aj potom. Lenže ešte aj takéto klišé bolo spracované aj oveľa lepšie a vtipnejšie. Záver je tiež typický, taký aký sa dá čakať od začiatku. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Kate Bosworth je kouzelná, zajímavěj námět, čisté charaktery postav -scénář, jako komedie moc nefunguje, hudba/// Je to docela příjemný film a Kate si tady jedině zamilujete, nehledě na to, že jednou z ní bude velká hvězda. Horší je to s mužským obsazením. Jejich charaktery jak jsou hodné (nabízí se, že budete fandit oběma) tak jsou i nezajímavé. Po hudebí stránce film spíše nezaujme, protože v rovině romatických filmů je hudba nevýrazná a je jí malo. V samotném ději se nachází i prvky komedie, ovšem tady tyto prvky celkem selhávají. Proto bych film označil jen jako romantický. Avšak i přes spoustů záporů se na to podívejte, film na vás dýchne pohodovou náladou/// Celkem 52%/// ()

kingik

Mohlo být líp i hůř. Postavy jsou sympatické, ale tvůrci jako by nevěděli, jak s nimi naložit. Nebo to jako mám věřit tomu, že dívka, která až nekriticky zbožňuje svůj herecký idol, se ho nakonec vzdá a rozhodne se pro obyčejného smrtelníka?! Odfláknutý konec, jinak celkem pohodovému filmu hodně ublížil. A kdyby si scenáristé dali větší práci a vymysleli jiné rozuzlení, rozhodně bych neváhal dát 4 hvězdičky. ()

Anderton

Josh Duhamel je sympatickejší ako Topher Grace a tá čašníčka bola viac sexi a inteligentnejšia, ako Kate Bosworth. Takže nechápem, čo za dilemy dve hlavné postavy filmu vlastne riešili. Rande mi pripadalo absolútne vytrhnuté z reality a to najmä záverečným vývojom a rozuzlením. Ak by sa film vyvíjal, ako povedzme do svojich dvoch tretín aj naďalej, bol by som relatívne spokojný. Jedným okom som ho pozeral pri umývaní dlážok, riadu a pri upratovaní. Toľko k mojej obhajobe, prečo som ho vôbec pozeral. Náhodou išiel na kanáli, ktorý som mal zapnutý a mal som mokré ruky, tak som neprepol. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)