Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

hmyzovrah

Jako fanoušek Asijské tvorby, byl pro mne tento seriál zklamáním. Postavy nezáživné, nemastné, neslané a vysoce nesympatické. Za celej seriál mi bylo úplně šumafuk, kdo přežije a kdo ne. Většina dílů se jen nezáživně žvatlá a nic se neděje a když už se něco děje, tak se tomu směju, co se tam za sra*ky děje. Vývoj postav předpokladatelný. Tento seriál prostě nemůžu brat ani vážně, ani jako komedii. ()

benji66

Celkem jo, asi to většinou předčí očekávání. Jenom ten konec... Namísto výrazné poiny rozbředlá kaše. Tady se tvůrčí genialita jaksi nedostavila. ()

Chenso

Zcela upřímně,první věc co jsem udělal při pohledu na trailer - Odsoudil jsem to za partu šikmookých nesympatických vocasů. A pak jsem se nestačil divit ,jak moc jsem se spletl. Velmi dobré herecké výkony,zajimavé prostředí,uvěřitelné scény,vcelku i logičnost a rozhodně napětí. Za mě velmi povedený kousek který hýbe serialovým světem. ()

Filumena

Záměrně jsem sérii zhlédla v původním znění. Marné, je to úplně jiná kultura a některým divákům nemusí zpracování sednout. Podle mne, až na pár scén které byly hrozně našroubované aby umocnily účinek na slabší povahy, dobré, napínavé s překvapivým koncem. Ovšem příchod VIP ukázal že za prachy lze vše. ()

HombreT

Seriál ničím výnimočný, práve skôr naopak, kopírujúci už veľa krát videné. Prvé diely bola iba vata čakajúca desiatky minút na očakávané cliffhangery. Zvyšok už len ničím neprekvapujúca a logiku podtrhujúca (ako napr., že evidentné cheatovanie v hrách nevadí, tak prečo to hráči nevyužijú a neojebú, čo sa dá hlavne, keď ide o život ?!) akože kontroverzná zábava. Tu vidíme, že masovému divákovi jednoducho stačí málo ku šťastiu a za zaujímavý, ba až originálny počin bude považovať sto krát videné...iba tak trochu inak. Jednu dávam, vďaka celkom zaujímavým postavám a 'kórejskej atmosfére'. Inak jednoducho o ničom a rýchlo zabudnuteľné (ten hajp fakt nechápem). ()

Johnyhlx

Absolutně špičkový seriál poslední doby. Ač se může zdát ve srovnání s Hunger games atd..., že je naprosto neoriginální, dle mého názorů po shlédnutí všech epizod člověku dojde, že je velice originální. Seriál je překvapivý, intenzivní, emotivní a brutální. Celkové uchopení námětu je výborné, protože to pojednává o lidech, kteří se dokážou dostat do tak obtížných situací v běžném životě, že i možná smrt pro ně je volbou. Absolutním vyvrcholením je epizoda Kganbu, která rozseká snad každého diváka. Za mě jednoznačně 5 hvězd. Napínavé tak moc, že jsem všech 9 epizod shlédl za jeden den. Nicméně úplný závěr je pro mě trochu zvláštní zakončení (poslední 2 minuty seriálu), asi aby mohla být eventuálně další série. ()

Dalajlada

Tento seriál má potenciál stát se legendou. Jedná se o psychosondu do nitra lidské duše a čeho jsme pro rodinu, peníze, kamarádství a pomstu schopni. Příběh je až neuvěřitelně uvěřitelný. Každá jedna postava je úžasně napsaná a každé z nich se dá věřit, že by se chovala tak, jak se chovala. Narozdíl od mnoha dalších seriálů nám ukazuje, že nic není naprosto dokonalé a bez chyby. Nezbývá než doufat, že tenhle úžasný počin nezničí zbytečným pokračováním. ()

mp5991

Asi nejvíc mě na tomhle seriálu zaujalo, jak šíleně slabá je jihokorejská měna. Ale pojďme k tomu podstatnému. Jak už tomu u přehnaně populárních titulů bývá, ani u tohoto jsem úplně nepochopil, co na něm má být tak převratného. Není to špatné, ale není to ani lepší než většina tématicky podobných titulů. Největší slabinou jsou asi už samotné hry. Nejsou tak napínavé ani brutální jak třeba v Saw, nejsou ani vůbec promyšlené jako třeba...skoro kdekoliv jinde. Jediné, na čem se tak dá stavět, jsou postavy, ty jsou docela fajn, ale přijde mi, že nejvíc prostoru mají ty nejméně zajímavé, navíc je tu všehovšudy jen jeden díl, kde se všechny charaktery mohou naplno projevit a ano, ten jeden díl fakt stojí za to, ale je to trochu málo. Taktéž každá snaha více přiblížit, o co tam vlastně jde, byla většinou spíš na škodu, obzvláště většinu posledního dílu bych osobně úplně vypustil. [Spoiler]: Uznávám, že se to dalo čekat, ale stejně mě mrzí, že v druhé půlce ty hry už cíleně směřovaly k tomu, že bude jen jeden vítěz, toho se dalo docílit i méně okatým způsobem. ()

HomerKubesh

Dobrý, jen moc nechápu ten Hajp... jestli on není umělej. Na pět hvězd bych se nesměl místy nudit. Navíc, jestli ty prachy vyhraje jen jeden, tak bych do toho nikdy nešel. Tak deset procent lidí, kdyby vyhrálo, to už je jiná... Tímpádem sem se nějak nemohl už od začátku identifikovat s postavami. Těším se na další řadu, pak možná zvýším hodnocení. ()

adam2311

Nechapem aky humbuk je okolo toho... Akoze je to spracovane velmi kvalitne o tom niet pochyb ale v podstate to nie je absolutne nic nove alebo prevratne... Podobny namet som videl XY krat, ocakaval by som od toho vacsie napatie. 75% ()

enforcer

Hra na oliheň chce šokovat. Tak nějak to funguje do 6. dílu, který je asi vrcholem. Pak už jde kvalita strmě dolů, původní nadšení opadá a člověk si začíná víc všímat toho tragického asijského přehrávání většiny herců. Závěr je vyloženě béčková srajda. Jedna řada stačila. ()

dominikciz

Tento seriál jsem sice zhlédl za dva dny, ale chvílemi mě to vůbec nebavilo a navíc jsem měl ze začátku dost velký problém rozlišit jednotlivé postavy. Koncept hraní dětských her dospělými je ale vážně super. Za mě osobně byla nejzajímavější hra první a pátá. Naopak druhá mě vůbec nebavila. Co se týče postav, tak jsem od začátku tušil, že spoiler! ve finále bude dvojice, která se tam i opravdu dostala. Z postav mě nejvíce zaujala dívka 067 s Pákistáncem Alim. Hlavní "hrdina" mě naopak chvílemi iritoval a kolikrát jsem si říkal, jaké to má v těch hrách štěstí, když je dokončí vždy těsně před koncem limitu pro danou hru. :D Hodnocení je něco mezi 3* a 4*. ()

kamilao

Já se nějak nemůžu vzpamatovat. Nevím, co je horší! Jestli samotný děj, nebo tahle euforie okolo 😫😞. Bez spoileru bych se neobešla, a tak raději budu chodit kolem horké pakárny. Banda psychopatů hraje s bandou zadluženců a looserů dětský hry jako je cukr káva limonáda. Dialogy o ničem, od začátku dost předvídatelné, herecký výkony na prd. Nikomu bych tento seriál nedoporučila. A rozhodně ne dětem pod 18. Hodnotit jako odpad si to díky policajtovi a slečně co to celý hraje pro bratra, nezaslouží. ()

jethrotull

Jednu hviezdu davam zo slusnosti za napad,inak to bola totalna kravina hlavne vdaka dementnym hereckym vykonom ! Tolko nesympatickych a odpornych ksichtov som nevidel za cely zivot v jednom seriali. A najodpornejsie boli tie dve zenske co tam hrali.Jedna poriadne prijeb.na a uskriekana a ta druha tupa samostredna krava,co nevie otvorit hubu. No a samozrejme hlavny hrdina,co predstavuje presne ten prototyp korejskeho myslenia a konania,co my Europania nikdy nepochopime. Jednoduche zhrnutie pre mna je,ze dement zostane vzdy dementom aj ked vyhra miliardy tych ich papierikov. A totalne to priklincoval tou prefarbenou hlavou cim potvrdil ze je k.kot. Lutujem to more casu stravene pri sledovani tejto kraviny,ale mozem si sa to sam,ze som naletel tym vysokym percentam co tu davaju zrejme velmi nenarocny divaci. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)