Hra na oliheň - Série 1

(séria)

Když se Seong Gi Hun (Jeong-jae Lee) dostane na absolutní dno, dostane neodolatelnou nabídku slibující výhru několika miliardy wonů výměnou za vítězství v tradičních korejských dětských hrách proti 455 dalším hráčům. S nástupem her se účastníci brzy dozvídají o smrtelných následcích, které přicházejí s prohrou. (mikki089)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nejsem žádnej kůň!" Fenomén, který se stal nejúspěšnějším seriálem Netflixu všech dob, protože ho vidělo přes 142 milionů domácností. Stovky zadlužených hráčů přijme podivnou pozvánku k účasti v sérii dětských her, kde je hlavní cenou ohromující výhra 45,6 miliard wonů / 846,7 milionu korun. Má to je jeden malý háček když prohrajete, zabijí vás. Souboj o přežití a hra šílených zbohatlíků nejvíce připomíná filmovou sérii Hunger Games namíchanou se sérii Saw. Ano, ale nesrovnával bych to. Seriál je brutální, asijsky zvláštní, a jiný nostatní. Navíc každý si asi vezme z příběhu něco odlišného a právě proto rozhodně stojí za doporučení. A CO VY? Co jste ochotni udělat, abyste zbohatli? Zradili byste svého přítele, abyste unikli smrti? Jde veškeré lidství i morálka stranou, když jde o peníze? - 80%. ()

Aceboris

Vie mi niekto vysvetliť, čo je na tom podľa niektorých, na 100% hodnotenie ? Úplne šialený a priemerný seriál o vraždení zúfalcov, zadlžených až po uši, ktorí si vyberú vražednú hru aby zachránili svoj spackaný reálny život. Už dávnejšie som videl tiež obdobný film, kde daný muž plnil priania, ktoré dostával cez telefón a za tie dostával na účet peniaze, no ten film bol o niekoľko tried vyššie. ()

juro

No co bych k tomu napsal? :  asi tak 55-60%  rozhodně nechápu 100% hodnocení které tady dává hodně lidí. Námět fajn, myšlenka seriálu se povedla. A to je vše. Rozhodně mi nesedí asijska kinematografie - všichni jsou tam uječení a strašně přehrávají - ale co mě nejvíc zarazilo byl konec - čekal jsem celý poslední díl na NĚCO co by mě posadilo na zadek a dostal jsem jedno velké nicneříkající nepochopitelné NIC - vlastně tohle to stáhlo u mně asi na 45% ()