Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Frfla

Stará dobrá klasika, Hui, Dui a Lui, strýko Držgroš a spomienky na detské časy. Veď predsa: "V Káčerove vždy je niečo nové huuu-uu" :) ()

Tomulka

Perfektní seriál a to nejen pro děti. Koukal jsem na tento seriál jako dítě a koukám do dnes. Osobně mám hrozně rád ty díly kdy hledají nějáký poklad a nebo je v díle Šikula. ()

Scooby..

Pamatuju si jako malý kluk jak jsme se na to s kámošema moc těšily a čekaly na dalsí nový díl o kterem jsme si pak vyprávěli nebo si i hrály. ()

Naby

Jeden z nejlepsich kreslenych serialu na Svete. Pribehy jsou tak poutave, ze je nekdy tezko rict, zda pobavi deti vic nez dospele. S kazdym dilem tak clovek vidi kus originalniho pribehu, ktery stoji za to. Rozhdne musite videt! Jasna 5* ()

Negticek

Pro mně je to srdeční záležitost. Pamatuju si rána, kdy jsem o víkendu vstával v 6 hodin, abych se na ně mohl dívat na Nově. A do dnes toho nelituji. Tak jak dnes o víkendu vstanu kolem 11té hodiny, kdyby to opět začli ráno dávat, tak určitě začnu opět brzo vstávat a nedočkavě se dívat, ikdyž jsem již každé díly viděl minimálně dvakrát. ()

Mrtvobog

"V Káčerove úžasnom, až zem praská...", miloval som Duck Tales ako malý chalan, a kľudne by som si to pozrel aj dnes. Je to jednoducho nesmrteľná klasika (podobne ako komiksový Káčer Donald - to som taktiež zbožňoval). Oproti tomu aké hovadiny sa dnes natáčajú a púšťajú v telke je Káčerovo viac než božské. ()

J. K. Lister

Kačerov jak hurikán k nám už míří. Auta, laser aeroplán, městěm víří. Příběhy píše z téhlecté říše Kačer... Jeden z mých oblíbených seriál ze studia Studio Bueno Vista mých náctých let. Mezi nejlepší postavičky beze sporu patří strýček Skrblík a jeho stejně prachatej bratr Gršgrešle Hamoun, Skrblíkův vždy havarující pilot Rampa McQuack, jeho služka paní Čvachtová, Koumák a párek vejlupků říkajících si Rafani a knížka mladých svičťů, které čtou strýčkovi synovci Dulík, Bubík a Čudlík (nebo jak se ten třetí jméno - můžete mne opravit?) ()

B.e.r.n.y

Není moc co dodávat. Kdykoliv na tento seriál narazím vybaví se mi vzpomínky na dětství a na víkendy, kdy jsem byl vždy jako první v rodině vzhůru, jen abych nepropásl ani jeden díl. Klasika. ()

Eradin

Má nejoblíbenější disneyovka. Miloval jsem ji už jako dítě, ale až jako dospělý jsem ji dokázal plně docenit. Některé vtipy, narážky a komentáře není dítě schopno pochopit. Sice to mělo šťávu vždycky, ale teď je to teprve ta správná jízda. ()

ssarka

jsem v šoku..narazila jsem na můj oblíbenej seriál asi po10 letech a je to PŘEDABOVANÝ......to neeeeeeeeeeee,musím to někde sehnat s původním GENIÁLNÍM dabingem...Heřmánek nesmrtelej jako Rampa ()

Lady Marcy

Na tohle jsem tak ráda koukala. I časopis Kačer Donald jsem pravidelně kupovala. Kačerov jak hurikán, k nám už míří. Auta, laser, eroplán, městem víří .Příběhy píše, z téhle té říše. Kačer HUHU! :D ()

Mark1983

Jako školák jsem to sledoval pravidelně, a dokonce jsem měl s tímto tématem i hromadu časopisových komiksů,takže dávám jasných 5 hvězdiček. Studio Walt Disney je bez chyby. ()

Potjoc

Tento seriál mám mnohem raději v komiksech (kde je vnímám jako součást mého života), než v této televizní verzi. Z televizních Disneyovek jsem měl radši Rychlou rotu, nebo Medvídka Pú. Nebaví mě ten typ seriálů, kde se cestuje po světě a všechno dopadne dobře. Skrblíka mám radši v komiksech, kde je vzteklý, vyděračský a nespravedlivě bere peníze druhým (aspoň tam ukazují tak jaký je svět). Ale i tak dám čtyři hvězdičky (víc nedávám žádnému filmu) za komiksy. ()

Honza__St.

Nejlepší animovaný seriál, co kdy vznikl (kdepak Simpsonovi), navíc s dokonalým českým dabingem, který překonává i originál. A v neposlední řadě synonymum slova "dětství". Tady nejde dát jiné hodnocení, než 100%. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)