Elle Woodsová (Reese Witherspoonová) dobyla Harvard a teraz začína právnickú prax v jednej veľkej firme. Balansuje medzi náročnou kariérou a prípravami na svadbu s mužom svojich snov, Emmetom Richmondom (Luke Wilson). Keď však zistí, že klienti jej zamestnávateľskej firmy zneužili rodinných príslušníkov, resp. matku jej milovaného psa, čivavy Bruisera, stane sa odhodlanou bojovníčkou za psie práva, proti zneužívaniu nemých tvárí k nehumánnym pokusom. Fenku totiž objaví zatvorenú v laboratóriách kozmetickej firmy. Keďže sa ozve nahlas, vo firme dostane na hodinu výpoveď. Jej existencia je zničená, ale ona je nezlomná optimistka. Slečna Woodsová vyráža do Washingtonu, aby vzala veci do svojich vlastných rúk, ozdobených francúzskou manikúrou. Chce presadiť nový zákon zakazujúci testovanie kozmetiky na zvieratách. Snaží sa preniknúť všade tam, kde sa ťahá za politické nitky. Pritom z modrej šede, černe a námorníckej modrej vyčnieva ako ružový palec. Politici nie sú práve nadšení „poslankyňou Barbie“ a Washington D. C. nie je ľahké pôsobisko pre dievča – síce s právnickým diplomom z Harvardu, ale predovšetkým s neomylným zmyslom pre módu. Prefíkaná senátorka Victoria Ruddová (Sally Fieldová), u ktorej Elle hľadá pomoc, však iba predstiera, že mladú právničku podporuje. Elle však svojím neodolateľným šarmom, inteligenciou a odhodlaním obludný systém premôže a nájde si iné spôsoby, ako získať Kongres na svoju stranu. Každá politička si totiž rada posedí u kaderníka a aj ten najneprístupnejší senátor tají v srdci lásku k zvieratám. Obhajobou Bruisera a jeho rodiny nakoniec inšpiruje ostatných, aby tiež vyjadrili svoj názor... (TV JOJ)

Smileface

Legally Blonde 2 je hustě nastavovaná kaše prvního dílu s řídkým výskytem vtipů k pousmání,ne však k opravdovému smíchu.Jen proto že jsem v kině nespal nebo neodešel, všechno celkem slušně uteklo do slavného konce a že to nebylo zas až tak trapné jak jsem před začátkem předpokládal,dávám **,ale je to spíš 30%. ()

Chise

Celkem nuda. Scénáristi se možná měli vyhnout pokusům na zvířatech, protože tohle kotroverzní téma filmu přineslo akorát větší procento trapnosti. ()

sedm.1 odpad!

Můj komentář k „perle“ Pravá blondýnka 2 bude téměř stejný jako film samotný:nevěcný,nudný a možná pro někoho i blbý(ovšem napište k takové blbosti chytrý komentář).Ale na rozdíl od filmu je můj komentář alespoň krátký a něco ostatním zdělí:NEKOUKAT! ()

Cejny

Šíleně chytrá blondýnka v podání Reese "sesvoulžičkou" Witherspoonové. K pobavení jo, dobré, ale jináč hloupé. ()

hudryhudry odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl vyjmenovat všechny zápory tohoto filmu, je to na pět stránek, shrnuto: absolutně nehorázná hovadina. Nejlépe ve filmu hlaje ta čivava a Witherspoon je docela hezká, jinak vše ostatní je hrozné. Scénář nechutně blbý, herecké výkony strašné, no děs! ()

jondoe

ovela slabsie ako prvy diel.toto naozaj nemusely tocit.ale reese nestratile nic zo svojej naivity co je jedine plus tohto filmu a este sa na to da ako tak pozerat. ()

Reckon

Tenhle "film" jsem viděl hooodně dávno a je to tak myslím dobře, protože myslím, že by hodnocení šlo rapidně dolů. (3/10) ()

wosho

Jednička byla taková příjemná holka od vedle, co jí má každý rád. A dvojka je taková mrdka co kouše ptáky při žužlání. Táhni do pekel blondýno:-) ()

Merkin

Je to super oddechovka, nasadila jsem si ty růžové brýle a vcelku se bavila. Jasně, že nejde o nic světoborného, ale ono to občas vůbec nevadí:) ()

Radim

Oproti jedničce neuvěřitelný propad. Chybí tomu vtip, šťáva, nadhled, v podstatě se jedná o parodii sebe sama, a ještě k tomu špatnou. ()

Hanes88 odpad!

Náhodou jsem na toto pokračování narazil při přepínání kanálů v televizi. A jak to dopadlo? Po 10ti minutách jsem to zase radši přepnul dál. Prostě trapné. ()