Nekonvenčná dvojica policajtov Starsky a Hutch sa nikdy nespráva podľa predpisov a pri vyšetrovaní zločinov používa výlučne neortodoxné metódy... Detektív Ken „Hutch" Hutchinson má svoje osobné pracovné problémy. Je skvelý policajt, ale jeho nebezpečne bezstarostná povaha a túžba po rýchlo zarobených peniazoch mu veľa úspechov v práci neprinášajú. Má síce prvotriedne inštinkty, ale právo vníma len ako prostriedok na prilepšenie. Dobey, kapitán mestskej polície v Bay City, vymyslí dokonalý spôsob na vyriešenie svojich dvoch najväčších problémov - spojí Starskyho a Hutcha dovedna a ako dvojicu tajných policajtov ich pošle do ulíc. Keď sa títo dvaja nesúrodí partneri pustia prvý deň do boja proti zločinu, objavia vo vode mŕtve telo. S pomocou Hutchovho dynamického prefíkaného informátora Huggy Beara začnú riešiť tajomnú vraždu. Všetky známky vedú k bohatému obchodníkovi Reese Feldmanovi, ale Starsky a Hutch proti nemu nemajú žiadne dôkazy. Bez toho, aby o tom vedeli, Feldman vymyslí plán, ako zneškodní národnú protidrogovú organizáciu DEA a uskutoční najväčší a najlukratívnejší drogový obchod svojej kariéry. Nekonvenčná dvojica tajných policajtov musí použiť tie najrafinovanejšie metódy, aby zločin vyriešili a páchateľov poslali za mreže. (TV JOJ)

svik

Abych řekl pravdu původní seriál jsem neviděl, takže film beru jako začátek. Vše mi připadalo jako Gomez a Tavarez jen o trochu lepší. Tento dojem mě neopustil po celý zbytek filmu. Komunikace mezi oběma paťáky byla naprosto stejně postavená, ale to je jedno. Bylo zde skvělé auto, moji oblíbenci Stiller a Wilson a skvělá Carmen, kterou vidím poslední dobou ve filmech často. Film byl zábavný i napínavý . ()

corpsy

V celkom odlišnom duchu ako pôvodný seriál, ktorý bol akčnou krimi bez humorného podtónu. Ale čo čakáte keď sa filmu ujmú tie najväčšie komediálne hviezdy súčastnosti. Vtipná a svižná akčná zábava. ()

Marek1991

Nedá sa tu zaprieť snaha autorov o vytvorenie vtipnej kamarátskej dvojice, ale celkovo to na mňa miestami vyznievalo trápne a nechutne. Hodí sa mi sem otrepaná fráza. Videl som aj lepšie. Rozhodne sa však títo dvaja hodia skôr do komédií ako do akčných filmov. Hodnotím to celkom obstojne. Raz som videl, viackrát nemusím. ()

Torision

Naprosto dokonalej remake, kterej je narozdíl od originálu pojatej víc humorně a to filmu dost prospívá. Film má naprosto luxusní sexy atmosféru sedmesátek a dobový kostýmy fakt nemaj chybu a taky musím dodat, že ten skvělej retro soundtrack se mimořádně povedl. Film od prvních minut šlape a je úplně jasně vidět, že si Stiller s Wilsonem dost seděj a všechny jejich humorný špílce jsou fakt super cool. Když k tomu připočtu cameo Willa Ferrella, vyjde mi jednoznačně film, kterýmu nemůžu nedat 100% hodnocení. Kvůli filmům jako tenhle má cenu žít. ()

liquido26

Původní seriál neznám, i když to cameo na konci jsem pochopil :-) Řekl bych, že asi nejlepší film, kde se Stiller a Wilson společně objevují. ()

bloom

Starsky a Hutch jsou zatím asi nejlepší parodií 21. století a bude to tím, že dodržují vlastně v současnosti nectěné pravidlo žánru - hrát všechnu tu srandu s vážnou tváří. A taky proto, že narozdíl od všech těch Dojáků a Bijáků v ní nějaká ta sranda je. A vlastně ne nějaká, ale velkolepá. Skvělé napsané dialogy, postavy (Huggy Bear, Vaughnův židovskej gangster, Ferrellův přihřátej vězeň), gagy vizuální (když Stasky nese mámě na hrob koblihu) a pár vtipů, které sice silně, ale úspěšně útočí na diváka (ano, mám na mysli ono kamenné překvapení k narozeninám). Navíc v roli policejného šéfa Fred Williamson, hvězda černošských filmů 70.let, je možná větší pocta žánru než Pam Grier v Tarantinově Jackie Brown. A samozřejmě pochvala za vizuální zpracování, které podobně jako v Kašlu na lásku vystihuje svoji dobu, ale zároveň ji jemně paroduje. ()

spaceboyCZ

Bohuzel je to klasicky prumerna americka akcni komedie, od ktere nesmite opravdu nic cekat. Ja osobne bych se radsi jeste jednou podival na prvni dil Mizerove nez absolvovat tohle. ()

Rosana

Parádní komedie s vtipnými momenty, bezva kostými a tak dále. Bohužel mi to připomínalo slabý odvar filmu "Smrtonosná zbraň" a celkově nic moc originálního. ()

Paxxx.cz

Dokonalá návštěva sedmdesátých let v Bay city s hereckým duem Ben Stiller a Owen Wilson. Spousta skvělých vtipů a hlášek i herců a dobrý výkon Snoop Dogga, který hodně pobavil, zejména svým afrem u golfu. Docela mě překvapil i povedený dabing...75%. ()

mustafa

tahle komedie se stane jednou kultovní. Už teď se ji nazdráhám zařadit mezi nejlepší komedie, co kdy vznikly. Owen Wilson a Ben Stiller mě opět utvrdily v tom, že v současnosti není lepších filmových komiků. Film žije osmdesátými léty: písně, účesy (trvalá:-)), vypasované rifle, brýle se zlatými obroučky a spousty koksu... Vtipně působí i parodické scény, které by se jinak zdály trapné (např. Beztarostná jízda, Horečka sobotní noci). Film je doslova přeplněn hláškami a vtipnými scénami - za všechny bych jmenoval především utopené auto, robot z budoucích let, sjetého Starskyho, výslech roztleskávačky nebo zastřelení osla (to je snad nejvtipnější scéna filmu), ale taky hádka o Starskyho trvalé... Celý film je postaven na tom, aby se člověk pobavil - to se dokonale povedlo. Jsem zvědavý na další filmový počin Stillera a Wilsona (jejich předchozí filmy pouze potvrzují, že tito dva si umějí skvěle zvolit filmovou látku, která jim skvěle sedne..) ()

javak810i

Tak jsem konečně zhlédl film nesoucí jméno jednoho mého oblíbeného pražského klubu :D. Nebudu lhát, původní film ze 70. let jsem (zatím) neviděl, ale minimálně v imitaci této doby působí nový remake přesvědčivě. Ačkoliv Bena Stillera moc nemusím, tak tady mi zas až tolik nevadil. Nejspíš díky tomu, že to vyvažovali ostatní herci, ze kterých překvapivě nejlépe vyšel weedking Snoop Dogg. Celkově mě film bavil, ale něco mi tam prostě chybělo. Jak už tady někdo psal o nedotaženosti - tak podobný pocit mám i já, akorát nedokážu přesně ukázat na konkrétní věci. Za mě nakonec lepší 3*. ()

JJ.Gibson

Zklamání semnou cloumá, čekal jsem od dvojice Stiller Wilson mnohem lepší film. Bohužel Starsky a Hutch není natolik vtipný, aby to byla dobrá komedie a není natolik akční, aby to byla dobrá kriminálka. ()

numi

Příjemné retro, které ve vás navodí příjemnou atmosféru, obklopí vás příjemnou hudbou a do tohodle klídku vpadnou dva příjemní poldové, kteří jsou si podobní jako vejce vejci. Teda až na pár "detailů"... Příjemná zábava, která vás neurazí trapnými chvilkami a po celou dobu si zachová tvář. Dokonce i v bonusech na DVD. Doporučuji pětihvězdičkový film o filmu, je lepší než film samotný. [listopad 2005] ()

erased

Ústřední dvojici tohoto filmu miluju. Tím nemyslím seriálové postavy ale herce, Stiller a Wilson dohromady prostě válí. I když film postrádá jakékokoli vyšší kvality, právě tato herecká dvojka mu dodává potřebnou šťávu. Hrát zde ale kdokoli jiný, hodnotil bych kvůli chybějící retro atmosféře nejspíš průměrem. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (viac)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (viac)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (viac)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (viac)