AmonGoeth

5* je naprosto vědomě nadstřelených, ale ten finální souboj prostě musí hnout každým opravdovým fanouškem SW. “Anakin is gone. I am what remains.” ()

Sheldor93

+ Souboj mezi Darth Vaderem a Obi-Wanem, Hello there moment - Místama je to tmavější než černá díra, celkově nelogické chování postav v průběhu série v některých scénách ()

HenryX018

Průser se nekoná, díky Bohu!!! Vader dostal právem na prdel přesně tak, aby měl motivaci Obi Wana rozmrdat ve IV epizodě. Rozuzlení příběhu Revy tragické, stejně jako celá její story line. Camea taky fajn, spokojenost! ()

Maniax

Jak a čím se Reva dostala taky rychle na Tatooine? Teleport alá Game of Thrones? Proč křižník nevyslal stíhačky? Zvyšte intenzitu palby? Z Obi-Wana se stal Avatar-style earth bender? Luke byl v přímém ohrožení smrti inkvizitorem? A zásadní otázka - proč je to proboha taková smutná a nudná sračka, kterou z totálního bahna vytahuje akorát pár vybraných scén s Vaderem a nějakej ten fanservice? ()

0verseer

"Hello there." Koniec dobrý všetko dobré. Teda takmer všetko. Škoda, že išlo o jedinú nadpriemernú epizódu seriálu. Mala takmer všetko. Veľkolepý duel, nostalgiu aj podmanivý audiovizuál (konečne zaznela aj The Imperial March). Vo finálnej epizóde (napr. oproti Mandalorianovi) bola zjavne najväčším handycapom tvorcov obmedzená miera napätia, keďže osud všetkých hlavných postáv je z filmov prakticky známy a nikto nemohol zomrieť, takže prakticky nebolo čím prekvapiť... Tu to kompenzovala už spomínaná nostalgia. Pokračovanie nepotrebné... ()

only_serials

Nejsem žádnej SW Disney hejtr.. nehejtoval jsem sequely, ani sola, naopak Rogue One patří mezi moje top3 SW. Nicméně pokaženej Boba už mě trochu nadzvedával ze židle... ale teda jako u Kenobiho konec - co tohle mělo být za totální scénáristickou a režisérskou sračku??! Jak se dá vůbec zkazit taková  neskutečná látka jako je Obi Wan vs Anakin??!... To teda fakt nechápu. ()

Brock

V rámci tohoto projektu nejsilnější díl. A rozhodně chceme vidět Obi-Wana ještě někde skotačit :) Stejně tak Luka po ep.6, protože jako nejsilnější Force-User toho ve filmech moc nepředvedl :) ()

GejmronCZ

Nevím jak, ale 2x mi zaslzely oči. To se nestává často. Nechápu jak to dělaj, ale SW předává nostalgii fakt dobře, ať už je to cokoliv. Možná to chtělo ještě jeden díl pro větší a lepší vykreslení příběhu Revy, aby to celé lépe zapadlo. A nebo trochu změnit scénář a udělat to nabušenější. Touhle větou teda mluvím o celém seroši. Ne jen o téhle epizodě. ()

st4nford

Poslední díl to všechno zachránil a zdařile vše přichystal na New Hope. Škoda těch zbylých scenáristiscky nedoladěných epizod... každopádně tato byla skvělá! Divák uroní slzu a zamrazí v zádech. ()

jjjerry

Lepší průměr. Bohužel jako celá serie trpý špatným scénářem. SPOILER: jak proboha Inkvizitorka mohla přežít? Proč je najednou ze slabého neschopného Bena zase lepší rytíř než Mace windu? Na Inkvizitorku místo útěku blastery? A proboha proč ho nezabil konečně a neukončil Imperium právě, když už to není Anakin? Zvyšte palbu? na to by sami nepřišli. Co vypustit stíhačky? ENDSPOILER   souboje dobré, Ale do světea SW to bohužel nezapadá... Chudák George Lucas, jestli to viděl tak musí mlátit hlavou o zeď :/ ()

david141474

Tenhle díl byl kurevsky, ale kurevsky skvělej. Od začátku do konce měla tato neskutečná podívaná co nabídnout. Nebyly tam trapný body, kde se nic neděje a tady v 6. díle se toho děje kurevsky hodně. Seriál Obi-Wan až do teď za moc nestál, ale tahle epizoda to všechno změnila. Nebýt této epizody, seriál by stál za vyližprdel. Musím se přiznat, že Star Wars někdy dokáže opravdu dojmout a někdy někdo uroní i pár slz, což se mi podařilo u pár těchto SW skvostů a to i u této epizody. Aspoň se můžu považovat za SW fanouška nebo za ubrečenou děvku. SW je srdcová záležitost a ti kdo ještě Star Wars neviděli by měli rychle napravit. 6. Epizoda 20/10 Seriál 7,5/10 ()

Robajz odpad!

Celá série je totální, tupej a upachtěnej odpad bez originálního nápadu, kterej pošlapává jakejkoli odkaz toho co vytvořil Lucas. Recyklace věcí co jsme viděli jiných seriálech, nebo hrách a ukazuje na naprostej nezájem o budování čehokoli konzistentního. Totálně promrhaná šance. ()

Oldass_

Za mě je hrdinou seriálu Ewan McGregor - výborně!!! Výprava - výborně!!! Zcela nepochybně je šestka nejlepším dílem a za těch pár KONEČNĚ použitých hudebních motivů Johna Williamse dávám ***** . ()

PsychopatXXX

Když předehra stojí za hovno, sex stojí za hovno... tak ten orgasmus bude asi jako poslední díl téhle série. Taky na hovno.  Proč jako Obi wan nechal Vadera žít???? Nebo ty šutry co s Vaderem dělaly tolik jak kdyby ho trefovaly tenisaky...  Křižník impéria nemá stihacky, co by dokázaly pronásledovat druhou loď? nebo řízené střely?? a kamera je jako kdyby ji držel frajer s parkinsonovou chorobou....A přijde mi, že s každým dílem měli filmaři ještě menší rozpočet než na díl předchozí. Kurva vždyť přestřelky ve vesmíru vypadaly v původní trilogii líp jak tady ... prostě tvl netoc star warsy když na to nemáš love... A může mi vysvětlit, co trefovaly ve vakuu ty laserove střely, když po nich zůstávaly obláčky jak z flak kanonu....  zklamaní toto, fakt že jo... je mi jen líto absolutně nedoceněného Ewana, který v celým serialu mohl ukázat svůj um tak 1.5x ()