Obi-Wan hľadá spojencov, čím priláka pozornosť Impéria a ohrozí životy miestnych obyvateľov. (Disney+)

Brvis

Velice emoční díl, protože se poprvé po deseti letech setká Darth Vader s našim Obi- wanem. Zároveň je zde i hodně akce a extrémního napětí, což je fajn a za to rozhodně palec nahoru. To už je čistě osobní záležitost, ale velmi se mi líbila ta temná a ponurá znělka Dartha Vadera, nebyla to ta klasická, kterou všichni známe, ale taková jiná, která Vám nažene strach a hrůzu. ()

Rascal_

Závěr epizody ve mně uhasil veškeré naděje. Doufal jsem, že se to nestane, ale bohužel! To výjimečné setkání po letech, které v Nové naději tak fungovalo, tímto ztrácí své kouzlo, tu atmosféru a to doslova! Některým lidem by prospělo zhlédnout a pozorně poslouchat konec třetí a čtvrté epizody. Tedy rozhorovor Yody s Obi-Wanem, Obi-Wana s Lukem a hlavně Obi-Wana s Darth Vaderem. ()

Petrikuss

Dobře, pokud úplně vypustíme logiku, přehlídneme wtf momenty a zapomeneme na původní trilogii tak je to celkem kvalitní epizoda s temným závěrem ()

Moeocko

SPOILER ALERT !  Zatím nejlepší epizoda! Krutost Vadera konečně vykreslena v plné míře. Pířjde mi, že spousta lidí nechápe, že ho Vader mohl zabít v první vteřině, ale chce aby trpěl, chce se mu pomstít, seriál to skvěle vystihuje, to jak je Obi Wan zlomený a Vader pohlcený temnou stranou, tíhnoucí po pomstě, aby Obi Wan za to co mu udělal trpěl stejně, scéna s ohněm to dokonale vystihla. "Your pain has just begun!" ()

Fearghast odpad!

Taková hromada nepovedeného vioce overu, špatného střihu, scén které zapomněli natočit znovu, směšné postavy droidů, které jsou bolestivě lidé v gumovém obleku. Asi se z toho energicky zvednu z židle a půjdu čumět z okna na to, jak se přelývá láva jako Vader. ()

P3rcy

Dal bych i pět hvězd ale začínají se dostavovat první do očí bijící chyby. Vader co se najednou bezmocně kouká přes oheň, který pár sekund před tím uhasil je fakt divný. Hodně to stojí na charismatu Ewana ale nejsem si jistý jestli to utáhne celý seriál i když bych řekl, že se to konečně začíná rozjíždět a řekl bych, že se v posledních dílech dočkám přesně toho v co jsem od začátku doufal. ()

Miky191

Má to spád, je tam konečne aj napätie, ale zas je to zrežírované veľmi slabo, scenár musel písať niekto v mentálnom veku maximálne teenagera. Reva už štandardne nesympatická a herecky tragická, Mando a Baby Yoda v podaní Obi-wana a malej princezný Leia celkom fungujú, dokonca aj nová postava prekvapivo dobrá. Potom je tu ešte Vader, ktorého prítomnosť tu absolútne nedáva zmysel, pomyslenú čerešničku tomu dáva nelogické náhle objavenie sa Revy v závere epizódy. Star Wars paródia, nad ktorou sa nedá ani premýšľať, pár dobrých momentov je prekrytých úplnými kokotinami, nad ktoré sa proste nedá povzniesť. ()

zborja

Jak už víme, Vader se štítí málo čeho a opět se předvedl. Oproti Obi-Wanovi mohl léta trénovat, ohánět se mečem, posilovat práci s protetikou apod. A měl velkou motivaci se znovu postavit na nohy. Vzpomeňme na Darth Maula, který, pokud bych se odkázal na Rebeli, v té době někde opět živořil a držel se na "nohou" jen díky představě pomsty na Kenobim a všech, kdo ho odkopli. Obi-Wan je prostě slabý a když má opět čelit svému vlastnímu učedníkovi, kterého měl za mrtvého, je toho na něho už moc. Leia je u zárodku Povstání. Inkvizitoři dle mého opět pouze do počtu. Stromtroopeři sice nejsou žádní skvělí střelci, ale přece jen jim to trochu pálí. Drsný svět, dsní protivníci, drsná realita. Žádný Disney srandičky. To by mohla být Cesta. Ať Bena provází Síla. ()

Krebs odpad!

To je chujovina. Ako tu už niekto skorej spomínal, scenár je tvorený generátorom náhodných slov. Obi-wan bez spojenia so silou? Luka plánoval chrániť smutným pohľadom, ako inak. Qui-Gon Jinn - desať rokov premrhal jeden aj druhý... Prosto chujovina, tento seriál. ()

PuppetMistr

Opravdu sem velice spojený. Za mně nejlepší epizoda téhle mini serie. Absolutně nechápu na co si tady fanoušci stěžují. Akorát díky vašemu hnusnému hodnocení ten seriál bude nejhůře hodnocen. Když se vám to nelibí tak na to nekoukejte. Jinak setkání Dartha Vadera a Obi wana Kenobiho po 17 letech byl nejlepší moment. Tenhle Darth Vader je úplně jiný než v původní filmové trilogii. Ale luxusní zaporak. Tahle epizoda je za mně nejlepší. Těším se na další epizodu. ()

Rosomak1343

První půlka dílu docela šla a byla to zatím asi nejlepší část ze všech dílů. Bohužel pak přišly na radu akční scény a ty jsou až k pláči. Nechápu jak to dokázali natočit tak strašně fádně, nezajímavě a nudně. Takže opět zklamání a to jsme v půlce celé série. každopádně dvě hvězdy za první půlku dílu ()

CreepyJoe odpad!

Poctivě vydřený odpad, ten casting prostě to je síla, všechno ok,ale Lea to děcko, to je prostě katastrofa na to se fakt nejde dívat, hraje ještě hůř jak Amber Heard v soudní síni. Nehledě na příběh, nechci tu spoilerovat to si nechám do diskuze. ()

Mazmen

Doufám že to nabere ještě grády, bo čumět na celý život trénovaného jedi, jak během pár let asi všechno zapomněl a sotva udrží světelný meč v ruce je dost tragické a moc mě to nebaví. ()

Tomas129

Úkolem dnešních scénáristů je zlikvidovat všechny hlavní postavy, co za něco stály?? Nedávno to bylo zničení odkazu Luka a nyní i Obi-wana?? Nevěřím tomu ani zdaleka, že by najednou za těch pár let tak na všechno zapomněl... Dnešní moderní doba je prostě zvrhlá. Z jasných věcí a silných osobností se prostě za každou cenu musí udělat jakýsi guláš a nad vším polemizovat. Ne! Na tohle jsem se celou dobu opravdu netěšil! Vidět zase jakousi trosku, která byla nejlepší Jedi všech dob! Disney, jdi už víš kam. Chtěl jsem si předplatit, ale neudělám to. ()

jirikzaboj

Achjo. Na tenhle moment čekáme hrozně dlouho a dostaví se nám kašovitá podívaná bez emoci. Ten fight, co to jako mělo být? Když si vzpomenu na epický konec 3 epizody Star Wars a porovnám to s tímhle, tak se mi opravdu chce brečet. S příběhem samotným problém nemám, ale to provedení, ta výprava. To je neskutečné, jak dolů podsouvají takový nejambicióznější projekt z dílny Star Wars za poslední roky. ()

Grindelwald

"Jsem to, co jsi sám stvořil." Tak tu máme třetí část a musím uznat, že Deborah Chow stále krásně pracuje s příběhem a vkládá do něj veškeré emoce, které by se mohly nabídnout. Hned od začátku je tato část poutavá a zábavná a scény na těžební planetě v první polovině patří k tomu nejlepšímu. Hlavními tahouny jsou samozřejmě Obi-Wan Kenobi (Ewan McGregor) a Leia (Vivien Lyra Blair), kteří putují v pustinách a snaží se najít přístav, ze kterého by se dostali pryč. A pak je tu konečně Darth Vader, jehož nenávist k bývalému mistrovi je ohromující a jeho souboj s Obi-Wanem Kenobin mě rozhodně nezklamal. Také musím vyzdvihnout herecký výkon Moses Ingram, která třetí sestru hraje stále velmi dobře. Navíc, Natalie Holt se na rozdíl od předchozích částí trochu snažila s komponováním hudby a soundtrack k těžební planetě je překrásný. Třetí část se mi ve výsledku velmi líbila, ale králem je pořád část druhá. 10/10 ()