Obi-Wan hľadá spojencov, čím priláka pozornosť Impéria a ohrozí životy miestnych obyvateľov. (Disney+)

GejmronCZ

Oooo ta hudba mi skoro hází flashbacky na Dunu. Jinak z toho boje na konci jsem zklamaný. Velká škoda. To, co mu udělal chápu, protože ho chtěl vymáchat v tom, co mu udělal předtím on, ale tvl... špatně natočený. A to to mělo takovej potenciál zrovna. Kdyby to dostalo péči jako Mandalorian, tak s tím nemá nikdo žádnej problém a budou to všichni uctívat. ()

Hopeman

Ty vago to je brutální síla ...logika jde striktně doprdele .... Malaleja běží tunelem cca5min. a pronásleduje jí Reva, ale na konci tunelu je ... Reva? oukéj ... Vejdr si zvedne Bena a zapálí nějakou rudu nebo cosi, pak s ním jebne do toho ohně načež pronese: bla bla bla, natokonto zhasne oheň řekne : bring him to me ...Ale nečekaně zasáhne borka, která opět zapálí oheň ... a v tu chvíli je Vejdr úplně nahranej... páč najednou je z toho tak konsternovanej, že už prostě neumí použít temnou sílu ... A všechno co předváděl ve vesnici (zvedání lidí,lámání vazů lusknutím prstu) bylo spíš takový promo na baterky a ty bohužel došly.... a blbec nakonec s talířem na hlavě prohlásí :Teď už ho nikdy nenajdeme :))) .... ty scénáře určitě vymejšlí nějakej makak ...jinak to přeci není možný!!! ()

st4nford

Dějově je to super, o tom žádná, ale v některých částechh to působí jako scenáristická i režijní lenost. Měl to být největší nakopávak a strhující moment dvou setkání dvou postav a i když nastupuje totálně přísný a temný Vader (ano, přípomíná Myerse z Halloweenu) + i Obi-Wan a Leia jsou díky skvělým hereckým výkonům úžasní, setkání Vadera a Obiho mohlo být daleko epičtější, dramatičtější a překvapující. Ten lacině zrežírovaný souboj mezi šutry se vážně nehodí...  Každopádně jsem rád za to, kam to směřuje. Obi dostal na frak a musí se stát znovu tím, kým kdysi byl. Těším se na další epizody. Očividně si ale Darth Vader s Obi-Wanem pohrává a záměrně ho nechal utéct, aby ho znovu a ještě více srazil na kolena. Těším se na pokračování příběhu a druhý duel. ()

Vault_13

TUNEL: Vidím, že tady je zase spousta expertů na logiku, kteří navíc překrucují to, co bylo vidět v seriálu. Reva odkryla vchod do tunelu a pak byl pohled na její obličej. Všechno. A pak byla na konci tunelu. Takže LOGICKY asi věděla nebo přinejmenším tušila, kde ten tunel může ústit a tam došla vrchem, nikoli tunelem, aby neviditelně předběhla Leiu nebo podobné nesmysly, které se tu člověk může dočít. ()

jjjerry

To bylo hodně špatný. Blbý scénář, odporující logika. Silové mříže ve SW nikdy nikoho "nepřeříznou" ale jsou jen silový štít. Stormtroopeři jsou najednou skoro elitní bojová jednotka na kterou by Generál Kenobi nestačil? Ani mind trick už nefunguje? A ten souboj špatná kamera, špatná hudba. Vlastně to je celé takové trapně uspěchané. ()

HennessyVSOP

Bohužel, akce je hodně ale nemá tempo, i když nejspíš z pochopitelných důvodů. Největší minus epizody je bohužel climax střetu a jeho zakončení. Po první polovině to bohužel nenaplňuje očekávání. ()

Gooran

Tady asi je pár věcí, které dílu vytknout, ale převládá solidní akce v zajímavém prostředí, které zas jiným připadá nudné. Možná je potřeba si uvědomit, že seriál je celek a ne šest dalších epizod, které by z každé fanoušci chtěli mít, nadupadný fantastickými lokacemi, desítkami epických bitev a skvělých hrdinů. ()

swenyx

Tak se nám staří známí setkávají, Ben a Anakin, bohužel teda Ben asi zapomněl úplně vše co uměl a vypadalo to, jak kdyby lightsaber držel poprvý, celkově ten jejich stand off byl dost směšnej, ale musím uznat že ten feel toho prostředí tu sakra je a vypadá to vizuálně prostě dobře. ()

rime

Bude zas průšvih, naprosto jistě a nevyhnutelně. Absence byt jen trosku slušnějšího scénáře a neschopnost režiséra natočit dynamickou a zábavnou akci jsou jenom špičkou ledovce. Nemuzu si proste pomoct, kdyby to napsal a reziroval Tinky Winky, tak to dopadne minimalne stejne spatne, ale spise o neco lepe, protoze by to pak mohla byt i dobra komedie. ()

66pepo66

Spoilery: Po prvých dvoch častiach prišlo mierne sklamanie. Už koniec prvej časti a druhá časť mala v sebe rôzne momenty, ktoré akoby kričali, že im chýba akási logika. Scéna s útekom a únosom v lese bola natočená veľmi amatérsky a našlo sa aj pár ďalších vecí, ktoré mi prišli nedomyslené. Chápem, že v tejto tretej časti sa snaží scenár naznačiť divákovi, že tých 10 rokov Obi-Wana oslabila, keďže silu prakticky vôbec nevyužíval. Je to dlhá doba, napriek tomu mi prišlo, že je až príliš slabý. Každý druhý záber snímal iba jeho vystrašený výraz a útek. Nehnevajte sa na mňa, ale Darth Vader, nech už budí rešpekt akýkoľvek, nemôže byť až tak hrôzostrašný. Ďalšia vec, ktorú nechápem je tá že prečo ho tam nedorazil. Prečo nepoužil silu a nezadržal Obi-Wana, keď videl, že mu niekto pomáha za tým ohňom. Mohol rozdrviť robota, mohol si privolať Obi-Wana. Mohol uhasiť oheň, alebo nechať plamene rozostúpiť do strán. Rovnako tak Obi-Wan na tom transportéry. Skúsený Jedi, ktorý si dovolí takto zaváhať a nechá ich takmer ihneď preradiť skutočné identity. A nie je toho málo. Režisérka na mňa pôsobí veľmi amatérsky, že sa to nedá ani opísať. Zatiaľ to vyzerá, ako keby dalo Disney veľký rozpočet, kvalitných hercov a obstojný scenár nejakej amatérke, ktorá vlastne vôbec netuší čo má robiť a tak iba skúša a skúša, no nevychádza to. Minimálne polovica scén by sa dala pretočiť lepšie a zaujímavejšie. Či už iným spôsobom pohybov kamery, alebo všeobecne iný štýl natáčania a pohľadu využitého pri tých akčných scénach. Snáď sa to znova zlepší a ostatné časti budú lepšie. Veľké stretnutie Obi-Wana a Darth Vadera po 10 rokoch som si predstavoval celkom ináč. ()

Tomas.Abi

Třetí epizodu bych popsal asi jako divokou jízdu na horské dráze. Silné emocionální momenty střídají groteskní situace, které okamžitě popírají to, co se odehrálo pouhý střih předtím. Pro příklad bych rád uvedl dvě scény, takže pozor na spoilery. Obi-Wan sestřelí bez problému čtyři stormtroopery, aby se vzápětí vzdal dalším třem, kteří přijedou po minutě. Další ryzí scéna je setkání s Vaderem, kdy Vader drží SILOU Obi-Wana, poté ho vláčí skrz oheň, který tou samou silou i uhasí, aby po opětovném vzplanutí požáru, díky naší hrdinné dvojí agentce, Vader koukal skrz oheň a nemohl použít sílu k tomu, aby z té samé vzdálenosti Obi-Wana chytil, takže Obi-Wan je odvlečen. Celý emocionální moment, kdy se Vader mstí Kenobimu a pomalu ho pálí v ohni je zničen touto stupiditou, která udělá z našeho obávaného Lorda pitomce. Samozřejmě na úplném konci nás čeká sladká třešnička hlouposti.  Důvod, kvůli kterému Obi-Wan opustil Tatoniee se na konci epizody opakuje, takže ve čtvrté epizodě jsme opět na začátku té první. Navíc to, jak se odehraje opětovné unesení Leii, POZOR spoiler, je také zvláštní. Poté, co Leia utíká několik minut tunelem, který Třetí sestra najde později, se  Reeva záhadně teleportuje ze začátku tunelu na jeho konec, aby jí Leia, která by měla být technicky před ní, vběhla do její náruče. Skvěla scénaristická práce !! Bohužel efekty ani herecké výkony, kde se herci snaží sebevíce, nemohou zachránit to, co páchá scénář, který se začíná sypat jako hrad z písku. ()

beny258

Ono velké setkání, kterého jsme se po dvou pomalejších epizodách konečně dočkali, mi přišlo trochu odfláknuté, což je hrozná škoda, protože tu byl potenciál na jeden z nejepičtějších duelů ve SW univerzu... Já si říkám, proč raději místo tohoto seriálu neudělali jen film. Odpověď je však jednoduchá, MCU už přestává být in a SW přebírá jeho místo, aneb na co kvalitu když můžem mít kvantitu. ()

Orion12

Vcelku dobra epizoda, na téhle bylo snad nejmín chyb a začal jsem seriálu opět věřit, bohůžel 4 a pětka stály tak za vyliž prdel že to bylo moc. Jinak to finále je natočené jak někdo v pískovně u Berouna jak někdo zde zmíníl, tady byly vidět že do tehle epizody moc prachu něšlo... ()