Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Solverino

Jedna hvězda za efekty ... -100 hvězd za ty imbecilní bláboly a zhovadilosti co se tam vedli. Nakonec dávám jednu hvězdu, hodně ušmudlanou, za krátkou scénu s brokovým automatem (i když to byl ten hnusnej šrot od Benelli). ()

iN

Časově trochu přetažená jednohubka na pondělní večer. Prý sice původně natočená pro kina, ale myslím, že TV jí úplně stačí. Během filmu jsem musel překousnout tunu nelogičností (např. kde se vzala technologie cestování časem a proč ji nevyužili líp?) a špatného CGI, ale jinak Chris Pratt podával svůj standard a na konci si i střihl týmovku s mým oblíbeným J.K.Simmonsem - takže vlastně celkem OK. ()

Hemlock

No konečně… Konečně po dlouhé době je tady zase sci-fi, ze kterého jsem si sedl na prdel. Skvělá myšlenka, boží efekty a ti emzáci - prostě paráda a dávám bůra… ()

johnsnow

Čakal som poriadnu akčnú scifárnu. To som aj dostal avšak bol som milo prekvapený, že film tam tvorí aj rodinné jadro a  nebolo my jasné prečo avšak čím ďalej sa príbeh posúval, tým viac to dávalo zmysel. Herecké obsadenie ja fajn až na Betty Gilpin ale nemá veľa priestoru, mierne sklame J.K. Simmons pretože tiež nemá veľa priestoru ale je super. Emzáci vyzerajú Coolovo ten 200 melonový rozpočet je vidieť. Akcia dobrá, občas celkom drsná, samozrejme v rámci ratingu ale poteší. No a prečo iba 4*? Lebo Cruisove Na hrane zajtrajška (2014) som si užil viac. ()

Olafsson

Začnu tím, co je hodně špatný: Hollywodský židi přišli s další woke sračkou, aby diváka dále programovali kulurně bolševickym svinstvem. Ano, hemží se to tu barevnejma, a ženskejma, a všichni jsou odvážný, silný, velitelé, vědci s titulama a tak obecně prostě všechno říděj a bez nich by vše šlo do kelu. White man hraje druhý housle. Nic proti ženám, ale pozorný čtenář chápe na co narážim. Chris Pratt je prkennej jak plovoucí podlaha a tak nějak mu ty jeho emoce nevěřim, za mě šatnej casting. Co je hodně dobrý: Akce, akce, akce. Vizuály. Boží CGI. Celkově to odsejpá, žádný nudný okamžiky, jen teda nějaký ty usoplený, ale dá se to přežít. Dále ultra cool děda v podání J. K. Simmonse. Namakanej akční dědek v životní formě a handsome sestřihem a vousem. Kurva tohle se povedlo, škoda že neměl víc prostoru. Trochu mi připomínal nařezanýho slepýho super dědka v podání Stephena Langa v Don't Breathe. Celkem tři hvězdy, víc nedám důvody jsou popsány výše. Představte si, kdyby se tohodle ujmula konzervativnější evropská produkce (např. skandinávská) se stejnym americkym rozpočtem. Z toho by byl blockbuster desetiletí. ()

PAVLIS

Slibný rozjezd se sympatickým taťkou, občasným vtípkem a napětím kam se to ohrožení lidstva emzáky asi vyvine. Bohužel postupem času je sice vidět, že producenti dali hodně peněz na tvorbu počítačové akce, ale na scénáristovi a režisérovi asi pošetřili. Nic, co bych už v minulosti někde neviděl. Obzvlášť poslední půlhodina je už čirá béčková zoufalost. ()

knihovna odpad!

Asi jsem už z těchto filmů vyrostl. Naprosto nezáživné, nelogické, jedním slovem pitomé. A to mám rád Chrise Prada a nad krásou Yvonne mé oko stále zaplane. Kdyby alespoň ukázala kozy. Dokoukal jsem to po scénu na pláži a dál jsem to prostě nedal. PS: Byl jsem tak otráven, že jsem si ty kozy ani nevygooglil. ()

carodejb

Nebudem klamať: akčné scény sú super a nápadité. Takže dívanie je radosť. len je to trochu nedomyslené B-čko, ktorého hlavným posolstvom je, že nás všetkých zabije globálne otepľovanie. Dik. Inak, toto pokojne mohol byť odmietnutý scenár Votrelca, má to úplne jeho DNA. Škoda že nie je a škoda, že je to vlastne veľmi škaredé. ()

Blazkowicz

Vypadalo to hodně dobře, ale nakonec se nebylo čemu divit, že jsem o tom nikdy dřív neslyšel. Nedotažené, zbastlené ze všeho možného, dlouhé a nelogické. Rodinné vsuvky tam neměly absolutně co dělat. Zbytečně natahovaly. Největší blbost byla posílání lidí. K čemu posílat tlusté, ženy a vědce do první linie, když tam budou úplně k ničemu. Na to, že to bylo za třicet let, tak technický pokrok nulový. Monstra nebyla špatná, ale ať mi nikdo neříká, že si s nimi neporadí pár tanků (a ještě z budoucnosti). Potom rozdvojení děje. Radši bych se dozvěděl víc o té lodi, která je převážela, než sledovat pochod rekrutů městem a vybuchující plošinu po nárazu výletní lodi (ta přijela odkud?). A ten závěr. Horší CGI jsem snad neviděl. Ta královna je asi dvakrát až třikrát větší než člověk. Jakmile se rozběhne k tomu taťkovi o pár metrů dál, tak ležící Pratt najednou vyskočí jak blecha a přímo jí za krk. Přitom jde vidět, že se zmenšila na úroveň poníka. WTF. 3* ()

PlysovyMacko

Sci fi, ktoré kombinuje cestovanie v čase a mimozemskú inváziu. Hlavný hrdina je aj s ostatnými poslaný do budúcnosti, aby bojoval proti primitívnych votrelcom (chcú len žrať a rozmnožovať sa, nejde im o planétu). To, že posielajú aj civilistov je blbosť aj keď to vysvetlili. Páči sa mi, že v centre diania je vzťah otca s dcérou. Akčné scény aj efekty vymakané-emzáci majú dobrý dizajn. Nápad o vesmírnej lodi zamrznutej v ľade je ukradnutý z iného filmu. ()

RafaKrakal

Snad jediná věc ve filmu nedává logiku, nicméně je to takový akční nářez, že mi tyto nelogičnosti moc nevadily. Nadto Chris Pratt má své charisma a utáhne v podstatě celý film. Ano není to film o kterém by se měly pět ódy, nicméně jako oddechovka rozhodně neurazí. ()

Tominni

Během zápasu amerického fotbalu se objeví lidé z roku 2051 s tím, že lidstvo prohrává svůj souboj s mimozemskými vetřelci a jediná možnost je posílat vojáky z řad obyčejných lidí do budoucnosti. Tak se ve válce ocitne i Dan Forester. Zajímavý film, který jede ve velmi dobrém tempu a přináší velmi dobrou podívanou a občas i dilema, jak by opravdu fungovala ochota lidí dneska, jít zachraňovat svět svých dětí. ()

Kimkong

Takový průměrný film. Cestování čase, říznuté vetřelcem. Ze začátku seznámení s postavami a akce v neznámem prostředí, která se nepovede. Pak sbližování s rodinou. Tam kde nestačily armády pak nakonec stačí skoro holé pěstí. Z hrdiny se stane až přehnaný Rambo. ()

mivr

Celkom zábavné o filme som sa dozvedel na poslednú chvíľu. Záver filmu bol mierne pretiahnutý za vlasy, určité scény mi prišli skôr komické a stratili vážnosť. Čo ma mrzelo a pokazili mi lepší zážitok. Ale fajn oddychovka to je niečo na štýl "Deň Nezávislosti". 4/5 ()

cernakus

Neuvěřitelná sračka. Herecké výkony špatné. Efekty podprůměrné. Kamera nepříjemná. Akce nesourodá a někdy nepřehledná. Stopáž přepálená. Ovšem to všechno by se dalo snést. Co se však snést nedá je naprostá debilita těch potištěných stránek, kterým má Zach Dean drzost říkat scénář. Scénáristicky tahle sračka odpovídá mým hrám s hračkami když mi bylo 8 let. Poslední dobou je těžké najít v nových filmech akceptovatelný scénář. O to hůře, že se najdou mongoloidní zmrdi verbalova typu, se kterým se asi poprvé naprosto diametrálně rozcházím v hodnocení filmu. Zvážím odpad, i když objektivně to má nejméně na jednu hvězdu. Ale tohle musí dostat výstražný políček. No nakonec za ten parodicky komický konec tu hvězdu nechám. ()

cerdax2

Dejte mozku volno, ponechte jen kapacitu na konzumaci sveho oblibeneho moku a pozivatin a nechte se dve hodinky unaset na vlnach krvavych boju s emzaky. 85% ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)