Škola hrou s našimi známými střapatými postavičkami v dalším pokračování báječné mozaiky pro nejmenší děti. (oficiálny text distribútora)

nobodyx odpad!

Toro je hrůza čím v Americe krmí svoje děti. A nám do Čech toto ČT dováží, aby naše děti také něco měli z této kultury. Tenhle seriál je vhodný pro postižené děti, ( nemám nic proti handicapovaným dětem), ale pro normální dítě se toto vůbec nehodí. /AngelAnglie - ne všichni co stojí ve fabrice u pasu, jsou lidé, kteří mají omezené vidění světa, co když prostě nemohli najít jinou práci? A až dostuduje bude se točit ještě nějaký film, když se Barrandov zprivatizoval, což byla chyba, kterou kritizovali všichni z filmařské branže, např. Menzel, Krejčík.. Jen aby pak AngelAngie nemusela do fabriky k pasu a může si pak u toho pasu mysletže to není náplň jejího života, ale nutnost, aby přežila a nebyla bezdomovec. ()

Ketri

V TV je bohužel málo pořadů na které můžou rodiče koukat spolu s dětmi aniž by utrpěli psychickou újmu (obě skupiny). Tenhle seriál je naštěstí výjimkou. No žádné intelektuálno tam opravdu nenajdete, ale myslím, že tříleté dítě předčítáním Goetheho či Kirkegaarda asi moc nezaujmete. Vtipné scénky mi připomínají kdysi mnou velmi oblíbený Malý televizní kabaret s Jitkou Molavcovou a spol. (i když ten byl pro starší děti). Prostě Bohoušek je jednička a synovi se to velmi líbí. Souhlasím s bo.rcem, že kdo nemá děti a nemůže sledovat jejich reakce, těžko to ohodnotí. ()

Linda.csfd odpad!

Co že to je za žánr, horor? Nejkýčovitější, nejpřiblblejší vymývárna mozků zvláště nevhodná pro děti trpící coulrofobií. ()

Lord.Jim

Tohle je úplně parádní seriál, moje děcko to miluje, já taky a je to mocně vtipný. Oba při tom řveme smíchy. "My řekneme hrajeme, vy řeknete Sezame..." Nedělám si prdel. ()

cariada odpad!

Tohle je něco děsného, když na to občas narazím , tak se marně snažím doftípit co je na tom tak zajímavého. A nák né a né na nic přijít. Nehledě na to , že ty manáskové či co to vlastně je, je tak neskutečně kýčovité až hamba. ()

Noviik

Tohle jsem opravdu neměl rád, bylo to šílené, dnes mi to připomíná nějaké plyšáky po užití hodně velkého počtu houbiček... ()

Wilston odpad!

Dobrá pakárna...možná by tím mohli týrat vězně v Guantanámu. Myslím, že by to fungovalo.Dětem bych to raději nepouštěl.:-/ ()