Dennis Noonan je nosičem golfových holí a sní o tom, že jednou bude studovat. Jenže jeho rodina je početná a chudá. Členy golfového klubu jsou příslušníci střední vrstvy, soudce, biskup, lékař a podobně. Většina z nich sice golf příliš hrát neumí, ale v klubu tráví téměř veškerý volný čas. Denny má výčitky svědomí, že kvůli pár dolarům výdělku hráčům podlézá a toleruje jejich mnohdy nečestné způsoby hry. I když mu jeden z hráčů, pro kterého Denny lživě svědčil, slíbí jako odměnu přímluvu za stipendium, Denny to nemůže strávit a rozhodne se o všem promluvit. A to ještě netuší, jaký zvrat do situace přinese sysel, který se na hřišti mezitím zabydlel... (oficiálny text distribútora)

ClimbVibe

Spousta skvělých scén. Kdykoliv jsou na place Chase, Murray nebo Dangerfield tak to jede. A scéna v bazénu (parodie na Jaws) je bezmála geniální. ()

Oralfabet

Co to kurva mělo být? Sice jsem se naučil brát řeči o legendárnosti některých starších komedií s rezervou, ale na zklamání, které ve mě zanechal Caddyshack jsem připraven nebyl. Po příběhové stránce byl tohle jeden z nejméně zajímavých filmů, co jsem viděl za dlouhou dobu, což by tolik nevadilo, kdyby se film na příběh soustředil úplně minimálně a místo toho nabídl jen pořádnou dávku gagů a situační komedie, ale to se bohužel nestalo. Neříkám, že ve filmu nebyly vtipné hlášky, bylo jich ale opravdu málo a v nejlepších případech ze mě dostaly slabé pousmání. Dokonce ani Bill Murray mě tentokrát vůbec nesedl a celá ta záležitost se syslem byla možná vtipná chvíli ze začátku, bohužel se ale nevyvinula žádným extra zajímavým či vtipným způsobem. Na druhou stranu mě mile překvapil Chevy Chase, o němž jsem nikdy neměl nejlepší mínění, protože mě doposud bavil jen v Community (seriálu, o němž sám prohlásil, že ho za vtipný nepovažuje). Ne, že by jeho postava byla nějak zajímavá či zapamatovatelná (taková tu není žádná), ale přišel mi tady prostě nezvykle sympatický. A Rodney Dangerfield mě bohužel o svých komediálních kvalitách vůbec nepřesvědčil, i když má celkem cool jméno. No... pokud chcete vidět film, v němž má Bill Murray beef s hlodavcem, podívejte se radši na Groundhog Day. 4/10 ()

dezert

Místy moc velká improvizace, místy neskutečně geniální ("Co je špatného na práci na pile? Sám vlastním dvě! - Ale moc času tam netrávíte. - To ne, ani nevím, kde jsou."). Takovej Zprávař hadr. ()

jesus666

Tento film si pre seba ukradol Bill Murray (zanikol pri ňom dokonca aj Chevy Chase). Pre mňa sa jeho vedľajšia postava stala hlavnou od prvého momentu, keď sa objavila na scéne. ()

gombarix

No, popravdě řečeno jsem se opravdu zasmál jen párkrát a spousta scén byla rozvleklá až hrůza. Ale ten film má tak úžasnou atmosféru, že člověk jen sedí v nábožném tichu a říká si - ano, tohle je klasika. ()

Wolvie

Vzor vtipné,dokonale fungující komedie.Fakt,že Caddyshack,jeden z největších klenotů a nosných pilířů komediálního žánru,tady má pouhých 64 %,je anomálie,kterou si nedovedu rozumně objasnit.Ramis už nic lepšího nenatočil. ()

helloween93

Příjemná komedie z golfového klubu s nepolapitelným syslem, B.Murrayem a Chevym Chasem. Osobně jsem teda čekal že Chase zde dostane více prostoru, což se se sice nestalo, ale i tak to byla dobrá komedie. ()

Kingjiri

Sportovní komedie? Sportu bylo opravdu dost - jinam než na golfový hřiště se kamera prakticky nepodivala. Ale komediální pasáže mě jaksi minuly, protože jsem se za celou dobu možná tak pětkrát hodně decentně uchechtnul, hlavně díky Murrayovi. Snad i dneska se produkujou většinou zábavnější komedie, a to už je co říct, dvě slabší hvězdy. ()

Luisis

Mám rád moderní blockbustery, ale jako nesmazatelný zářez mého dětství, beru tyhle 80tkové americké komedie. Mám pro ně slabost. Murray, jako psychedelický správce, ve mě zanechal už navždycky nesmazatelný zážitek. - 98% ()