Agatha Christie's Poirot

Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
Veľká Británia, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Predloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (poviedka)

Recenzie používateľa Aky k tomuto seriálu (7)

Agatha Christie's Poirot (1989)

David Suchet je a vždycky byl Hercule Poirot. Jen svět si toho všiml až později. Už kvůli němu a kvůli atmosféře staré Anglie, kterou autoři seriálu vykouzlili, nemohu dát míň než 5. ()

Slony majú pamäť (2013) (S13E01)

Všechno filmařské je pár let dál, ale pořád je to stejná malebná atmosféra, krásné kostýmy, interiéry... A David Suchet jen o pár kilo větší. ()

Veľká štvorka (2013) (S13E02)

Lehce slabší článek Poirotovské šňůry zajímavý zejména úvodní Poirotovou smrtí a pohřbem. ()

Hra na vraždu (2013) (S13E03)

Tradičně výtečná výprava, kostýmy, D. Suchet..., ale přece jen se mi zdálo, že to chvílemi ztrácí tempo. Moc se chodí sem a tam, povídá, chvílemi chybí akce. Ale pořád poctivých 80%. ()

Detektív Poirot: Herkulove úlohy (2013) (S13E04)

Jako u Poirota většinou jsem se po čtvrt hodině ztratil ve jménech, postavách a propletencích vazeb mezi nimi, ale i tak je to podívaná s kouzelnou výpravou a skvělým D. Suchetem. ()

Opona (2013) (S13E05)

Standardně vydařený Poirot silně umocněný nostalgií nad pomíjivostí života, která nemíjí ani nesmrtelného detektiva. ()