Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

darius1706

Takhle, jednička byla lepší, přitom jsem jí dal také tři hvězdy. Měnit to už nebudu, ale na méně, než tři tohle nebylo. Tamto byl lepší průměr, tohle byl horší průměr. Přitom to nebyl úplný provar, zase se hláškovalo, ale prostě dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Přijde mi, že se scénáristi do tohoto komixáka bojí ponořit a nebo prostě zatím nenarazili na takového, který by to dokázal. No a kromě toho to nebylo úplně dobře zvládnuté po stránce režie. Nicméně - bavil jsem se, tak dobrý. ()

wistar

No, je to o něco lepší než 1. Zaprvé je to kratší a vy se tolik nenudíte a pak je tady lepší humor a efekty. Záporák je ještě v pohodě a Harleson a Hardy hrají dobře, ale scénář je snad ještě horší než u 1. 5.5/10 ()

Va3sek_here

Musím říct, že mám docela rád ten první díl. Jak už to u většiny filmů bývá, druhý díl je kamínkem úrazu. Venom bohužel není výjimka. Hlavní záporák je ve filmu to jediné, co se mi u něj líbilo. Ve filmu je spíše řešený příběh Eddieho a Venoma. Souboje jsou tu určitě o dost horší než v prvním filmu. Nemám k tomu nic víc co říct, jen si myslím, že druhý díl se třeba k Venomovi vůbec nehodí, nebo mohl být udělaný jinak. 3/10, tohle by ideálně nikdo neměl vidět. ()

Zonngo_01

Stopáž tomuto filmu jednoznačne uškodila, postavy a záporák malo vykreslené, všetko to zbesilo beží ku finálnemu súboju, ktorý aj tak nikoho nezaujíma ako dopadne, pretože sme si počas filmu nemali kedy vytvoriť nejaký vzťah ku postavám. Premárnený potenciál záporáka a vo výsledku je tento film úplne zbytočný, ale Harrelson si túto rolu užíval, bez neho a Hardyho by tento film naozaj za nič nestál. Snáď to prepojenie s MCU dopadne dobre, inak je toto prevedenie Venoma mŕtve. 4/10 ()

PORTER44

Dvojka nic moc,jen škárlení Hardyho se svou příšerkou ,občas se snaží být vtipný ,potěšila jen akční scéna ke konci mezi Venomem a Carnagem jinak slabota. ()

tein

Jednicka Venoma mela jakysi napad. A dvojka.. hmm co ma vlastne dvojka? Dvojka ma ocividne za ukol vydelat penize, parazitovat na jednicce, a tzv. uplest z hovna bic. No ale kde nic neni ani smrt nebere a nezachrani to ani slusne herecke obsazeni a vyjimecne i nejaky povedeny vtipek, ktery se pak stejne ztraci v tom kvantu trapnych radoby vtipu a hloupych situaci. Jde videt, ze autori se snazili "vtipem" tento film prospikovat skrz na skrz, hlava nehlava, ale bohuzel to tu vazne nefunguje. A to az tak, ze se obcas clovek i stydi to sledovat. Pribeh celeho filmu je tak na jednu/dve strany komixu v casopise ABC nebo max jen trosku drsnejsiho Ctyrslitku (nametem, ne stylizaci). Nechapu pro koho tento film je vlastne vubec urcen. Pro deti to uplne neni a pro fanousky sci-fi, thrilleru ani akce (viz. zarazeni zde na CSFD) ci dokonce prvniho dilu taky ne. Mozna pro pubertaky s velmi nizkymi naroky a divnym smyslem pro humor (hormony ale delaji sve). Je to smutny ale v tomto filmu proste nefunguje vubec nic a tu jednu hvezdu davam jen proto, ze jednou se to videt dalo, a ze Woody Harrelson ztvarnil magora jako vzdy docela solidne. Tom Hardy a "jeho" Venom jsou naopak nejvetsi slabinou celeho filmu a taky jedni z nejvetsich trapaku a ubozaku z celeho Marvel univerza. Brrr... ani se mi nechce verit, ze za tim nakonec stoji Marvel. ()

yejb

Tak jasně viď... každej máme svýho Venoma. Když se zamyslíš, musíš to připustit. Ale radši nikoho nenutím k takovým podivným  věcem...  Jo a u jedničky jsem nechápal, proč to dali herci kterej neumí hrát. U dvojky už jsem to pochopil - právě proto. I tak se ale nemůžu zbavit dojmu (at ho ze sebe trhám jak násilně chci), že si sem jen odskočil od nějaké "opravdové" role. Tahle dvojka mě přilákala hlavně proto, že má slabé hodnocení a potvrdilo se mi to zas, slabší pokračování jsou ve skutečnosti lepší než ty první díly. Jen vy ostatní to nějak nevidíte... ()

FilmarVojta

Dal jsem pouze jednu hvězdu jen kvůli tomu, že jsem se párkrát pousmál nad Venomovými vtípky. Ale já tu tolik pozitiv nevidím. 1. Slabý scénář. Opravdu mi to přišlo velmi nezajímavé a nenápadité. 2. Stopáž. Všechno utíká až moc rychle. Někdy jsem měl až problém pochopit, co se děje. Jednu vteřinu je Eddie chudej, za deset vteřin zjistí, kde jsou oběti Cletuse a za dalších pět vteřin už má novou motorku. Bylo to až moc zbrklé. 3. Střih. Nevím, jestli je tohle přímo chyba střihu, ale všiml jsem si minimálně třikrát, že se ve filmu objevuje ÚPLNĚ stejný záběr, akorát pokaždé v jinou denní dobu. Mluvím konkrétně a shotu z drona nad mostem (nejspíš Golden Gate? To si teď nejsem jistý.) A celkové některé prostřihy byly zlé. 4. Záporáci. Postava "černošky" byla tak nezajímavá, že už jsem zapomněl jméno. Konec s ní byl předvídatelný do určité míry. Myslel jsem, že ji Venom využije k oslabení Carnage, ale to že ji doslova mrdne z okna jen aby začala křičet jsem fakt nečekal. A ne, tohle nebyl dobrý twist. Přišlo mi to zbytečný. Raději bych viděl 15 vteřin domluvy mezi Venomem a černoškou, jak se zbaví Carnage, než to, co jsme dostali. 5. A to je poslední point... CGI. Carnage vypadal velmi dobře, ale tím, že tam nebylo tolik detailních záběrů právě jeho nemůžu posoudit, zda vypadal perfektně. Zato Venom... oh boi. Vyděl jsem video, kde Andy Serkis mluví o jakési úpravě ve tvorbě Venoma, něco ve smyslu že mu "zlepšili" obličej, nebo spíš jeho držku. No, můžu říct že lip-sync byl otřesný. (Lidi, co sledují s dabingem si toho nevšimnou.) Jako opravdu až někdy hrůza. Venom vypadá jak když si nechal udělat plastiku huby, aby vypadal jako Nicholsonův Joker. 2/10 jen kvůli pár fajn vtipům. ()

Merotren

Stejně pitomé a sterilní jako předchozí díl. Vůbec žádná snaha se někam posunout, jakoby to někdo natočil před 20 lety v době Daredevila, Elektry a Catwoman, po jejich propadnutí to ale radši hodil do skladu a najednou si řekl, že už je čas to vytáhnout na světlo, snad to takový průser nebude. Překvapuje to vůbec někoho, jak to vlastně dopadlo? Hardy se snaží, ale to je asi tak všechno. Jediný plus je to, že je to o 20 minut kratší jak jednička, ale nic víc v tom nehledejte, jelikož nic víc tam nenajdete. Mizérie Sony pokračuje. 4,5/10 ()

LordKafonio

Jen stručně. Jednička se mi nelíbila, ale dvojka to zachránila. A to bývají dvojky horší, ne ale v tomto případě. Je to pěkné, vtipné a i dost akce, ale až od půlky filmu.Za mě povedené ()

stret

Je to pripad, kedy som sa hanbil, ze som nieco take dopozeral, hoci aj s rychloposuvom. Woody a Naomi boli fajn. Digitalna akcia priserna, slovensky dabing katastroficky. Ale zrejme to nejaku cielovku ma, odhadujem tak v rozsahu 16-17 rokov. ()

Chroe

1 hvězda za Toma Hardyho...nic jiného nestojí za písmena, debilní scénář, debilní kamera, debilní hudba, debilní film. ()

Sekyn

Vite, co jsem celou tu dobu vlastně chtěl? Chtěl jsem lepší film než byla jednička a chtěl jsem si ho fakt užít! - TAK LEDA NASRAT!  Omlouvám se za vulgarismy, to ten Venom. Nu po tomhle filmu zbyla tak akorát totálně zničená katedrála. Kam se hrabe Notre - Dame. Tohle už nedá do kupy asi nikdo. Upřímně řečeno ta třetí hvězda je za Woodyho. Ne toho z Toy Story, myslím toho Harrelsona. Místama jsem se samozřejmě zasmál, ale to bylo asi tak všechno. Ještě bych mohl napsat tu jistou paralelu se Spider - manem 3, kde byl nejspíš Peter a místní Eddie (Brock  - mladší) navštívit tu stejnou katedrálu a rozčiloval tam Venoma možná i ten samí zvon, ale to už jsou jen takové detaily k ničemu. Podle mého, kdyby tenhle film neexistoval, tak by se vůbec nic nestalo. ()

MikeFrost

Velký zklamání. Jsem v duši malý dítě, který miluje komiksovky a hlavně Marvel. Již od mala. Venoma a Spidermana mám vytetovanýho. Tenhle film byl ale velký zklamání. Ne takový, že bych si to tetování vyškrábal, ale celý film čekáte něco, co vás překvapí a náhle je konec... škoda. Ale i tak 3ku zajdu, doufajíce, že fanouškům spraví chuť ()

Marcel25

Venom 2 je čo do nových postáv ktoré predstavuje a tónom ktorý prezentuje, lepším filmom ako jednotka. Určuje čím chce byť, a teda odľahčenou zábavou, možno pre mladších divákov. Film je tak možno sklamaním pre mnohých, hlavne tým, že akosi "zahadzuje" komiksové postavy len tak, bez toho, aby ich viac rozobral, poprípade ich nechal viac zdôrazniť, svoje motivácie. Za nevýhodu filmu sa dá považovať aj prílišná skratkovitosť a nelogickosť scén, ako aj fakt, že vlastne nemáme ani len tušenie, ako presne venom, ako taký, funguje, ako sa prenáša, či ako sa zraňuje pomocou priamych úderov. V konečnom dôsledku však, pokiaľ vypeňte mozog, a naladíte sa na jednoduchosť, hlúposť a určitú detinskosť toho celého, dokáže to fungovať ako jednorazovka, ktorá si snáď svoje nedostatky uvedomuje, a zámerne ich ignoruje, pre potrebu rýchlejšieho tempa a rozprávania priamočiareho príbehu. V tomto je pre mňa, Venom zábavný a možno povedať, aj relevantný, ako komiksový film. Len od toho nečakajte nič epické a osudové. Toto je jednoduchosť sama o sebe. Ale, mňa to bavilo. ()

NiftyJuice

Z druhého Venoma mám velice smíšené pocity, ačkoliv jsem se u filmu dobře bavil a 90 minutová stopáž mi utekla velice rychle, tak jsem byl z filmu docela zklamaný.    Máme zde spoustu problému asi ten nejhlavnější je, že příběh je úplně prázdný ve filmu se v podstatě nic neděje místo toho zde máme dialogy které nikam nevedou cílených pouze na to diváka pobavit.   Nadále zde máme opět rating PG-13 takže ačkoliv se zde stále mluví o “masakru” tak zde vlastně nic takového nenajdeme. Navíc nový Venom opět cílí na mladší publikum takže veškeré vážné scény jsou zabity nějakou “vtipnou” poznámkou což také kazí celkový zážitek.    Celkově ačkoliv je Venom 2: Carnage přichází dost odfláknutý, tak dokáže ve své stopáži diváka dobře zabavit, ale nic víc se od filmu bohužel čekat nedá. 3/5 ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)