Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Spacecore

Ujetá píčovina. Pokud holdujete fekálnímu humoru, který je ale na kvalitní úrovni a chcete vidět Martyho verzi Prciček, je tohle to pravé ořechové! ()

Gulde

Prozatímní vrchol Řezníkovo tvorby. To, co dříve vypadalo jako studentské filmy, zpočátku kvalitativně dost tristní, se postupem času dopracovalo až do téhle fáze, kdy je to co do zpracování srovnatelné s klasickou kinematografickou produkcí, samozřejmě to vše i za relativně malý peníz (v porovnání s běžnou tvorbou). Sice to má jen 62 minut, ale je to 62 minut plných salv smíchu. Řezník tu prostě dovedl k dokonalému spojení svůj neskutečně osobitý styl humoru s prvotřídním zpracováním. Je to vlastně taková česká fekál verze americkejch teen komedií, zabalená do totálního bizáru, kterej ale nejen že má hlavu a patu, ale vlastně i dobře paroduje kde co. Nemůžu se dočkat dalšího dílu! (kino Varšava, Liberec, 10.10. 2019) ()

Jaroslaf

Jedná se o více než vydařené splatter rádoby teenage like hyper dílo se dvěma nedostatky: 1. Hlavní "záporák" Poulíček. 2. Soulož s fotrem. Plusy? Skvělá hudba. Skvělí fotři. Skvělá úchylárna. ()

Wancohoff

tak toto nechutne amaterske divadlo ma fakt nebralo. citil som sa sam v izbe trapne ze to vobec pozeram. zasmiat sa tam bohuzial nieto nad cim kedze to je trapne cele od zaciatku do konca. ale vekova skupina 13 rokov sa urcite pobavi.. 1* za vyber hudby. ()

Mattij odpad!

Amatérská nevtipná kombinace nehereckých výkonů, fekálií (doslova) a výstřiků hnisu na obličeje hlavních protagonistů a v přeneseném slova smyslu i divákům samotným. Dodíval jsem se. Hledal jsem aspoň jednu scénu, kde bych se mohl pousmát a pochopit některé zdejší hodnocení, ale dostal jsem jen přehnaně vulgární a imbecilní film. I z cenzurované verze je člověku ke zblití a je mi upřímně líto lidí, kterým tohle přijde zábavné. ()

mateas.matt

Tenhle pocin patri asi tak .. k te lepsi polovicni hranici ceske tvorby, nicmene te spodni. Misty i zabavny dej, ovsem vetsinou vysponovanej do neuveritelne idiotskych scen a celkove za honbou vtipnosti na ukor naproste debility. Kdyby se celkove ubralo na tech vsech hovnech a naprosto uveritelnych situacich, asi by to melo o hvezdu vic. Ale holt.. kdyz tu mensina chce delat hovna pro mensinu, tak prosim. ()

oliwer10

Jediné co mi vadilo bylo to, že řezník do puntíku okopíroval moji oblíbenou scénu z Mandragory ... Jakože fakt slovo od slova. Ale beru to od něj jako poklonu Krysovi a Mandragoře jako takové ... Za mě bomba. Nesrat se s tím a ať jdou všichni se svým pohoršením do hajzlu. Ví přesně co dělá a dělá to čím dál tím líp ... ()

beniczech

Docela nad očekávání, super dvojsmysly, prostě fajn frky :))) Postava Poulíčka mi připomněla Kolotoč, ach ty devadesátky :D Některé bizarnosti na druhou mě příjemně rozsekaly. A ty laborky! Doporučuji nic od toho nečekat a pokud máte smysl pro Mártyho humor, nebudete zklamáni. Rozhodně si to dám ještě někdy znova. /75%/ ()

husokachna

Cival a jemu podobní "borci" to pasovali na českou komedii roku, ne-li téměř desetiletí a očividně se asi znají s Řezníkem a bojí se ho, protože tohle bylo víc než cokoliv jinýho, trapný, až na půdu amatérský a celkově spíš otravný. Nemůžu říct, že bych se chvílema nebavil, ale vězni v Osvětimi se taky možná občas zasmáli, a přitom by lágru asi dali odpad!. Já bych Párty Herdě dal i dvě hvězdičky, ve svým žánru to určitý kvality má, ale s ohledem na průměrný hodnocení to radši podhodnotím a někoho tak možná zachráním od přehnaných očekávání. A to se taky počítá. Jeden vystříknutej beďar. ()

JM87

Napřed jsem viděl dvojku, protože mi všichni říkali, že je mnohem lepší. Nicméně ani první víl nezaostává a já se fakt bavil. Týpek co se po*ere, když vidí hovno nebo týpek co opíchá svýho otce atd. Dvojka je lepší pouze v tom, že má lepší produkci, ale ve várce vtipů a všeho je možná dokonce lepší i jednička. A ano, chápu proč tomu někdo dá třeba i odpad, film opravdu není pro všechny. Jinak jeden velkej odkaz na Mandragoru fakt potěšil, uvidíte :) ()

Mackoun

Kdo v sobě skrývá alespoň kouska zhovadilosti a občasné sklony k lacinému humoru úrovně nižší, než je humor kanální, tak si přijde na své - obzvlášť, pokud už za sebou má kolekci "Martyho frky" a předchozí (neméně naplňující) krátké filmy tohoto tvůrce. V takovém případě zhruba víte, co od toho čekat, a zklamání nemá šanci - v tomto "žánru" se snad zklamat ani nelze, to divák zkrátka buďto absolvuje (protože prostě chce), nebo nejspíš ani neví, že podobná záležitost vůbec existuje. Nelze si nevšimnout několika vzpomínek na dnes již kultovní Mandragoru - ale Krysa byl prostě Krysa. PS: Z některých vizuálně jedinečných postav by si i hollywoodský casting mohl vzít příklad. ()

Alex

Původně jsem to hodnotil jako odpad - nejen námět, příběh, ale i zpracování - výkony herců, kamera atd. Po shlédnutí filmu "Ženy v běhu" jsem pochopil, že někoho musí napadnout natočit podobnou sr***u z trošku jiného úhlu - prostě film jako Párty Hárd. Takže dávám jednu hvězdu za odvahu. ()

Mallyyy odpad!

Českým filmům se vyhýbám obloukem. Po dlouhé době jsem na něco podíval a hned takovej nechutnej sranec... Tak zas si dám pár let pauzu... ()