Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Frajer42

Předně chci poděkovat autorovi, že vypustil do světa i online verzi pro nás antisociální případy, kteří se neradi tulí se spodinou v kině. Konečně taky humor na mé mentální úrovni. Marťa je v naši malebné zemičce pomalu jediný tvůrce, který není posraný a nebojí se dělat si prdel prakticky ze všeho, a tak to má být. Marťa ukázal, že i tuctová teen komedie se dá dělat tak, aby to nebyla dementní infantilní píčovina, nýbrž krásný a poučný snímek ze života, kde se každý najde. Skvadra neherců si poradila na výbornou a zejména oceňuji mistrovský tah autora, který se rozhodl polovinu herců platit pikem. Pro mě osobně, věřím, že i pro ostatní, byly rozhodně nezlatějším hřebem scénky, kterých se účastnili oba fotříci vyznávající svéráznou výchovu svých nezdárných dětí - to jsem se regulérně pochcal smíchy. Co vám budu povídat, 60 minut bylo mých 20 čísel v pozoru. Vskutku luxusní podívaná. Takovou porci (brzy kultovních) hlášek nasázet do 60 minut - to teda klobouk a gatě dolů. Jediné, co mi zde scházelo, byl Marťův tatínek v roli tradičního buzeranta, ale to už je drobný detail na tomto mimořádném klenotu české kinematografie. ()

Dzeyna

Vtipné to je, o tom žádná. Je to sice hodně specifické, nicméně dívat se na to dá. I když těch nechuťáren by tam mohlo být trochu méně. ()

Kothy

Naprosté zjevení mezi českými filmy a důkaz toho, že i u nás se dá natočit přestřelená komedie. Je to sice celkem krátké, ale 2ka to převyšuje v mnoha směrech. Setkáváme se tu poprvé s naší partou "paniců", kteří nejsou ve škole moc oblíbení a neví, jak zapůsobit na holky. Vše se změní, když se jim naskytne příležitost uspořádat party století. Všechno se samozřejmě dost zvrtne, ale s tím už člověk musí nějak počítat. "Budou dánské stoly?" :D ()

Slarque

Teenage komedie, která dává svému cílovému publiku přesně to, co slibuje. I když je spousta humoru velmi úchylná, kupodivu ve filmu velmi dobře fungují věci, které obvykle naprosto selhávají u běžných mainstreamových komedií. Tedy zejména konzistentní postavy, dobře napsané, obsazené i zahrané, scénář, ve kterém na sebe jednotlivé scény logicky navazují, a při vší evidentní lacinosti i technická stránka (kamera, střih, zvuk, hudba). Jasně, některé vtipy mi přišly mimo mísu, ale nemohu říci, že bych se nebavil, a to už jsem o čtvrt století starší, než cílovka (70%). ()

Pedestrian

Mělo to „zaděláno“ na víc. I tak ale must-see věc, která i přes svou prvoplánovou nechutnost a přestřelený závěr pobaví. Nahláškovaný je to fest a Pavel Poulíček by měl radost. Jako půlnočka do Varů naprosto perfektní. 3,5*. ()

dopitak

Buď se pobavíte, nebo znechutíte. Kombinace obojího možná, čehož jsem sám důkazem. Kdyby tvůrci trochu ubrali (např. "nehody" hlavní postavy už jsou zbytečně vyumělkované), tak jako nechutná ale velmi vtipná komedie, velice zdařile technicky a herecky (když beru v potaz že většinu postav vytvořili neherci) zvládnutá, a přitom amatérská, to obstojí. Některé figury by si mohly dát patentovat, např. expert na ožíračku v parku :) ()

SeBig

Není to můj šálek humoru, ale ok není to zase uplná sračka jak sem si myslel. Sám odsebe bych si toto ovšem nikdy nepustil. ()

Marze

To bylo příjemně nečekané. A ještě s takovým to malých rozpočtem 250 tisíc korun a mnoha neherci. Americké teenagerské komedie nás už přes 20 let poučují o tom, jak přijít o panictví nebo sbalit dívku našich snů na maturitním plese. V roce 2004 se dokonce v českých vodách objevil film Snowboarďáci s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem, který parafrázoval tehdy oblíbené filmy jako jsou Prci, prci, prcičky a další. Nicméně srovnávat s nimi novou černou komedii Párty Hárd se Snowboarďáky je jako porovnávat čaj o páté s francovkou se zelenou. Chlapci chtějí na večírku přijít o panictví, což už asi každý z nás někde ve filmu viděl že. Ale toto teenagerské filmové klišé režisér a scénárista Marty Pohl posunul na úplně jiný level, o čemž vás přesvědčí hned v první minutě. Tolik kontroverzního a absurdního humoru jsem naposledy dostal v dobách vrcholné slávy České sody. Ovšem v Párty Hárd je sranda mnohdy za hranou a často kombinuje záchodový humor s rasistickými vtípky a stereotypy, které v daných situacích sedí jako prdel na hrnec. Jedná se o ryze českou klasiku, jistě oceníte narážky na pervitin, české školství nebo tuzemský alkohol. Film Párty Hárd neběží v žádné distribuci, takže se režisér filmu rozhodl tento podzim uspořádat turné po českých městech a svůj snímek promítat v klubech a kinech napříč celou republikou. „O film má v současnosti zájem jedna nejmenovaná internetová televize, a dokonce jsem jednal i s distribuční společností, takže se možná diváci časem dočkají,“ vysvětlil Pohl situaci. Párty Hárd je kousek pro vlastně dost úzkou cílovku, která holduje drsnějšímu typu legrace. Pokud do ní patříte, maximálně si to užijete. ()

Arsenal83 odpad!

Niektorí tu používajú slovo "nevkusné". Tak to je brutálny eufemizmus toho, čo tento zvratok priniesol. Už na začiatku si tam foter takmer vyhoní pred synom? To je normálne? Potom si tam cigán na ulici umýva prdel, to má byť smiešne? Dialógy sa točia vulgárne okolo sexu, ale fakt tým hnusným vulgárnym štýlom a slovníkom. Navyše amatérska kamera, amatérski herci a jeden s hnusnými jebákmi na ksichte, že som sa skoro pogrcal, keď ich začal pučiť druhému do ksichtu. Ale najväčšia grcka je spojená z incestom, to som už reálne pustil tyčku. Totálna úchylárna, ako čas postupuje, o chvíľu sa budeme normálne vo filmoch smiať pedofílii a nikomu to nebude vadiť? Asi fakt je nutné, aby ľudstvo prečistila nejaká epidémia alebo atómovka. ()

Chrustyn

Teen komedie s klasickým tématem prvního zásunu, kde po prvních minutách zjistíte, že se v ní může stát úplně vše, včetně těch největších bizarností. ()

Stanislaus

U Párty Hárd pochopím jakékoli hodnocení, protože tento vskutku netradiční film někoho dozajista uchvátí, zatímco jiné diváky znechutí. V mém případě budu, co se hodnocení týče, poněkud skoupý. I když se jedná o dost ojedinělý kousek na poli české komedie, tak mě svým humorem bohužel (či spíše bohudík?) takřka nezasáhla. Scénky s Markem Milkem mě celkem pobavily, to bych lhal, jinak se jednalo spíše o totální bizár s místy dost nevkusným fekálním humorem (high five Prci, prci prcičky z let 2005-9). Filmu nijak neprospělo ani jeho amatérské zpracování - ať už šlo o (ne)herce, či kameru. Nicméně jak říkám - někomu ty explicitní exploze Jebiho kráterů, hnědková pomsta, či svaz českých zvrhlíků dost určitě sednou ... a jiným zase ne. ()

Ivoshek

To je naprosto neuvěřitelný, co dokáže Pohl natočit za pár korun. Co do kvality obrazu nebo střihu to úplně v pohodě snese srovnání s běžnou tvorbou. Od svého prvního filmu udělal velkej posun vpřed. Na fekálnosti a drsnosti humoru neubral, zato příběh dostal i jakous takous linii. Byly tam místa, kde jsem se smál nahlas. Třeba když Pochcánkův otec oznamuje, že kluka čeká léto u Karadžče a pak pět let v srbských milicích. Fór s defekací "on the spot" je taky super, stejně jako samotná party. V pár místech to trochu vázlo, ale v té kadenci vtipů se to naštěstí ztratí. Upřímně myslím, že z Martyho Pohla roste velký talent české kinematografie. ()

TheEvilTwin

Filmařsky na daleko kvalitnější úrovni než Martyho předešlé filmy a posun je dost znát, zejména kamera byla dost klidná, záběry dobré a kvalita dialogů se na úrověň ZNK filmu docela povedla. Humor typicky řezníkovský, některé věci by prostě člověk nevymyslel a hodinu vkuse se smát nad tak absurdním vývojem děje a některýma scénkama mě prostě baví. Ke konci se to zvrhne v dost sado-maso fetiš styl, což jsem z popisku fakt nečekal a musím říct, že humorem, hovn*ma, úchylama a fetem se tady nešetřilo, tohle Řezník prostě umí. Pořád se to nedá brát jako "seriozní" film, takže subjektivně s hodnocením jdu výše, protože tohle k ničemu jinému než k pobavení fanouškovské ZNK základny sloužit ani nemá. ()

claudel

Pominu naprosto tragické herecké výkony, a že je film prošpikován nechutnostmi a fekáliemi. Ale musím s rukou na srdci přiznat, že jsem se té šílené úchylárně řehtal nahlas. Co má film poskytnout - zábavu/poučení/umělecký zážitek/vizuální vjemy. A já jsem se v tomto případě fakt bavil, přestože si uvědomuji všechna negativa. Tudíž nebudu mudrovat a rovnou napálím čtyři hvězdičky. ()

ARI50 odpad!

Tak tady procenta totálně selhaly, herci žijou asi někde v jeskyni takže neví jaký je svět venku, protože natočit takhle fekální sračku a hnus jsem dlouho neviděl. Příběh hloupý až katastrofický, herce zakopat to se nikdy nezmění, soundtrack hnus. Bože na čem ty dětské frčí že točí takový ubohý hnusy. ()

Necrotongue odpad!

Jestli mě chtěl Martin Pohl šokovat, šel na to úplně blbě. Hromada hoven, vulgarismů a pár deci hnisu mě v dnešní době fakt nešokuje. Exkrementům se vyhýbám (hlavně kvůli zápachu), ale nešokují mě, vzhledem k tomu, jak mluvím, když nemůžu projít autocenzurou (jakou na sebe používám, když píšu na čsfd), mě nemohl šokovat ani použitý slovník a otázka hnisu je úplně o ničem, vzhledem k mému zlatému stafylokokovi. Větší problém byl v tom, že mě nebavil použitý humor (kromě scény s přezůvkami), a celou dobu jsem se strašně nudil. Už by mě to sice nemělo překvapovat, ale zase jsem se nechal nachytat, takže jsem byl opět překvapen, že se dá natočit film, aniž by někdo ze zúčastněných podal herecký výkon. ()