Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

VsetkoVsade

Už skutočnosť, že režisér filmu vystupuje pod menom Řezník, napovie každému divákovi priemerne zdatnému v oblasti dedukcie, že hlavné postavy vo voľnom čase nebudú zrovna šepkať básne motýľom uprostred rozkvitnutej lúky. Úprimne, pred vstupom do kina som bol na pochybách, či svojej povesti notorického przniteľa politickej korektnosti zvládne dostáť aj v celovečernom filme, moje obavy sa však už po prvej scéne rozptýlili ako čiara kokaínu z displeja môjho Huawei, keď cez víkend na babkinej oslave narodenín vedľa mňa niekto zapol ventilátor. Čo vám budem, film to je ako stvorený na vzdelávacie účely, divákovi od úvodných titulkov po záverečné zdôrazňuje dôležitosť pitného režimu, alkoholickými ani telesnými tekutinami sa v ňom rozhodne nešetrí, zároveň vaše ratolesti s doslova otcovskou nehou láskavo poučí, že možnosť naplniť svoj potenciál a splniť si detské sny máme možnosť všetci bez ohľadu na vek, pôvod či farbu pokožky, napríklad aj v prípade, že ste nezamestnaný člen rómskej komunity a žijete v chatrči plnej vám podobných individuí s trestným záznamom na krku, stačí vám poznať vzorec na výrobu pervitínu a zaslúžené prvenstvo na chemickej olympiáde vás zaručene neminie. ()

Foltest

Naprosto skvělé až fantastické. Originální komedie, která si nebere žádné servítky. Už dlouho jsem se tak nezasmál. Jediný zápor je příliš krátká stopáž. Chtěl bych tohoto skvostu víc. Srbské milice mě naprosto rozsekaly. ()

kopy123

PANE REŽISÉRE, DOKONCE JSEM SE DOZVĚDĚL PO ZHLÉDNUTÍ (BOHUŽEL NECENZUROVANÉ VERZE) I NĚCO NOVÝHO, NAPŘ. ŽE KOPROFÍLIE JE ÚCHYLKA V LIDSKÝCH VÝKALECH, VÝSLEDNÁ PÁRTY HÁÁRD, KTERÁ SE NAKONEC ZVRHLA V NATÁČENÍ ZVRÁCENÉHO SRAČKY A HŇIS POJÍDACÍHO FILMU. HLAVNĚ MNĚ POBAVILO OBSAZENÍ ÚCHYLNÉHO STARÉHO PERVERZÁKA KOPROFILA HERBERTA. JEŠTĚ MNĚ UCHVÁTILO ŠŇUPÁNÍ ČÁRY NA CHORVATA VLASTNÍM ÚDEM A VELMI ZÁBAVNÉ BYLO I VAŘENÍ PERNÍKU VE ŠKOLNÍ LABORCE, U VŠECH SCÉNÁCH S GRUNDZOU JSEM SE VÁLEL SMÍCHY XD. VŠE TO VYVRCHOLILO PŘEMĚNOU PÉTI V CHLAPA OPÍCHÁNÍM VLASTNÍHO FOTRA, UŽ VIDÍM HLAVIČKU, NÉÉÉ TO JE JENOM KUNDA. XOXOXO LINDA PINDA HO TAM CHCE!! ()

PMU

Tohle už bylo tak přes čáru, že už to ani nemohlo být vtipné. Jedna nechutnost za druhou. Akné v litrech, hovna v kilech a nechutnost kam se podíváš. Autorovi a hercům bych doporučil návštěvu lélaře, jelikož toto nevidělo umění ani z vlaku. Prostě někdo vzal 250k a spláchnul je do hajzlu. Korunu tomu nasadili závěrečnou souloží.. ()

Tomas.Balon

Asi první film Mártyho, co se dostal do širšího povědomí "běžných" lidí a podle toho i vypadá hodnocení. Někteří to cení za odvážnost a nekorektnost. Pro mě, co Mártyho sleduju od samotných začátků je tento film spíš sklamání. Na to jaký to mělo hype jsem od toho čekal fakt víc. I z rozhovorů, kde Marty říkal, že se cele kino tak smálo ,že nešly slyšet hlášky atd. Chápu, že v kině to mělo asi jinou atmosféru ale za mě to teda nebylo ani až tak vtipné ani nechutné. Furt jsem čekal kdy příjde nějaká fakt nechutná nebo fakt vtipná část až najednou padly titulky. Za mě teda fakt nejslabší film z celé Martyho tvorby. Ale furt to určitě stojí za kouknutí. ()

iassai

Za mě vynikající, tempo to ma temer jako Zivot Neni Krasny (dalsi dva filmy byly pomalejsi s pouze par genialnima scenama). Akorat po deset letech by ten progress mohl byt vetsi. Ty filmy jsou supr, ale porad jsou toceny trochu jako 'mam v pi*'. Je to skoda, zasliuzilo by to vetsi produkci a vic vymakat! ()

Smrtihlav21

Asi bych poradil nejdříve se podívat na ukázku, abyste nebyly moc vyjukaní a čekali do čeho tak asi jdete. Pokud to je styl vašeho humoru určitě to je fajn film u kterého si odpočinete a zasmějete se. ()

Dzunk odpad!

OBSAHUJE SPOILERY Nepohoršilo mě to, ale bohužel jsem ani v tématech, který ve filmu jsou zmíněný, nenašel žádnej přesah. Žádnou scénu, která by mě přiměla přemýšlet nad tím, jak to režisér asi myslel a co tím myslel. Chlast, fet, fetiš, incest, to je vážně všechno? To mě mělo šokovat, bavit nebo? Kdyby to alespoň bylo zasazený do nějakýho rádoby příběhu, ale tomu co vidíme v párty hárd ani nejde říkat příběh. Děj je jedna věta. Kluci se nedostanou na první párty a uspořádají druhou posranou párty. Vůbec nerozumim hodnocení nad 15%. Film má pár explicitních, nesmyslných nebo nesmyslných a explicitných scén, nedává vůbec smysl jako celek a ani jednou jsem se nezasmál. Sorry, tohle fakt není na víc než na odpad. ()

Dejesus

Po dlouhé době jsem se podíval na něco českého. A hned jsem to musel vidět 2x :D. Prostě super zážitek. Pro zdejší pablby ,aby jste pochopili. Film s malým rozpočtem a s neherci je cílem hlavně na lidi co mají tvrdší smysl pro humor. Jinak pro největšího pablba T2... to není film pro děti. Jdi si pustit Pocahontas ,třeba přijdeš na lepší myšlenky než tu vypouštět hovna ty rádoby kritiku. ()

Zaks

„Žlutý poplach, žlutý poplach...“ Brutálna meganádielka obrázkov, ktoré snáď ani nie je možné bežne ukázať. Mixujú sa tu prvky teen komédie s fekal pornom. V niektorých pasážach som to od hnusu musel pretáčať, ale zase naopak, na mnohých gagoch som sa smiechom skoro zadusil (snáď všetky scénky otca hlavného hrdinu, bezďák Derviš, pochcánek pred tabuľou, ale topkou pre mňa je asi chemický olympionik). Tento film vie dobre otestovať prahovú hodnotu hranice našej morálky, čo ešte vieme zniesť a pozerať. Hodnotiť je ho možné od odpadu až po 5 hviezdičiek, nakoľko však pozitívny dojem prevážil, tak je to moje na hornej hranici. ()