Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

Hansolo35

Včera jsem to náhodou objevil na Netflixu. Název sice hroznej, ale film příjemně překvapil. Začátek, pravda, Zombieland jako vyšitej, dokonce i ten maník s dítětem byl podobný Woodymu. Ale za chvíli mě to vtáhlo do děje a sledovat dobrodružství totálního losera ve světě obřího hmyzu bylo zábavné. Trochu mi v ději přebýval ten užvaněný robot Mav1s, ale zase na druhou stranu... ukázal hlavnímu hrdinovi, že i posezení mezi monstry má svoje kouzlo. Palec nahoru za pěkně odvedenou práci na vzhledu monster. ()

momomoo22

Ledva som to dopozerala. Prvá polka nuda a až od druhej polky to začalo byť zaujímavejšie. Usmiala som sa raz....Jedna hviezdička za krásneho a šikovného hava a veľké zvieratá a druhá za koniec. Inak to bolo blbé. ()

JJzL33

Příjemné překvapení od Netflixu, zasloužené ****. Příšery, láska, hrdinství, přátelství...a trochu těch pijavic :-) ()

VincentFunG

Skvelé dobrodružstvo o odvahe a láske v zaujímavom svete len s naznačeným happyendom, ktoré sa neberie narozdiel od napr. Tichého miesta príliš vážne, takže vôbec nevadí, že je to celé blbosť. Príjemne strávený čas. ()

JanniV

Ušlo to. Legrační příšery, lehká love story, sympatický herci. Hezký psisko. Apokalypsa s nadhledem. Prezidenta sežerou obří můry. :D Nebojte, žádný spoiler. ()

Elanornegra

Veľmi príjemná oddychovka, ktorá má síce jednoduchší scenár, ale ako pôst apokalyptický námet netradične dobre. Ideálne pre teenagerov, Joel je cely čas uveriteľny. Rôzne akčné scény a príšerka nekončia nelogicky, prijemne prekvapenie. Aj ten záver je hravý. Michael Rooker tomu dodal charizmu a rolls, ktoré fungujú cely čas. Prekvapivo neromanticke finále a pekne prostredie...80% ()

Jimmy73

Mohla by to být příjemná oddychovka, bohužel mě osobně (ač to byl záměr filmu) "přiblblý hrdina" prostě nesedl. Svět je plný blbců a já prostě nemám filmy, které jsou založeny na sledování přiblble se tvářící hlavní postavy jako je např.Jim Carrey moc rád a tento hrdina mi ho chvílemi dost připomínal, takže bohužel jen dvě hvězdy. ()

Narg79

Nečekal jsem, že mě tento film chytne a ani jsem nečekal, že dám plný počet hvězd, ale opravdu mě to zaujalo, mělo to dobrou režii a taky náběh na pokračování. Určitě tento film doporučuji. Čekal jsem béčkový film se spoustou nelogických rozhodnutí postav, ale všechno to do sebe pěkně zapadalo pokračování rád uvítám. ( je a mi 42 let, tim chci reagovat jen na některé komentáře, že dospělým ten film nemá co nabídnout. ) ()

kacenkin

Píčovina od titulků po titulky... a to mám tento žánr neskutečně rád.... Herci jak z komunistického muzikálu, scénář jak z ústavu pro rovnoměrnou distribuci blbců ... A milý verbale víš co mě můžeš :) Bože a jak jsem tenhle druh postapo miloval ;( No nic v půlce vypnuto ....další v dlouhé řadě Netflix sraček co mě posunul k zrušení této služby. ()

McGuffin

Ano, tak prosté to je, Láska a příšery, Love and Monsters. První je důvodem pro cestu za blízkou osobou, ty druhé důvodem proti. Touha po lásce vs. Strach z nebezpečných příšer, které dokáží a chtějí zabíjet. Pak už jen přes sto kilometrů několikadenního putování hlavní postavy za vytouženou osobou během obvyklých desítek minut filmového času, a jsme přesně tam, kde titulek naznačuje a režírující scenárista Matthew Robinson chce. Příšery jsou pokořeny a zprvu podceňující se hrdina na konci zkušený a obdivu a lásky hodný. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

io.

Velmi pěkné a nápadité. Pokud si potřebujete odpočinout od šílených lidí, tak tyhle příšerky vám to určitě umožní :-D . ()

MatoPalkes

Nenáročné, dostatočne zábavné, hlavný hrdina super týpek, Jessica Henwick nádherná. Príjemné nedeľné dopoludnie. Niekedy si možno aj zopakujem. Vôbec by som sa nebránil pokračovaniu. ()

Chenso

Dokonalé. Zabaví,pobaví,napne. Film má od všeho trochu a je to taková rodinná komedie která má velmi kvalitní vizualní,zvukove i dějové zpracování. Za mě teda fajn film který jsem mohl klidně vidět znova. ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)