Láska a příšery

• USA Love and Monsters (viac)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

Orion12

Hodně fajn postapo film. Postapokalyptických filmů je čím dál mín a tenhle měl zajímavé charaktery, originální prostředí i příbeh. Zajimavou love story a dost super plotwistů, mohli z světa a příšer vytáhnout více a klidně bych si dal pokračování, zasazené do tohoto světa.Známí hercí z jiných projektů a všichni hráli skvěle. Za mě hodně super 8/10. ()

Dave_Novic

TO JE TAK KDYŽ DÁVÁŠ ŽELVĚ, SLIMÁKOVVI A PODOBNÉ HAVĚTI STEROIDY S NUKLEÁRNÍ PŘÍCHUTÍ!!  Vážně mě udivuje jak je to krásné ze začátku. Naivní uzavřený hrdina s uzkostní poruchou se během sedmi dní změní v ALFA ROMEO... Zkrátká co očekávát.. Není to běžná hovadina co vidíš rok co rok přicházet z hollywoodské produkce. KOUKEJ SE MI DO VOČI KDYŽ S TEBOU MLUVÍM SANDÁLE! Co mě zaujalo, kromě klasických kliše hlavní postavy je vývoj vedlejších postav a NE NUCENÝ nebo PŘEDEM DANÝ!  Prostě jakmile ukážeš že si frajer v tom co děláš, tady v tomto případě Turista co si šlehne herákem aby ušel 85 km na jeden zátah během pár dní bez toho aniž by musel chodit předtím na nějaké menší... frajéééér...  Po filmové stránce kamera i střih perfecto.. ale to ty VFX a občas i naprosté díry a absolutní kraviny ve filmu... Rád jsem se kouknul ale už ne další teenage wet dream plz ()

KuceraJohny

Nedivím se, že spousta lidí to srovnává se Zombielandem i já jsem měl neustále před očima starší snímek. Jenomže v Zombielandu vše fungovalo na výbornou, což se zde říct nedá. Motiv je trochu ustřelenej, ale zajímavej, to se, však bohužel říct nedá o příběhu ani postavách. Dylan O´Brien se sice perfektně hodí do takovéto role, ale zkrátka to nedokázal prodat. Nejlepším hercem tu jsou nakonec dvě psí herečky, které ztvárnili psa Boye. A to říkám jako člověk co fakt nemá rád psy. Není tu láska, není smysluplný příběh, není tu dobré obsazení, zkrátka tady toho spoustu chybí. Na druhou stranu bych to úplně nezatracoval, jelikož na odreagování to postačí. Jsou tu světlejší momenty a vizuální stránka je naprosto perfektní. Dvojice s poloviny filmu je asi nejzajímavější ze všech, až mě mrzí, že nedostali tolik prostoru. I přesto, že se mi snímek nijak nelíbil, jsem ochoten dát šanci dvojce (pokud vznikne), protože věřím, že pokud se tvůrci kousnou mohli by z toho udělat slušnou filmovou podívanou. ()

Thalin

Samotná ta myšlenka putování někam po nebezpečné cestě není sama o sobě kdo ví jak originální. Ale stačí přidat jednoho ňoumu, psa a přerostlé brouky a hned to má docela jiný nádech. Má to pár logických děr (Jen si vemte, kolik na světě žije mravenčích populací a jak by to teda mělo na světě po takové katastrofě ve skutečnosti vypadat) ale film si nehraje na vědeckou post apo záležitost. Ani to, že by se po takové době a s nulovou schopností přežít v divočině někdo vydal na takovou cestu, není moc reálné. Mě by nikdo a nic nedostalo ven z takovýho krytu. Ale jinak by film neměl vůbec pointu. Dylan je skvělý hlavně právě v těch chvílích, kdy je za úplný vemeno (na Teen wolf se dalo koukat hlavně díky jeho ujeté postavě)  Je tu akce, je tu komedie, troška toho klišé a tlačení na city, ale nijak násilně. Zkrátka to funguje a baví to. ()

Africanus1

"Vypadnout z potravního řetězce mi jako štěstí moc nepřipadá". Jo jo, sesazení z úplného vrcholu někam mezi hlodavce někomu může zkazit den. Minimálně celému lidstvu. Ona je to vlastně docela solidní podívaná, na přerostlé hmyzáky se kouká fakt dobře, ale celé je to bohužel bez napětí, bez pořádného vtipu a bez krve. To vše na úkor otravné romance pro náctileté. Kdyby se v názvu vynechalo "Love", byl by výsledek daleko lepší. O kladné postavy samozřejmě strach mít nemusíte a nezajímaví záporáci se objeví až na samém konci. Závěrečná bitka s krabem celkem ušla, ale aby se korýš rozhodoval koho sežere a přitom si pochopitelně vybral ty hlavní hajzly, to už je dost přes čáru. Klidně bych uvítal pokračování, ovšem zde už bych prosil řádně přitlačit na pilu. ()

Pavlis.xxx

Slabší 4. Bavil humor, bavilo zpracování, bavilo obsazení. Film utekl jako voda a klidně bych si přidal nášup. Klidně se mohli víc odvázat, ale podle všeho jednoznačně čekám dvojku jinak stahuju na 3 :D ()

jabbo123

Snímku dost přidává doba ve které vyšel - coronové pusto zmírnilo i moje nároky a tak mě Love and Mosnters vlastně docela bavil. Krom té místy trapné romantiky jsem dostal poměrně výživné dobrodružství v postapo světě s obřím hmyzem a spoustou scén a míst, takže se člověk nestihne začít nudit. Hlavní hrdina mi nijak zvlášť k srdci nepřirostl, ale pejsek a dvojice Rooker a malá holka jsou výborné. Je to zkrátka takový béčkovější Zombiland pro teenagery, který mě ale nijak neurážel. ()

Loosser

Bylo to tu uz 100x..hlavni hrdina putuje za svou laskou v postapo svete..a presto me to neomrzi, kdyz je to dobre udelane. A tohle je. Trailer me chytnul na prvni dobrou..brouky a podobnou haveť nesnasim uz od dob Hvezdny pechoty:) uvodni animovany titulky pecka, postapo atmosfera a kulisy dobry. Inspirace mym oblibenym Zombielandem zjevna (hrdina luzr, pravidla, vypraveni pribehu, pritel drsnak a bijec). Za me film minimalne podzimu a plnej pocet. A jeste je tam pes sympatak..ja a muj pes chceme dvojku! ()

bobo7171

symaticky film, ktory mi pripomenul ze kedysi davno bolo natocenych niekolko casti chvenia, niekolko casti hviezdnej pechoty, filmu cesta a ja legenda. z kazdeho zo spomenutych filmov bolo nieco vybrane, zlatane a vzniklo toto male dielko, pri ktorom sa clovek urcite nudit nebude a zaroven si oddychne od tym akcnakov kde krv tecie potokmi, olovo je vsade v povetri a vsade sa povaluje hromada mrtvol. ()

Zaks

Námet prevarený, ale vtipné a nie moc prehnané podanie apokalypsy na tému zmutovaných červíkov stálo za to si pozrieť. ()

kudryj

V době velké filmové nouze, je tato jednohubka zlatým grálem, na zkrácení nedělního večera. Není to nic hlubokomyslného, spíš takový Příšerky s.r.o pro teen generaci, ale i mě to pobavilo a hlavně nenudilo. Slušná zimní podvečerní čtyřka****. ()

Petrval

Ze začátku se to tvářilo na docela zajímavý teen survival, s pár klasickýma klišé, ale ten konec? WTF takhle to totálně zmršit a udělat z toho ubohej céčkovej akčák. Fakt jsem ten konec protrpěl. Škoda mohlo to být víc. 2,5* ()

Dalajlada

Po delší době opět film u kterého jsem se uvolnil a pěkně si jej užil. Krásná pohádka zasazená do postapokalyptického světa o Honzovi, co se šel do světa vyučit. Potvory jsou opravdu krásně udělané, svět okolo též, vypravěčský styl filmu sedl. ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

27.06.2021

Prvním novým Star Wars filmem po skončení ságy o rodině Skywalkerů by se měl stát Star Wars: Rogue Squadron, který chystá režisérka Patty Jenkins (Wonder Woman). O ději se zatím příliš neví, jen že… (viac)