Creepshow

Horor / Fantasy / Mysteriózny
USA, (2019–2023), 18 h 26 min (Minutáž: 41–55 min)

Kamera:

Robert Draper

Bruce Davison, David Arquette, Adrienne Barbeau, Hannah Barefoot, Tobin Bell, Big Boi, Nelson Bonilla, Chad Michael Collins, Jeffrey Combs, Logan Allen (viac)

Seriál pokračujúci v spracovaní strašidelných komiksov s názvom Creepshow. Diváci sa dočkajú dvanástich krátkych príbehov rozdelených do šiestich epizód. Tie sú plné monštier, duchov a krvi. (Marceloo)

Recenzie používateľa zsn k tomuto seriálu (7)

Creepshow (2019)

Příjemný retro brak mód! A takové staré povídky byly, a i přesto se z nich staly kultovní strašáky k popcornu pro pamětníky, jakým jsem třeba já. Kdo nesledoval staré strašáky Spielbergrovy Neuvěřitelné příběhy, Bojíte se tmy? apod. - vše, u čeho jsem se jako dítě zdravě bála, ten nepochopí. A to je většina mladých ročníků zde. Všichni to tady kritizujete s tím, že ta stará verze je top, ovšem to z 82 je neskutečná hovadina, i přes tehdy ještě málo populární herce. ()

Bad Wolf Down / The Finger (2019) (S01E02)

První povídka totální kravina, ale ta druhá s vetřelcem předčila zatím vše. ()

The Companion / Lydia Layne's Better Half (2019) (S01E04)

První povídka se strašákem naprostá bomba. Zatím nejlepší spolu s finger vetřelcem z druhého dílu. Druhá povídka taky ušla. ()

Night of the Paw / Times is Tough in Musky Holler (2019) (S01E05)

První povídka je klasickým námětem pro typický celovečerní hororový brak. Bylo to fajn na vypnutí mozku, a to na večír potřebuju. Druhá povídka absolutní hujdovina s Arquettem. Přesně v takových filmech on vždy hraje. ()