Creepshow

Horor / Fantasy / Mysteriózny
USA, (2019–2023), 18 h 26 min (Minutáž: 41–55 min)

Kamera:

Robert Draper

Bruce Davison, David Arquette, Adrienne Barbeau, Hannah Barefoot, Tobin Bell, Big Boi, Nelson Bonilla, Chad Michael Collins, Jeffrey Combs, Logan Allen (viac)

Seriál pokračujúci v spracovaní strašidelných komiksov s názvom Creepshow. Diváci sa dočkajú dvanástich krátkych príbehov rozdelených do šiestich epizód. Tie sú plné monštier, duchov a krvi. (Marceloo)

Recenzie používateľa WeeLass k tomuto seriálu (3)

Bad Wolf Down / The Finger (2019) (S01E02)

Po skvělém prvním dílu hrozné zklamání. Ani jedna povídka mě nezaujala a ač to má odlehčený tón a komické kostýmy jako filmový originál, tak to nemělo tu atmosféru, která se mi právě v prvním díle hodně líbila. Škoda. ()

The Companion / Lydia Layne's Better Half (2019) (S01E04)

Od pilotu zatím asi nejlepší epizoda. Druhá povídka, ač jistě ztvárněna na tisícero způsobů, byla hodně fajn. Jen mě mrzí, že každá epizoda má úplně jinou úroveň kvality a zcela jiný nádech. Uvidíme jaké budou další díly. ()

Night of the Paw / Times is Tough in Musky Holler (2019) (S01E05)

Tak to zas bylo něco. První povídku jsem vůbec nepochopil, byla navíc zbytečně dlouhá a nedovysvětlená zápletka splácaná tak, že ani nedávala smysl. Zato druhá povídka, která působila dystopickým dojmem, což mě hned zaujalo, byla pro změnu převysvětlená až moc, chybělo tomu trochu záhadna. Nevšední pojetí lidského "whack-a-mole" bylo originální, ale příliš hloupé. ()