Jennifer (Brenda Song) mala v jednu daždivú noc nehodu. Keď sa prebudí, nič si nepamätá a pri jej lôžku stojí neznámy muž, ktorý sa predstaví ako jej manžel. Jennifer sa dostáva do nebezpečenstva, pretože sa vracia do života, na ktorý si nepamätá. (Emanuela)

JenYu

Dobrý nápad, ale trailer ho téměř celý prozradil, což u filmu se stupňovanou tajuplnou atmosférou není zrovna vhodné. Některé věci nedávaly úplně smysl, ale ten dům v horách vypadal krásně. ()

megajalec

Po desiatich minútach aj priemerný divák odhalí pointu a filmu to absolútne nevadí. Bez zakývania a opustenia naznačenej linky dopláva do konca, jednoducho, s množstvom predvídateľných a ťažko uveriteľných nelogických náhod, ani sa nepokúša o originalitu či atmosféru. ()

Skrivan

Taková slabší variace na Přes palubu. Ženská se ztrátou paměti? Chlapík, co se k ní hlásí a poznal její tetování? Jasně, dáme mu ji. Postavy se tady nechovají logicky, záběry jsou podivné, většinou je to trapárna. Ke konci už to ale začne být i docela bžunda. ()

Catella

Ahaaaa. Tak takhle se to dělá. Teď pozor. Tohle je návod pro všechny NEŠŤASTNÝ, CHUDÝ A NEÚSPĚŠNÝ členy tohodle kroužku (takže pokud jste se svým životem plně spokojeni, tak tenhle komentík prosím raději přeskočte). TAKŽE, jestli čtete dál, tak tady je návod: Stačí si koupit, nebo půjčit, nebo prostě ukradnout nějakej super bourák. Jedu jedu a jak jedu, tak picnu nějakýho boháče tak, aby se dostal do bezvědomí. Zavolám mu sanitu a až bude ležet na jipce, tak stačí zmateně běhat po nemocnici (důležitý teda je trefit dobrou nemocnici) a řvát na všechny strany "Ježišiiii" "Kde jeee???" "Mám tady manžela" "asi měl nehodu" atd atd. No a kdo by asi tak pochyboval, že nepatříte k sobě, žejo :-) pak jen stačí krapet štěstíčka, a frajer si po nehodě nebude nic pamatovat (páč byl v tom bezvědomí), takže mu nakecáte, že spolu žijete, jste šťastně ženatí atd. vlastně s tím pomůžou i doktoři, protože oni nepochybujou o tom, že by to mohlo být jinak. A TADÁ :-D je z vás boháč. Pozn.: tento postup je možné aplikovat nejen na muže, ale i ženy, a taky na geye, lesby, atd. Prostě lze to plošně použít na všechny bohatý boháče. Jo a abych nezapomněla, tenhle návod nebylo úplně easy vymyslet (teda vlastně to vymysleli ti filmaři, ale překdákat to sem mi dalo docela zabrat, takže kdybyste byli od té dobroty a každej, kdo to vyzkouší a podaří se, tak mi na můj účet zašlete provizi z provedené transakce. Sazbu mám stanovenou jednotně, 1 milion, zítra si to jdu nechat patentovat, takže se opovažte to vyzoušet a nezaplatit mi za radu! PS: jako autor tohoto komentáře nenesu žádné následky za případně vzniklé mrtvé boháče. ()

JenomDominik

Těžko se tenhle film hodnotí. Ano, docela to uteklo, obsazení také v pohodě, ALE... Už od námětu je to nelogické. Plno věcí nedává smysl a chování postav je někdy tak dementní... Asi není třeba to víc rozebírat, určitě najdete daleko lepší filmy s podobným námětem. ()

Lilith03

Šlo by vychytat nějaké mezery, ráda bych viděla více z toho proč je hlavní hajzlík takový jaký je. Film jednoznačně táhne Brenda, která je prostě fantastická a jsem moc ráda, že jsem ji mohla po dlouhé době vidět od dob, co jsem koukala na sladký život na moři. Líbilo se mi moc prostředí kde se film točil, kvalitní kamera i dabing. ()

dalver

Dosť presvedčivé pokiaľ premýšľate nad tým, či si predĺžiť predplatné na Netflixe. Ďalší filmový krok totálne vedľa. Predvídateľné a s mnohými producentskými i logickými chybami. Produkcia mimo seriálov na netflixe nestojí za nič, vyzerá to len na snahu produkovať toho veľa a snáď motyka vystrelí. ()

dragonfire

Naprosto předvídatelný film, jehož pointa je v podstatě znázorněná v traileru. Nepřekvapí vás tam snad nic, včetně nelogického chování hlavní hrdinky. Na druhou stranu, jako jednorázovka na zkrácení chvíle v karanténě je to naprosto pohodový film. Místy je to napínavé, ale já se u toho dobře vyrelaxoval. ()

Zix.

Film je hodně předvídatelný a hodně připomíná britské Dřív než půjdu spát (2014), na který určitě nemá. Přesto ale nejsem zklamaný a film se mi líbí, asi mě zatím tyhle typy se ztrátou paměti neomrzeli. Jen si tvůrci mohli dát větší práci s Jenninou minulostí, kterou jsme mohli postupně odhalovat. Takhle o ní moc nevíme. ()

Thalin

Předvídatelné, hloupé a s mizernými hereckými výkony. Už od začátku je tam tolik logických děr, že vůbec nechápu, jak tohle mohli vypustit mezi lidi. ()

Kosik8

Tady asi budu očividně výjimka. Koukáno s manželkou, která vše prohlédla asi po 5ti minutách a pak se nudila. Mě to celkem pohltilo a zabavilo ale opravdu hodně zabavilo. Asi možná tím, že sem se do toho opravdu "zažral" sem i přehlídl lehce naplánovaný příběh, který je v těchto filmech víceméně standartem. Každopádně i přes moje vyšší hodnocení je to asi jen průměrný film, který vás zabaví když nebude vědět co dělat. ()

Aichel

Za mě fajn. K dějství tolik, že si místo bojování s amnézií mohla radši užívat luxusní bejvák s luxusním autem a vůbec ne ošklivým manželem a dělat prostě blbou s vyplývajícími zmínkami z minulosti. ()