Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (Netflix)

wlk1

"Nejdůležitější posádka v dějinách lidstva", já bych je teda nenechal řídit ani fabriku na špejle, tupí jsou jak šmirgl a otravní jak prcající sousedi v jednu ráno. Zajímavý nápad, ale provedení už je horší. Hvězda nahoru za tu rozpuštenou uřvanou potvoru. ()

B3n odpad!

Programovací seriál, budovateľská sračka. V hlavnej úlohe so skvelou paherečkou Katee Sackhoff, ktorej jediný herecký výraz je zvraštené čelo. Odpad! ()

Ricci odpad!

Strašná slátanina. Poslat na "nejdůležitější misi lidstva" skupinu lidí, kteří by neprošli psychotestem ani do autoškoly, to je fakt nářez. Scénáristické přehmaty neřeším vůbec. Snad každou větu psal někdo jinej (a nepodíval se co napsali ti před ním). A Katee Sackhoff s univerzálním jedním výrazem tomu moc nepřidá. ()

blazma

Na první pohled jsem si říkal, konečně. Konečně sci-fi pro mě. Jenže pak přišel další díl, pak další a další. Z ničeho nic kvalita nešla nahoru, ale dolů. Příběhy v epizodách mě nebavili, byli předvídatelné. Charaktery nijak extra zajímavé. Jakože bylo toho fakt dost co se mi líbilo. Bohužel je tady více věcí, u kterých si klepu na čelo. Není to nejhorší, ale k dokonalosti to má velmi daleko. ()

meda2016

s01e01: 50 % - Měl by to být splněný sen fanouška Stanislawa Lema a jeho mezihvězdných cest lidstva. Budoucí vynálezy, hrdinové, padouši, nebezpečí, tajemství, vítězství návratu. V prvním dílu je skoro vše. Hlavně opsáno a podáváno v nové jednodušší variaci: Šlachovitá Katee Sackhoff (Niko) z Battlestar Galactica se stálým křečovitým úsměvem v exaltované tváři. Artefakty neznámého původu jak z Příchozích ale tajemné jak z Vesmírné Odyssey a zároveň působící neskutečnou aurou jak z Annihilation; odpovídají hudbou jak z Blízkých setkání třetího druhu. Mezihvězdná loď využívající energii hvězdy jak z Rámy; posádka se budí předčasně jak ve filmu Pasažéři. Trochu ran pěstí a kopů nohou, pro začátek jedna uškvařená mrtvola padoucha. Vetřelcem inspirovaný palubní počítač a Červeným Trpaslíkem virtuální holo-android, zde v jednom. Komunikační zařízení zprostředkující videorozhovor mezi Zemí a kosmickou lodí lépe než v Interstellar ze soukromého IoT tabletu bez časového prodlení?! A to je zásadní! Když tuto technologii mají, proč nevyšlou kosmickou loď s virtuální posádkou řízenou v reálném čase dálkově? ()

oiuoiu

Hlavní hrdinka seriál zabila, připadalo mi to tak, jen co tam vůbec vlezla - a žádný pokrok. K tomu jí pomohl velmi divně vyrobený mimozemský artefakt... Přesto mne zajímalo, jak se děj bude vyvíjet dál, a pár nápadů tu bylo. ()

Tempest

Zatím mohu hodnotit po prvních 2 sériích. Sci - fi mám rád a na tento seriál jsem byl hodně zvědavý. Bohužel jsem shlédnul hluboce podprůměrné dílo, které má naprosto katastrofální první řadu a o něco lepší druhou. Docela dobrý námět byl scénáristicky naprosto promrhán. Není zde vlastně postava, kterou bych měl rád a s kterou bych se ztotožnil. Už po první řadě jsem se divil, že toto dílo bude mít nějaké pokračování, tak jen doufám, že 2 řady stačily a nebude další pokračování. Aktuální hodnocení prvních dvou řad je 30%. ()

DJMaroko

Kde začít ? Asi tady. Díky bohu za každý nový Sci-Fi seriál nebo film. A jdeme dále. Je to špatné, místy hodně špatné a pak Vás to opět něčím nakopne v čem vidíte důvod koukat se na to dále. Určitě mě hodně zaujala hudba některé songy jsou dost dobré. Zvracet se mi chtělo z těch rádoby milostných /porno/ scén ...to jako vážně... nemělo to být na jiný téma a pak to někdo předělal. Homo, traska, švédská trojka, jazyky do krku připravte se na všechno. To jako proč ? Jak už tady někdo psal "paroduje to někdy sama sebe", nedává to smysl ani logiku a místy se děj z nudle natahuje na špagetu. Herci nevýrazní až na výjimky a Katee Sackhoff s tou svojí hubou od ucha k uchu, umaštěnou hlavou a vizáží jako Dolph Lundgren vydá jako fetka. Uvidíme jak se vyšvihne druhá série. ()

Neto odpad!

Another Life je jedno z nejvíc tupých sci-fi který jsem na netflixu viděl, vědecké pseudobláboly typu že by v oblaku temné hmoty mohli narazit do planety ani nekomentuju a nádherné zpracování vouge culture blbostí mi nahánělo oběd do ústní dutiny. Hlavní herečka vypadá jako kdyby kontrolovala jestli nemá mrtvici tím že zatíná všechny mimické svaly každých 20 vteřin. Zbytek herců je na tom tak nějak jako smetanová zmrzlina, neurazí, nenadchne, ale není to něco za čím poběžíte s nadšením. Ve skratce : proboha hlavně na to nekoukejte pokud nechcete zjistit, jaký je to zažít mozkovou smrt a sebevražené tendence po shlédnutí jen kousku tohodle patoku. ()

Werner77

Mám nakoukáno za těch pětatřicet let, co se sci-fi věnuji, hodně. Sci-fi miluji a je to můj hlavní žánr ve filmu, seriálech, knihách i hrách. Kdysi jsem dokonce prohlásil, že žádné sci-fi nemůže být špatné. To mi vydrželo jen do doby, než jsem viděl Starship Troopers 2 :-) A prvotiny jako Dark Star nebo Bad Taste mě dokáží i pobavit. Ale tento seriál je ztráta času. Než vyjmenovávat, co se nelíbilo, budu se snažit najít, co nebylo špatné a co si zasloužilo tu jednu hvězdu. Námět (Země požívá první kontakt) je sice plný potenciálu, ale tady to zabíjí provedení a vlekoucí se nezáživný příběh, který nabere obrátky pozdě (spíše až tak v druhé sérii, jakoby do ní nacpali vše podstatné ze zrušených dalších sezón), aspoň část triků není úplně hrozná a... to je vše, fakt mě nenapadá nic dalšího pozitivního. Negativa od stupidních postav (výkvět lidstva je jeden psychopat vedle druhého), přes děsné tempo, nelogické chování postav, kulisy lodi, řadu špatných CGI až po hrozný výkon herců na mnoho dalšího, nebudu dále rozebírat. Na tohle fakt nekoukejte. ()

understand99

Zajímavý námět, který se rozpouští v enormní glorifikaci homosexualismu. Seriálu ani nenapomáhá multirasové složení herců a častá výměna postav. Charismatičnost postav je nízká a skutečným sci-fi je nadlidskost ženských hrdinek. ()

DexMASTER094 odpad!

Tak tohle se hodně nepovedlo. Laciné, nudné a hloupé nic. Netflix raději zařízne seriál 1899, který by tuto frašku ve vesmíru strčil do kapsy v úvodních 15 minutách. Co k tomu dodat, je to hodně smutný pokus. ()

SteewCZ odpad!

V průběhu třetího dílu jsem to vypnul. Špatný cast, výprava, hudba, děj. Seriál postavili na Katee Sackhoff a je to znát. Celkově to celé působí strašně směšně, od oblečení, po chování jednotlivých postav vůči sobě, od počátku tam jsou konflikty zcela nepochopitelné, okamžitě jste vrženi do děje co nedává smysl. ()

zijutady odpad!

Po třech dílech nemám sílu pokračovat. Bláhově jsem si myslel, že co do stupidity chování postav nic nepředčí The 100. Stalo se, tvůrčí žumpa byla prohloubena minimálně o světelný rok. Kapitánka Niko je drsňácká jako strniště Chucka Norrise, místo toho, aby dělala svou práci. Zbytek posádky, jejichž jména jsem si ani nezapamatoval, se chová jako banda školkáčků na výletě. Inu současná PC / SJW tvorba, ve které jde hlavně o diverzní kvóty, které jsou také jedinou charakterovou vlastností postav a příběh je plný úplně hloupých, nečekaných zvratů, aby se alespoň něco dělo. ()

Karloz odpad!

Dokonce i německé veselohry o opraváři Helmutovi mají chytřejší děj a sympatičtější postavy. Katee vypadá bohužel taky hrozně, teda pokud jí není 70. Což jak vím, není. ()

Libb

Nebylo to jen špatné, dokoukal jsem to, ale možná hlavně proto, že to byla moje prvotina s Netflixem. Nevadí ani tak, že téma je už 100x zpracované, ale co vadí, je přehrávající hlavní hrdinika, flashbacky, míchání sci-fi a rodinné slaďárny, půlka posárky nudná a půlka nesympatická. Dělají naprosto nesmyslná rozhodnutí, chovají se jako pitomci, a to má být posádka pro misi, která má zahránit planetu? Když to tak píšu, tak se vlastně divím, že jsem to dokoukal. ()

Krupe

Katee Sackhoff prodělala zřejmě nějakou celoobličejovou obrnu a roli v této až místy trapné sérii pojala jako rehabilitační cvičení, jinak ty grimasy nechápu. Pokud by to chtěli autoři nějak zachránit, měli ji hned ve druhém díle vystřelit spolu s Jayr Tinaco a borcem, co k tomu složil hudbu, z nějaké té jejích komory do Interstellaru. Ale protože se jim to nepovedlo, tak to dopadlo, jak to dopadlo. Bůh nás ochraňuj před druhou sérií... ()