Kým Monica plánuje svoj návrat do vnútra anomálie, Wanda zvláda sériu nečakaných komplikácií a Vision získa novú spojenkyňu. (Disney+)

ACDCKL

Pomalu se blížíme finále a konečně se nejspíše objevil záporák série. V konspiracích se toto jméno zjevilo a trochu jsem možná doufal v někoho mocnějšího, ale i tak tahle postava splní vše, co se očekává. Do toho vývoj jedné z hlavních postav též bude zajímavá, tak jsem zvědavý, co z toho bude. ()

instageek_cz

V první řadě mi dovolte nemístnou poznámku, ale nemůžu si pomoct - Teyonah Parris je BOHYNĚ a klidně bych si dal čtyřhodinový Snyder Cut, kde by celou dobu jen pobíhala z místa na místo v té upnuté uniformě:)) Jinak další solidní epizoda, od který ale asi diváci čekali víc, a ne jen odhalení toho, co se vlastně už dlouho ví. Opět klobouk dolů před všemi herci, např. Randalla Parka by si dle ohlasů nejspíš spousta lidí ráda pořídila domů místo štěněte, tak moc jim přijde roztomilý!:)) Paul Bettany je famózní a Elizabeth Olsen jakbysmet:) Určitě zůstaňte na potitulkovou scénu a uvidíme, jestli se do konce seriálu dočkáme ještě nějakých velkých překvapení!:) ///// Pro recenze a zajímavosti nejen ze světa Marvelu sledujte na Instagramu profil instageek_cz , díky!:) ()

Rayen1

Já to tušil, já to TUŠIL! :D Každopádně, musím souhlasit tady s Nevkou - nejvíc mě baví část uvnitř HEXu, a ta mimo něj je trochu nudná (podobný to bylo třeba ve Strážcích Galaxie, kdy jsem si užíval samotné Strážce, ale Ronanovi kecy kolem o vyhlazování planet mě silně nudily... to jen pro příklad). Tohle se povedlo a těším se, až dokoukám celý seriál a mrknu na rozbory na YT, aniž by mi někdo něco vykecal :D ()

Frca

Nevím, tahle epizoda mi nějak nesedla. Vision mě strašně nudil, ale zase na druhou stranu se nám některé věci pěkně vyřešily. Asi nám všem bylo jasné, že jedna postava tam prostě ví více, než se zdá. Jediné, co mě zajímalo byly části mimo Westview. Aspoň ten konec byl zajímavý a navnadil na další epizodu. ()

Kinofil

|| TV-PG || Disney+/Marvel Studios || Na před-předposlední díl to trochu šlape na brzdu a po epickém závěru šestky bych čekal zahájení velké bitvy o Hexagon. Místo toho dostáváme pomalejší díl se spoustou vysvětlovaček a pseudodokumentární styl ála sitkom Kancl. To by mi ani nevadilo být to ve starším díle, a ne před závěrem. Nejdůležitějším prvkem je pak představení záporáka, nového superhrdiny a poodhalení celé existence Hexagonu. Byť je to jedna ze tří variant, o které se od prvního dílu spekulovalo, musím Marvel pochválit za pohrávání si s divákem a nechávání si překvapení až na závěr. Kvůli šťouravým "fanouškům" hrabajících se v komiksech dávno před premiérou, Marvelu ani nic jiného nezbývá. Škoda malého prostoru pro vedlejší postavy, ostatně i Vision tu je posledních pár dílů spíš do počtu. Osmička a devítka by měly být epickým dvojfinálé, takže je stále na co se těšit. 80%. ()

Orion12

Fajn epizoda , po minulé akčním nářezu se tady ubírá trochu plyn. Ale je nám představená nová superhrdinka a nová záporačka (uvidíme ještě toho Memphista). Máme tady už naši dobu - takže narážky na sitcomy jako Kancl a ModernFamily - jsem poznal už i já:). A čekala nás i podtitulková scéna. Jo za mě stále fajn podívaná , uvidíme co nám přinese finální dvojdíl. ()

matous20063

Tohle byla narozdíl od pár minulých epizod další celkem nudná epizoda. Jediné co je tu zajímavé je konec kdy vidíme potencionální zrod nového hrdiny a nového záporáka. Visisono poznávání starého já je sice zajímavé ale dlouhé a nudné 70% ()

MynameisAlex

Miluju to!!!!!! Jako fanoušek komiksů jsem to už věděl, ale jinak byl ten konec hodně zajímavý a pro některé i překvapivý. Máme tady už první spory, odpovědi a konečně jde plně do tuhého. Jen už stačí počkat další týden, což je asi pro mnohé fakt těžké, ale lepší, než to všechno zkouknout za pár hodin. Takhle vybudovali skvělé napětí. PS - tahle epizodo obsahuje post-kreditní scénu ()

Zjewik

Nevím no. Seriál je to naprosto skvělý, propojení sitcomů taky. Ale prostě si nemůžu pomoct a neskutečně mě rozčiluje postava Monicy (a v tomhle díle naprosto extrémně). Kdyby všechny její pasáže vyškrtli, nebo ji alespoň nahradili za někoho racionálnějšího a přívětivějšího s lepším originem, rozhodně by to seriálu jenom prospělo. Konec supr, jako fanoušek a spekulant můžu říct, že jsme se konečně dočkali. Ale prostě... některý pasáže a scény mi přišly úplně mimo kontext, hlavně tedy ty v souvislosti s Monicou. Bojím se, že budu z finále zklamaný. ()

TrevisoCZ

V tomhle díle bylo velké odhalení, které zřejmě nikoho nepřekvapilo. Co mi opravdu vadí je nelogičnost v chování postav mimo Hex. Hlavně to co v tomhle díle dělá Monica, vůbec nedává smysl. Vůbec nechápu logiku za prvním plánem, jak se dostat dovnitř. Komiksové prvky v tomhle díle na mě také působí divně. ()

drkaldj

V tomto díle se toho zas tam moc nestane. V zásadě se to dá shrnout takto: 1. Vision odkouzlí Darcy aby si pamatovala co bylo předtím a ona mu na oplátku řekne co bylo s ním a Wandou před tím vším. 2. Monica se dostane zpět do města, čímž získá nějaké schopnosti (komiks jsem nečetl takže nevím jaké přesně má a jak je původně dostala a jestli vůbec vystupuje v komiksech) a konfrontuje Wandu. 3. Agnes celou dobu nebyla jen loutkou (což se dalo tušit protože tam byly náznaky) a je taky čarodějka (což je pro mě velký plus, díky kterému se tento díl u mě vyšplhal na 4 hvězdy, jinak bych dal jen 3). ()