Wanda a Vision sa snažia skryť svoje superschopnosti počas večere s Visionovým šéfom a jeho ženou. (Disney+)

Davidaxik odpad!

Tohle je vtip ne? Ty vole to je slušný úlet takový blbosti pustit do oběhu. Oba dva první díly ODPAD. Jestli se zvládnu kousnout tak třeba dám třetí. Tohle je hrůza! ()

gonzo

Jak na sitcomy normálně nekoukám, tak tenhle retro humor mi sednul. Chápu, že se to časem asi přetaví do něčeho osudovějšího a napínavějšího, ale za mě by to takhle klidně mohlo pokračovat pořád. ()

Orion12

Tak nevím , co lidi všechno od WandaVision čekali , ale už trailery i herci a Kevin Feige říkali , že tento seriál aspon teda začátek bude hodně jiný a bude to spíše pocta starým sitcomům s trochou tajemna. A mě se to líbilo. Je to něco neokoukaného u Marvelu a vím , že ta akce pozdějí příjde. Lidi jsou spíše naštvaní , že tohle je první MCU věc po roce a půl (ale to není chyba tvůrců , první měl být Falcon dokud se neodložil) hlavně klasických akční MCU seriálů si ještě užijem. Bylo tam i fajn pěkných easter eggů - Stark toast atd... A každá epizoda je v duchu př. 50 let , 60 atd , tudíž první je podle nejoblíběněších sitcomů 50. let a jelikož já jsem je neznal , tak jsem si to celkem užíval , párkrát jsem se pousmál a musím podoktnout skvělý herecký um hlavních herců. ()

matous20063

Celkem nuda, startovní díl bych si rozhodně představoval jinak. Tohle bylo zbytečně dlouhé a extrémně dlouhé. Vtip tady vůbec nefuguval. Jediné co bylo na epizodě zajímavé byl její konec, který nám něco, ovšem velice málo naznačil. 20% ()

Kekik

Dvě hvězdy za vtip, parodii na starší sitkomy, a tu malou červenou tečku. Jinak na větu "musíte vydržet, pak se to rozjede, a pak to vše pochopíte" jsem už alergická. Nemám motivaci pro další díly, ale prej "musím". Tak se tedy podívám na další díl už teď s nehezkým pocitem, že prostě musím. To je špatná motivace. Neměl by někdo něco lepšího? Třeba fakt mega spoiler? Nač mám trpět u něčeho, co mě nebaví? Co nevím, kam směřuje? Tohle jsou zatím dojmy z prvního dílu. A čím víc o něm budu přemýšlet, tím hůře budu k celému (kéž bych už to měla za sebou) seriálu přistupovat. Možná že nakonec u "až se to rozjede" už budu tak znechucená, že mně to bude úplně jedno. Fakt už musím (zase to slovo) přestat se v tom nípat. ()

EricNor

Vážně. Nejlepší je počáteční znělka, jinak mě to spíš štve. Zaprvé vizuál(mám prostě rád hezké obrázky), který má asi nějaký smysl pro vyprávění, ale určitě se s tím šlo vypořádat jinak. Za druhé sitcom - proč? Třeba se to později taky ukáže, ale prozatímní dojem je nevalný. K smíchu to stejně není (věřím, že schválně), protože ani Olsen ani Bettany nejsou moc komediální, i když se Bettany ve druhé části tak nějak pythonovsky snaží. Ještě tomu šanci dám, když to má tak krátké díly. Pořád mi vrtá hlavou, proč si tak hezká dívka jako je Elizabeth musela zkazit obličej tím plastikovým nosem. ()

Smrtihlav21

Ze začátku trapné vtipy, které mají a také celkem věrohodně napodobují americké sitcomy z dob minulých jsou opravdu trapné, ale časem jsem se i zasmál, jsem zvědavý na zápletku ()

Johny203

Fantastické! Doba aj miesto, do ktorého je seriál zasadený, patrí medzi moje obľúbené. Wandavision iba potvrdzuje to že sa raz chcem pozrieť na všetky obdobné seriály z 50. a 60. rokov (Ideálne keď sa sám nasťahujem na predmestie). A síce ma tie vtipy do jedného minuli, roztomilá naivita a všetky krásy doby (Olsenka je tu nádherná) sa postarali o to že sa jedná o jeden z najlepších projektov Marvelu od ich zošupu v roku 2017. Bojím sa ďalších epizód ale k tejto sa rozhodne budem rád vracať. TOP. ()

drkaldj

Jako úvod moc nenavnadilo. Chápu že amíkům je tento starého sitcomu bližší než nám. I když se na to podívám objektivně tak nic světoborného ani nového (snad kromě létajících talířů a jídel). Příběhově taky nic zajímavého, a vtípky spíše trapné. Na druhou stranu to je takový experiment aby se zkusilo něco trochu jiného. Je taky pravda že postavy Wandy a Visiona známe a nemusí se představovat, proto bych teda čekal alespoň lepší příběh, ale Marvel má ve zvyku propojovat svoje série a jsem si celkem jistý že v dalších dílech se to zlepší. Ale ať už jako úvod do nové minisérie nebo samostatný díl to by mě to vůbec neoslovilo. ()