Star Trek: Lower Decks

USA, (2020–2023), 17 h (Minutáž: 23–30 min)

Tvorcovia:

Mike McMahan

Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells, Eugene Cordero, Dawnn Lewis, Jerry O'Connell, Fred Tatasciore, Gillian Vigman, Paul Scheer, Jessica McKenna (viac)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (26)

Season 1 (2020) (S01)

1.s. je teď již ze zpětného pohledu šílenější a nahláškovanější. A když už máme téměř 2.s. celou, tak pokud zabilancuji, tak bych se lehce zatím přikláněl k této, než ke 2.s. která je v červených číslech zatímco tato ne. Tedy v době, kdy to píši. Vskutku zajímavé. P.s. na 2.str. mi ale nevadí, nechati více odpočinout svým bránicím u 2.s.;-) ()

Druhý kontakt (2020) (S01E01)

Tento díl se mi jeví jako nejvážnější z 1.s. Že by důvod, nízkého hodnocení? ()

Vlhká schránka (2020) (S01E04)

Nemůžu to popsati. To se musí vidět a hl. slyšet. Pochopitelně jen a pouze v orig. Tedy... ,,maybe you should adjust your sens´ooors´´ :))))) ()

Terminal Provocations (2020) (S01E06)

Znáček rulezzzz! ;-)))) Sakra, toho tak míti v TNG, hahaha.  ,,Odříznu ti kůži a obleču se do ní´´. :))) ()

Hodně povyku pro Boimlera (2020) (S01E07)

Že by skrytě neskrytá pocta Harlanu Ellisonovi?;-) Special quest star...Edoňan. A hl. ten PES. ;-))) ()

Veritas (2020) (S01E08)

V tomto díle nikoho nepoznáte, páč zde spousta postav má čárky přes oči:))))) ,,Pozor! Skenují! Ne, už je to v pořádku. Ne! Zase skenují. Neskenují! Skenují! Neskenují!´´  :)))))) Z toho by se jeden zbláznil, checht. ()

Krizový bod (2020) (S01E09)

Futurama v. 2.0 :-))) Provokace s end credits ze ST VI. P.s. Tawny Newsome zde předvádí bezesporu nominaci na hlasového Oscara. V tomto díle dala svým hlasivkám fakt zabrati.;-) ,,Poor Shempo´´! ()

Žádné malé kousky (2020) (S01E10)

zipacna.... Souhlas. R.I.P. Shaxs. P. s. už ne.;-) ()

Oči na stopkách (2021) (S02E02)

A co měla u všech Scottů, znamenati ta pověšená kostra v modré TOS uniformě? Dosti makabrózní, řekl bych.;-) ()

Záblesky minulosti (2021) (S02E04)

Oceňuji, že Ferengové zde byli opravdu Ferengové se vším všudy. Vlastně, do tohoto šíleného ST universe zapadají stejně hladce jako do toho předchozího méně šíleného.;-) Mugato rulezzz! A jsem rád, že Marinerová nepatří k Black Ops, checht. Ostatně, kdo je potřebuje, když máme již od 22.st. Sekci 31? Hm? ;-))) ()

Trable s diplomatem (2021) (S02E05)

Dooplery bych přál Picardovi i Janewayové. To by byla teprve ultra hlína.;-) Special quest star M3/Zelený z STTAS, i když to asi nebude přímo on:) ,,A Okona dělá DJ. Okona?! Vždyť ani nepatří do flotily!´´ ()

Ohromný špion (2021) (S02E06)

Ta 4. je za Armuse;-) A netušil jsem, že Pakledi mají tolik vládců, hahaha! O perfektních špiónech ani nemluvě. Bod za několikeré zmatení ohledně cpt.Janewayové a Freemanové. ()

Povinnost volá (2021) (S02E08)

Původně jsem chtěl dáti jen 4. Ale za ty Borg babies (včetně Borgské královny s hlasem Alice Krige), TOS Mirror a Gerroldův kreativní výtvor z STTAS alá ženská verze, dám plný počet. ()

wej Duj (2021) (S02E09)

Ano. Vskutku je to tak. Ten nápad s podpalubím na lodích jiných členů UFP (až na ty Borgy, z čehož bude míti ST znalec dosti bolavé bříško. Od smíchu, pochopitelně:))) je squellý. Sice se mi nezdá, že by Vulkánci rok po Nemesis létali v lodích z STE, ale na 2.str. jsou jak víme, velmi konzervativní, tak by se to dalo asi okecati.;-) A opravdu nevím, která lower decks část byla lepší. Z pohledu pestrosti pochopitelně všechny mimo Cerritos.:) Já bych z toho konceptu podpalubí na lodích jiných ras ve Federaci asi i udělal solo tv s. . P. s. Za absolutní genialitku považuji vizuální sloučení STV a STTNG co se týče interiéru Borgské kocky 90182. Stačí jen ryze TNG interiér osvítit zelenými bodovkami z STV a je to. Perfektní a i v kreslounské formě to vypadá snad ještě lépe, než v hrané. Svět se zbláznil. P. p. s. Mám silný dojem, že na Sh´Vhal má někdo v poličce Kir´Sharu. Byť poněkud větší vydání. A název doufám nezn., navrch huj a wespod fuj.:) A stejně jako MIRECSK, si silně přeji to s T´Lyn. Byl by to fakt squellý tah. ()

Úplně první kontakt (2021) (S02E10)

To pokr. příště, to není féééér! Jinak, tak tohle Star Trek jak ho znám již 30 let. Byť poněkud šílený a po velmi dlouhé době, kreslený. Kpt. Soňa Gomezová mluvená sama sebou? A na té absolutně úchvatné lodi U.S.S. Archimedes (Obena class) který je squellým dítětem třídy Sovereign a Excelsior? No sakra. Tímto má Minefield z STE konečně konkurenci. Kvůli čemu, to je snad znalcům jasné.;-) Jen doufám, že to s tím souzněním matka/dcera nebudou ve 3.s. přeháněti, páč mě bavily a baví, ty jejich roztržky. Delfíni v nových SF uniformách (páč to vypadá, že se zatím moc nenosí, krom Cerritosu a v př. několika admirálů apod.) byly fajn oživení, ale nějakou vědu bych z toho nedělal. Pokud chcete supernavigátora, každý ví, že si musíte sehnati Medusana. To dá rozum.;-) ()

Nohama na zemi (2022) (S03E01)

Jak by řekl rádoby kůůůl Romulan z JJtreku Nero v 1 z trajlerů... The Wait is Over. Vyplatilo se to čekání? Si piště! Zůstal přesně vyvážený (platí pouze pro mentálně postižené jedince jako já, kteří tomuto fenoménu zcela propadli tělem i duší, takže všechny komenty k LD obecně vlastně nejsou vůbec objektivní a hodné vaší pozornosti:) mix humouru, akce a spousty (zde docela málo na styl LD, řekl bych) odkazů, poct a velikonočních vajíček. Zvláště milovníci ST VIII (James Cromwell je zpět) si v tomto př. budou chrochtati a řeknou, že tak úchvatný Cochranův Phoenix v akci ještě neviděli a budou míti pravdu. A jelikož zde šlo v LD po1. o napínák díky bolestně otevřenému konci z předchozí série, nemohu jinak než na plný počet, páč autoři prostě nezklamali, což jsem již po zkušenostech ze 2 sezon, tak nějak předpokládal. Dalších 9 týdnů to bude jízda. Doufám, že McMahan splní ve 3.s. mnou vysoce očekávánou a oblíbenou Vulkánskou rebelku:) T´Lyn a samoz. již na efektních posterech avizovanou a totálně sobeckou exocompku Koš na Buráky. ;-))) Jen je mi trochu líto faktu, že onen soud s kpt. Freemanovou jsme vlastně neviděli. Ale za tu nálož pro mě už dávno plně kanonického ST, jim to klidně odpustím. Když nezklame výrazně i 2.s. SNW, tak si Kurtzman s DSC, definitivně může vytříti pozadí. Special quest star...Tuvok. Nebojte, to není kazič.;-) ,,For Kirk´s sake!´´ ()

Nejmenší zlo (2022) (S03E02)

Martok. Deskovky (Boimler s Kllingonským čelem na hlavě, TOP). Vypracovaný Ransom (je to blázen do posilovaní, jasný?) a napravená(?) Marinerová. Co chtíti víc? 100% nářez jako v 1.díle? Proč? Tohle je totiž stále nadprůměr alá LD. Takže spokojenost a pocit sucha a jistoty na boku.:))) ()

Vzpomínky (2022) (S03E05)

Snad ještě lepší/zajímavější, než předchozí díl. A jak tak vidím, nastupuje ve 3.s. onen vážnější styl, kterého jsem se obával a zároveň v něj doufal. V každém př. bych zatím zpětně řekl, že 3.s. jest zatím nejvážnější. Na 2.str, pokud chci šílenou hyperchechtandu, mám předchozí 2 řady, takže pohoda.;-) Fandové STVoyager si připočtou body navíc a hl. ti, kteří mají v oblibě ten jistý díl, který já tedy vůbec nemusím. Deltaplán vypadá snad ještě lépe, než v onom tv s. A poodhalíme též něco z Rutherfordovy minulosti, na kterou se malilinko naráželo již v předchozích řadách. P.s. Boimler jede. Já už bych asi též vypěnil. ()

Důvěřuj, ale prověřuj (2022) (S03E06)

Splněný sen pro fandy DS9. A noční můra pro odpůrce. Toto jest totiž regulérní DS9 díl s příměsí LD. Kira a Quark jsou zpět a s nimi i Karemmanci a naprosto famózní Terok Nor. Tohle dostati v hrané 45min. tak se zblázním. Special quest star, Orionec (poněkud křiklavý) Mesk v uniformě flotily. ()