Show Billa Cosbyho

Komédia / Rodinný
USA, (1984–1992), 80 h 47 min (Minutáž: 22–49 min)

Bill Cosby, Phylicia Rashad, Keshia Knight Pulliam, Malcolm-Jamal Warner, Tempestt Bledsoe, Lisa Bonet, Chandra Wilson, Deon Richmond, Erika Alexander (viac)

Pre manželov Cosbyovcov nastal veľký deň D. Začal sa školský rok a prišiel čas, kedy ich dve z detí odchádzajú na internát a oni si konečne budú môcť vychutnať chvíle pokoja. Ale tie netrvajú dlho, pretože Theo (Malcolm Jamal Warner) zabudol zaplatiť ubytovací šek na internáte a škola ho nemá kde prichýliť. Zlatým klincom programu je Denise (Lisa Bonetová), ktorá sa rozhodla prerušiť štúdium na vysokej škole. Už ju unavuje neustále naháňanie sa za vzdelaním, zistila, že pre tento spôsob života nie je stvorená. Svoju budúcnosť si predstavuje celkom inak a bez zbytočných stresov. Na návštevu prichádza Sondra (Sabrina Le Beaufová) s manželom Elvinom (Geoffrey Owens). Dozvedeli sa o bojovej atmosfére v domácnosti a po dôkladnom zvážení predkladajú Denise neodolateľnú pracovnú ponuku... (oficiálny text distribútora)

gabin(a)

Pro mě určitě nejlepší americký rodinný seriál. Bill Cosby je elegantní, vtipný, moudrý - tohle je charisma....Rodinka roztomilá a o některých příhodách se dá i říct, že jsou jako ze života. Lepší je slovenský dabing než český, zvláště v díle o "ja som ti to hoovoooril". ()

Susinnon

Pána a pani Huxteblovcov proste milujem, ich humor, riešenie situácií, pohodu... Sledovanie tohto seriálu na mňa pôsobí veľmi príjemne, ukľudňujúco, taký seriálový Lexaurin :) ()

BoncheR

Seriál o živote afroamerickej rodiny zo strednej vrstvy...určite si našiel veľa fanúšikov...možno už len preto, lebo bol celkom úprimný a vtipný..:D ()

Aven

Ve své době jeden z mála rodinných sitcomů, který byl vtipný a uměl pobavit. Možná je to ale dáno, dementností většiny jeho současníků. ()

MichelSmith

Som síce mierný rasista,ale táto rodinka si ma získala,až tu je naozaj potvrdená sloboda a zrušenie otroctva černochov,takže velký krok pre Ameriku a výborný seriál pre nás! Robím si prdel,no v otázke kvality a prínosu pre mňa som naprosto vážný... ()

manonfire

Tak národ, či jeho zdejší segment, který dá hloupému seriálu Krok za krokem o deset procent více, než seriálu Cosby show, který slouží rodinné zábavě a přesto si udrží míru inteligence na velmi solidní laťce.....tak takový národ si říká o psychoanalýzu, nebo o přezdržku. Toto byla famózní lekce výchovy. 80% ()

lskala

Skvělej a zábavnej seriál! Už jen když začal Bill tančit při úvodních titulkách, tak jsem se řezal smíchy ... 85% - 4**** ()

Mr.Floyd

Tento seriál pozerávala celá naša rodina. Dokázal splniť všetko čo bolo potrebné: ľahko pobaviť, odreagovať sa, užiť si pohodovú chvíľku s rodinou a vzbudiť záujem o sledovanie ďaľších a ďaľších dielov. Pozorovať ako sa vyvíjajú životné dráhy členov Huxtablovskej rodiny nebola v žiadnom prípade nuda. Seriál nepôsobil ani trochu umelo a situácie boli vcelku uveriteľné. Mal som Šou Billa Cosbyho rád a určite si ešte niekedy nájdem čas, pozriem si ju a pripomeniem si tak svoje detstvo. Bill Cosby je úžasný a vidieť, že sa v seriáli cítil ako doma. ()

jondoe

Videl som asi jednu seriu. Je mi luto ale tento serial mi prisiel skor trapny ako vtipny. A este k tomu bol aj nudny. Jedna hviezdicka za Lisu Bonet. Jedine nanu sa mi dobre pozeralo :-))) ()

borec999

Sympatický Bill Cosby(mimochodom dnes odsúdený za sexuálne obťažovanie detí, čiže v realite asi nie až tak veľmi sympatický) so svojou rodinkou riešia každodenné problémy väčšiny rodín. Postavy vás nevytáčajú, epizódy vďaka krátkej dĺžke odsýpajú a sem tam sa objaví aj nejaký ten vtipný moment. Nenáročná, oddychová záležitosť a po Step by Step druhý seriál, ktorý mi napadne ak niekto povie: Seriál pre celú rodinu. 55% ()

Davej

Pěkný sitcom, kde Bill Cosby používá na řešení problémů celkem neobvyklý přístup. Seriál má svůj vlastní styl, který však není nijak výrazný a rozhodně jej nelze nazvat nějakou sitcomovou avantgardou. Kdybych měl hodnotit procenty dám tak 75. ()

Hopper

Ma to atmosferu, ma to styl a Bill Cosby ma neuveritelny smrnc. Niektore hlasky su kultovne a vobec ide o jeden z najpodarenejsich sitcomov, akymi sme boli krmeni. ()