Keď si zdravotná sestrička stiahne aplikáciu, ktorá sľubuje, že jej prezradí presný dátum a čas vlastnej smrti, dozvie sa, že má pred sebou posledné 3 dni života. Hodiny začnú neúprosne odpočítavať zostávajúce minúty a sekundy a ju začne prenasledovať záhadná postava. Dokáže nájsť spôsob, ako oklamať nebezpečnú aplikáciu a zachrániť si život? (Forum Film SK)

JADIM

Je to síce teen horor určený pre cielovku 15 - 19 rokov, ale myslím si, že báť sa bude aj starší divák. Ja som ani nečakal, že to vôbec bude horor, čakal som iba obyčajný, trochu mysteriózny thriller, ale tie momenty, ktoré ma držali v napätí aj 2 minúty ma presvedčili o opaku. Nápad to je síce jednoduchý, ale celkové prevedenie sa pomerne vydarilo a to, čo sa dalo vyťažiť sa z toho vyťažilo. Taktiež musím vychváliť niektoré doslova komediálne postavy, ako bol napríklad Charlie McDermott, ktorého poznám zo seriálu Průměrňákovi a v tomto filme som si overil, že je na komické role priam stvorený. Ďalej tu bol výborný Tom Segura, ako mobilný predajca. Na to, že to nebola komédia som sa celkom aj nasmial. Ako sa však pozerám na niektoré názory na tento film, tak mi nedá sa neopýtať: Ako je možné, že niektorí diváci sa rozplačú z každého druhého filmu so šťastným koncom, ale pri Countdowne sa nudia a necítia žiaden strach alebo napätie? To majú nejakú emočnú poruchu? :D 8/10 (Videné v kine, 23.11.2019, Originálne znenie) ()

sedm.1

Jó, holt už i démoni se museli přizpůsobit té dnešní přetechnizované době, neboť jinak by si asi už ani neškrtli 8D. No co naplat, starým démonickým praktikám prostě asi už vážně odzvonilo, takže tu máme další takovou moderní hororovou jednohubku, která očekávaně trpí nemocí dnešních hororů, tedy na nějaké násilí, krev, či jakékoliv explicitnější záběry může divák rovnou zapomenout, čímž se to celé drží klasického formátu, pobavit, ale nešokovat cílové ,,teen“ publikum, což mě jako vyznavače těch nejbrutálnějších hororů fakt sere, nicméně když pominu pro mě tento poměrně zásadní nedostatek, tak zbytek filmu mě nečekaně mile překvapil, jak mě bavil a jak fungoval, především tedy co se napětí a spádu týče. Ze začátku sice veškeré ty lekačky působily dost křečovitě, postupem času začala jejich kvalita ale růst a poslední třetina pak už byla docela slušná jízda, škoda tedy jen úplně finální scény s ústřední hrdinkou, ale chápu, že opět cílové ,,teen“ publikum má rádo happyendové konce, takže se nedá ani v tomto ohledu nic dělat. Každopádně opakuji, napětí vážně povedené, co se jinak týče samotné zápletky, žádný super originální story to sice není, ovšem rozhodně nenudí, má šmrnc, je záživná, takže co chtít víc. Postavy a jejich herečtí představitelé jinak působili též až překvapivě snesitelně, takže vytknout se této podívané dá skutečně jen ta absence krve a pak ještě slabší atmosféry. Celkově jsem ale zkrátka docela nečekaně spokojen, pěkný průměr, co lze divákům, kteří mají rádi napětí, jistě doporučit. ()

Forsberg11

Úsmevná teenagerská hovadinka, ktorých sa každý rok urodí hneď niekoľko. A to by som povedal, že takéto veci už predsa nemôžu mať publikum. Je to naozaj neoriginálna, šablonovitá vykrádačka všetkého možného, kde sa stane presne to, čo očakávate, že sa stane. Hodinku a pol sa na to pozerať dá, ale už na druhý deň človek zabudne o čom to vlastne bolo. Pamätám si len peknú blondínku a bubáka s oranžovými očami. Slabší priemer 50 %!! ()

Lisabellla

Poměrně vlažná podívaná. Jsou chvilky, kdy máte pocit, že jste se skoro lekli. A pak dlouhé pasáže nicneříkající vaty, která by v mnoha případech mohla být poloviční nebo nebýt vůbec. To, že si parta přátel z legrace nainstaluje nějakou aplikaci, na kterou úplně náhodou kdosi narazí, je úplné a všeříkající. Zbytek filmu je jen dusno, puch a divné chvíle, v nichž se semtam objeví strašidelný obličej. Občas to funguje, občas ne. V tomhle případě spíš ne. Musím říct, že nápad by byl celkem zajímavý, kdyby nešlo o nezvratný osud v bleděmodrém. ()

666Carnage

Film je svižný, koukatelný a má pěkný efekty ale to je tak všechno. Je to takový nezvratný osud přes aplikaci. Smrti nejsou nic moc a démon mohl předvádět větší parádu. Umělo si to navodit i atmosféru ale pak si jí taky hned zabít, škoda. Ale na takovéto domácí žvýkání to stačí. 50% ()

Kienast

Neoriginální báchorka se sympatickou hlavní hrdinkou. První půlka překvapivě solidní, jenže pak je to sešup do vod podprůměru a závěr vyloženě hloupý. 4/10 ()

Wally

Velké zklamání...u hororů obecně vždy přimhouřím oči nad nelogičnostmi, protože cílem je se bát...ale zase se to nesmí přehánět a nesmí se z diváků dělat pitomci...10s tu je 10 minut (to už je moc), démon vypadá směšně, potrhlej kněz a hacker patří do jiného typu filmu... Jak už tu někdo psal...nechápu, když ta sůl fungovala, proč dělají všechno jiné... Prostě...blbce ze mne nikdo dělat nebude... ()

iXtr3m3

Teen techno-duchárina? No, pravdupovediac, čakal som omnoho slabší výsledok. Slušné aj spracovaním aj obsadením, len tá absencia Gore bola fakt do očí bijúca, ale to je tak, keď na film chcete dostať aj decká. 50% ()

borec999

Po dlhej dobe som videl v kine konečne čistokrvný horor a nie len film s prímesou hororu ktorý sa tak naoko tvári (týmto zdravím To dvojku, Overdalove Scary stories to tell in the dark, či moderný remake Detskej hry). Bez na silu cool momentov pre omladinu, bez zbytočných humorných vsuviek v hororových pasážach v ktorých vtipy nemajú čo hľadať(v dialógových scénach naokolo sú okej- tuná takéto humorné vsuvky obstaráva postava kňaza a v takejto forme to bolo príjemným osviežením), s jednoduchým dejom, originálnym nosným motívom o zabijackej appke, dobrou atmosférou (spätné zrkadlo, kabínky na záchode), pár schopnými ľakačkami a strašidlami. Neviem kto je Justin Dec ale úprimne ma potešil. Podobne ako mierne ironický záver tohto filmu. Ako málo stačí k spokojnosti pri tak slabej konkurencii, že? 75% ()

Han22

Nápad s odpočtem do smrti je super, líbil se mi kdysi ve videoklipu Savin Me od Nickelback. Samotný námět s tím, že když se pokusíš obechcat smrt, přijde si pro tebe je tak trošku hodně vykradený Nezvratný osud. Film samotný má sice sympatické hrdiny jak ty hlavní tak ty vedlejší (pošahaný kněz vede), rychlý spád, krátkou stopáž nenudil jsem se. Na druhou strašidelné scény či zajímavé úmrtí jsou nulové a i když ve finále přijde pár twistů a vskutku odporný démon, víc jak 3* nedám pro pár věcí co mě příšerně naštvaly. SPOILER. 1. Hrdinové přijdou s dokonalou a fungující ochranou - pentagram z kamenné soli (vykradený Supernatural), načež se jeden nechá vylákat a ostatní ho následují a nenapadne je se tam vrátit po jeho smrti...2. Odporná MeToo agitka. ()

Sayko

Vlastně jsem šel do kina jen proto, abych si byl na sto procent jistý, že se hororová produkce pro teenagery za poslední dekádu nikam neposunula. A měl jsem pravdu. Tento filmový počin neznámého režiséra Justina Dece má sice velmi zajímavou myšlenku, ze které by se dal vytvořit výborný napínavý snímek, ale tvůrci si s tím nápadem, jak už to u dnešních hororů bývá, vytřeli prdel. Že by se někdo zabýval budováním atmosféry či jinými lekačkami, než že by byly prostoduché zvukové efekty a k nim velmi levné CGI zrůdy? No o ničem jiném to vlastně nebylo. Neskutečně hloupý příběh omílaný ve filmovém světě snad již milionkrát film co film, nijak nedomyšlené vražedné scény a nekorektnost některých scén s odpočtem, který se nacházel v telefonu snímku dohazovali ještě větší demenci a neschopnost filmového umění. Pro absolutní vypnutí a popcornovou zábavu, kterou sledujete jen jedním okem, protože druhým koukáte po flašce rumu na párty se Countdown i celkem hodí, ale jako plnohodnotný film selhává na plné čáře. ()

Blondsky

Jo, moje hodnocení je totálně přestřelené, můj velkej přešlap , ale já si prostě nemůžu pomoct. Ono to nemá tak kvalitní astmosféru jako Conjuring , či jiná díla, ale má to naprosto skvěle časovaný lekačky, při kterých jsem se aspoň pohnul v sedadle (do poloviny filmu témeř každá!). Co mě trošku mrzí , že jsme se trochu víc neponořili do stvoření této „zlomyslné entity” a pak další věci, ale nechci spoilit. Další vítku bych měl ke klišé. Jako chápu , že to má každej film , ale tady toho bylo celkem dost. Jako když vidíte někoho , kdo je mrtvej a víte, že je to démon a víte, že vás chce zabít a přesto mu stejně skočíte na špek, ale podle mě moc. Jak vidíte, vypadatá, že jsem tomu vytkl toho docela dost, aby to mělo 3 hvězdy, ale je prostě skvělá stará dobrá lekačka (a že já ty lekačky mám rád),dobrá popcornovka a pravděpodobně nejlepší je to vidět s partnerem/partnerkou (já takové štěstí neměl :D)! Dvířka to má otevřený, já jsem odcházel s totálním guilty pleasure (já pro tyhle film mám prostě slabost!) a to je asi vše :D. Zajděte na to už jenom kvůli krásné Elizaneth Lail! Není to čistá sedmička, ale já musel :D. 6,5/10. ()

kery-

Nemá smysl si něco nalhávat - za mé rozhořčení si můžu pouze já sám, protože - ruku na srdce - co se taky dá čekat od filmu, kde je v hlavní roli zabijácká apka? Tohle byla sračka ještě předtím, než se to začalo natáčet. Buď stárnu, nebo se mi prostě jen nelíbí ten směr, jakým se celý tenhle žánr ubírá. Kurva, jak mě chybí starý časy se spoustou béček, ve kterých bylo stavěno na nápadu a atmosféře. Béčka, u kterých člověk dokázal vypnout, a nebyl celou dobu masírován trapnou snahou být cool a in. Tohle není nic jiného než píčovina, ale hezky úhledně zabalena pro náctileté teens, kteří poslouchají Biebera a natáčejí na Tik-Tok. Druhý den ve škole si můžou ukazovat telefony a lákat spolužačky na domácí promítání. Já nejsem starej a vy smradi kurva vypadněte z mýho trávníku! ()

mclenin

Nie tak zlé, ako to tu vyzerá. Oceňujem reflexiu doby a snahu zakomponovať vymoženosti súčasnosti v kontexte načrtnutej mytológie. Príbehovo a myšlienkovo chytľavé, dramaticky a hororovo o niečo slabšie, ale stále pozerateľné. Je to taký priemerný kúsok snažiaci sa byť súčasný a nie spiatočníčky, čo je fajn. Vidieť to ale v kine, asi by som bol tiež na.ratý. ()

cmenda

Ano konečně něco nové a neokoukaného zároveň zapadajícího do současné moderní doby , možná to v současné době nebude úplně oceněno ale troufám si říct že s odstupem času to bude více oceněno . ()

buzzwoody

Kinotrailer mě před pár lety tak odradil, že jsem tomu nedával sebemenší šanci. Nakonec se ale ukázalo, že to není tak hrozný. Jedna, dvě dobrý lekačky a vlastně poměrně zajímavě budovanej koncept. Jinak ale pořád průměrná vypalovačka. ()