Evana McCauleyho (Mark Wahlberg) ničia od 14-tich rokov vnútorné záblesky z iného života, času a priestoru. Poznatky, ktoré vedome nenadobudol, a spomienky na miesta, kde nikdy nebol, sú pre neho skutočným prekliatím. Vo chvíli, keď sa ocitne na pokraji psychického zrútenia, kontaktuje ho tajná skupina, ktorá si hovorí Nekoneční. Prezradia mu, že úlomky spomienok sú pravdepodobne skutočné, ale pochádzajú z jeho minulých životov. Nekoneční vtiahnu Evana do svojho neobyčajného sveta, kde len hŕstka nadaných jedincov dostane šancu znovuzrodiť sa so všetkými spomienkami a schopnosťami nazbieranými za stáročia ich existencie. Evan musí odhaliť tajomstvá minulosti a nájsť kľúč k záchrane seba samého. Najprv však musí zneškodniť nebezpečného muža známeho ako Bathurst 2020 (Chiwetel Ejiofor), ktorý chce vyhladiť ľudstvo výlučne zo sebeckého dôvodu – aby ukončil mučivý cyklus svojich reinkarnácií. (TV JOJ)

Alex126

Někdo uvaří z vody a někdo neohřeje ani hotovou polévku v mikrovlnce. Skvělá předloha, ale takhle to natočit a ještě obsadit Marca do hlavní role a zabít Dylana v minulém životě? Ach jo. Mohlo to být fajn. 40% ()

blazma

Děkuji. Není to sice žádná sláva, ale tohle je po dlouhé době příběh co mě opravdu bavil a vtáhnul do sebe. Naprostá fantazie. ()

cerdax2

Kdyby si hlavni zaporak na zacatku ustrelil hlavu svym "Sesazovacem", bylo by o 110 minut nudy mene. Jedinou SciFi v tomhle filmu je, ze je tenhle film thriller :). Zajimave tema s nezazivnym zpracovanim 35%. ()

DonBraso

Zprvu jsem váhal,jestli si mám opět pustit něco od Antoine Fuqua,kdy poslední tři snímky byly sotva průměrné a pak koukneš na hodnocení zde a říkáš si,že ten kluk už fakt bohužel od prvního Eqaulizera nedá nic kloudnýho,ale kupodivu nějaký nádech menší by tu byl. Samozřejmě jeho režie je opět stejná.Neznám režiséra,který tak dá všanc všechno na digitální triky poslední doby.On totiž Fuqua neumí točit bez nich a chce být nad věcí a buď to vyjde nebo ne.Zde měl to štěstí,že vlastně koukáme na akční sci-fi,tak si hošan malinko ulehčil,protože doopravdy zde vlastně můžete točit co chcete.Bohužel děravý scénář a logický kolapsy si prostě u akcích všimneš.Co bohužel drásá do očí,když máte dvě základny a během tolika let se čeká,až se natočí film,aby protistrana během mávnutí proutku či spíše režiséra věděla,že zrovna tady je ta základna.Vítejte a prosím pěkně jsme tu už pár let,kde jste byly?Digitálně je tu vesměs všechno a co není,je během pár sekund pryč.Prostě když vidíte vzájemný fight dvou osob,je to akční průser.Marky Mark se hodil,pár vtípků by se snad i našlo,ale spíš tak proplují dialogem,než by si divák pamatoval.Akční pasáže jsou spíše na čtyřech kolech,kde hned od začátku je pěkná a dalo by se říci,že vcelku nenásilná.Horší je,že prostředek filmu se snaží všechno vysvětlit a vůbec se mu to nedaří.Spíš tu sbíráme slupky ze země,než pořádný hřiby a tak divák jen čeká tu akci,která sice přijde,ale už je to pozdě.Ejiofor jako záporák fajn.Závěrečný fight v letadle je už trochu výplod a nakoupeno zde máte tak deset logických fantazií,ale to nejhorší si bohužel Antonínek nechal na závěr.Po minutě osoba alá reikarnace ví,kdo je a kdo jsou ty jeho "kamarádi".Pak si říkáte proč ten debil celou dobu ve filmu si nemohl vzpomenout kdo je a kde má koule.Tedy pardón vejce.No z přihmouřenýma očima to vlastně na ty tři i dá,protože v akčním pojetí dneska USA moc točit neumí jak kdysi. ()

cernakus

Velká škoda. Film má potenciál, zajímavou předlohu a zvučné herce. Bohužel vyjma Wahlberga a Mantzoukase hrají všichni ostatní kuličku. Největším zklamáním je Ejiofor u něhož je tohle nejhůře zahraná postava jeho dosavadní filmografie. Režie je taková podvině uchopená a scénář obsahuje tolik děr a blbostí, že se mi nechce věřit, že to není poslepované dílo od nejméně pěti scénáristů a to ještě nekvalitních. Bohužel slušné efekty, zajímavý námět a slušné Wahlbergovy štěky to nezachrání a film nedosáhne ani na 50%. ()

xxmurphyxx

Strašná blbina s fajn nápadom často krát nahrádzajúca absenciu logiky hrou na náhodu. ALE Wahlberg je stále dobrý hláškar, Cookson kočka a Ejiofor cool badguy, takže film vyslovene nenudil. Akurát ten Jóhannesson bol žalostne nevyužitý. ()

Mikecat

Pecka! "Najdu tě na začátku". Napínavé, akčné, mysteriózne od začiatku do konca. Úvodná naháňačka vo ferrari, ako aj neskôr v obrnenom voze geniálne. Wahlberg výborný, záporák tiež ušiel. Vizuálne efekty, spomalené zábery vynikajúce, taktiež prestrihy Trumw do minulých životov. Hľadanie ničivého vajca v Trumw hlave aj súboj v lietadle excelentný. "Kam chceš jít, dyť jsi děravý jak Titanik!..." Trochu by som ubral na prestrelke v lese, menej výbuchov viac hry s kamerou, viac detailov, ako aj pred budovou uzamknutých duší. Dej pekne odsýpa, pridáva na tempe celých 106m. Super, že dostali šancu aj neznáme tváre a zvládli to bravúrne. ws ()

wallax

Film so zaujímavým nápadom a vôbec nie zlým spracovaním. Bavilo ma to ďaleko viac ako Tenet (a nechápem prečo mi pri tomto filme zrovna napadlo porovnanie s Tenetom). Bolo by zaujímavé, keby sa tohto filmu dotkol práve Nolan, kto vie ako by to dopadlo, ale myslím si, že vôbec nie zle. 4/5 (možno som trošku prestrelil v hodnotení, ale skutočne sa mi na to dobre pozeralo). ()

Kennedy_R

Rozjezd byl silný a nadějný na pět hvězd. Atmosféra bohužel později vybledávala tak na tři hvězdy. Ale konec zase pěkný. Čtyři hvězdy za celek, jako fanoušek sci-fi filmů, které mají nový nápad nechávám. Není to vůbec špatné, jak je zde podhodnocené. ()

Facerr

Ta trochu Matrix, tak trochu Počátek. Ve všech směrech sice slabší, ale mě to ba. Myšlenka reinkarnace mi vůbec nepřišla tak blbá, jak by se mohlo zdát. Mohla být trochu propracovanější, ale klub nenáročného diváka, s přihlédnutím k obstojné akci, za 4 hvězdy. ()

wowylgu313

No ty krávo ... :D tak tohle byl teda mord ... Po dlouhé době jsem měl nutkání v půlce film utnout a radši zapnout něco jiného ... Ale pozor! Nakonec jsem zatnul bicák a vydržel! Takže... Nevím zda to byl účel nebo ne ale toto byla katastrofa. Jednu hvězdu vlastně dávám jen za těch pár "zajímavých" akčních efektů, samozřejmě jen těch který nebyli viditelně počítačové. Scénář pro všechny herce byl hrůzostrašný, příběh, pointa byla hrůzostrašná. Hercům nevěříte vůbec nic, ani pohyb ani slovo. Nezachránil to ani jeden z těch lepších: Mark Wahlberg , respektive nějak podezřele hubený, malinkatý Mark Wahlberg ... Od začátku do konce tušíte co se stane a jak to bude. Zápletka tady chytá level první třídy filmografie.... Byl to jak mišmaš John Wicka, Uncharted, Superhrdinů z Marvelu a KingsMena jen kvalitou z absolutně opačného směru. No s úctou a poklonou dávám 20-25% a prosím, prosím už nikdy víc nechci toto zažít... Kategorie béčko pro rok 2021 má nový kousek :D ()

Hopeman

Nebylo to špatné , ale chybělo tomu drama...pointa celkem Ok. ale nějaké širší souvislosti a vysvětlení celého konceptu mělo být vyprávěné aspoň deset minut s postupným budováním ostatních charakterů....To jako že Mára to vezme celkem s klidným xichtíkem že je najednou Highlander to prostě nesedí...akce dejme tomu taky Ok. ale prostě postupné gradování tomu chybí....čekal jsem víc... nicméně přes 60% to má a má to i na pokračování , ale bez Máry - ten většinou jede své sólovky až na Teda a Daddyho....a když tohle srovnám s nedávným Awake tak sorry jako dávám 4* ()

Kushina

Za mě to byl skvělý film, který měl hlavu i patu, skvělé grafické efekty a poutavý příběh. Akce, zápletka, napětí. Co víc si od filmu přát? O to víc nechápu tak nízké hodnocení, dle mého je to jedno z mála fakt dobrých béček. 75% ()

JokerBaby

Škoda .  Myšlienka a nápad na film bol  dobrý. Ale tie akcie to sa nedalo pozerať. Céčkový film. Nezachránil to ani starec MARK WEHLBERG. Pán režisér Antoine Fuqua má dobré filmy ale tento mu celkom nevyšiel. Podľa mňa možno aj kvôli Markovi W. Rejžo ho tam skúsil dosadiť ale naoplatilo sa . Mám za to že ten film pokazil on. ()

misiaq

Cista vykradacka Assasins Creed, Matrix (triky a efekty) a kill bill (hattori hanzó)... Akcia tam sice je, ale zapletka je taka mizerna a iracionalna, ze aj akcne becka z 90. rokov maju lepsi narativ. ()

Heywood

Zajímavý námět, dobré technické provedení, oblíbení herci... ale kladná strana se chová prakticky trvale dementně a závěr supermana na letadle se rozdýchat už nedal. Absence nějakého toho vztahu z toho udělala jen bitkovou záležitost a to klišé se šílencem hrajícím na kytaru a řídicím helikoptéru (kolik shodných filmů tu mám vyjmenovat?). Za 60% až dost. Škoda, dalo se z toho získat více. ()

veverysiak

A mne sa to celkom páčilo, chlapi síce používajú nápady a prvky z iných kúskov, ale nie až tak okato a toporne, sympošská je aj hlavná čiernobiela dvojica, tak len dúfajme, že Dvojku až tak nedodrbú, takže 75%. ()

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

14.11.2023

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

07.02.2022

Jak už je tradicí, den před vyhlášením nominací na prestižní Ceny Akademie přichází seznam nominací na nechvalné Zlaté maliny (Razzies), tedy anticeny mířící k nejhorším filmům a tvůrčím výkonům… (viac)

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

07.05.2021

V době, kdy se začíná konečně mluvit o otevírání kin v Česku, americký kinoprůmysl se pomalu ale jistě probouzí z umělého spánku a studia s výjimkou Warner Bros. slibují, že už na žádné další odklady… (viac)

Will Smith otrokem

Will Smith otrokem

15.06.2020

K oznámení tohoto filmu si nejspíš tvůrci nemohli přát lepší načasování. Otázka systematického rasismu a rovnocennosti je ve Spojených státech opět jedním z hlavních předmětů konverzace a své k tomu… (viac)