Tak plynie čas

• Česko Tak jde čas (viac)
USA, 1965, 14 679x30-60 min

Kamera:

Mark J. Levin

Josh Taylor, Deidre Hall, John Aniston, Drake Hogestyn, Kristian Alfonso, Peter Reckell, Frances Reid, Macdonald Carey, John Clarke, Suzanne Rogers (viac)

Hajkou odpad!

režiséři tohoto seriálu si asi dali za cíl znechutit co nejvíce diváků nekonečnou směsicí žvástů a bizardností ()

Pythonator odpad!

Neuvěřitelně monumentální dílo. Osobně jsem neviděl ani jeden díl a nikterak po tom netoužím. Stačí mi ty geniálně blbé úryvky, co jsem občas zahlédnul, když to dávali (např. moje babička to skutečně sledovala). Je až s podivem kolik to má dílů. Dalo by se to přirovnat k velkému hovnu, které někdo rozmázne do nikdy nekončící špinavé čáry. Takové stopě z jednoho hovna by pak nastačila ani délka dálnice D1. ()

julie_mie

Nikdy jsem neviděla víc než to, že "Jako písek v přesýpacích hodinách", pak jsem automaticky přepínala nebo rovnou vypínala telku, ale za mě jednu hvězdu za to, že v lednu 2013 překonal tento seriál 12.000 dílů. Nechápu, že něco takového může vůbec existovat. ()

KapitanKuraz

Tento seriál má viac dielov ako hodnotení tu na csfd a ich počet neustále rastie, už len za to dávam jednu*. A samozrejme ešte jednu za fakt, že ak človek v čase keď píšem tento komentár začne sledovať toto dielo od začiatku, tak aj za predpokladu že by nepretržite 24 hodín čumel do bedne, bude na zhliadnutie potrebovať jeden a pol roka (plus, mínus, neviem akým tempom točia nové časti). Ešte by ma zaujímalo kde skladujú média so starými dielmi, či nijako dostavujú budovu, alebo tak niečo. Samozrejme ešte k času, berme tak osem hodím spánku + osem hodín v práci + cca dve hodiny na prepravu, močenie (keďže pri kadení môže pohodlne sledovať na tablete) a nejaké to trieskanie si hlavy o stenu s výkrikmi "prečo som s tým začal", ostáva na sledovanie šesť hodín denne. Čo znamená že z jedného a pol roka sa zrazu stane rokov šesť. Samozrejme treba brať do úvahy že za šesť rokov natočia ďalších asi tisícšesťsto dielov. Z čoho vyplýva, že ten kto začne sledovať tento seriál od prvého dielu je sprosták. ()

antragus

Tohle byl průser i v dnes nostalgických devadesátkách, kdy se to u nás začalo zjevovat... Divný kulisy, divná kamera, divný lidi, totální studiová umělost, bizarní počet epizod a ten okruh diváků, kvůli kterému se to podařilo tak dlouho udržovat bych taky rád viděl... ()

Sfaxia

Nostalgie jako blázen, pamatuju si, jak natěšeně jsem každej den po škole čekala na novej díl! :D A Marlena posledlá ďáblem byl nejvíc záitek :) ()

Honza__St. odpad!

Dal bych jednu hvězdičku za ženskou pohřbenou zaživa. Ale vzhledem k tomu jak šílená je to pakárna, a jak šíleně je natahovaná (Kdo ze zde hodnotících už byl na světě, když se to začlo natáčet? A kdo z původních herců je naživu dneska?), to prostě není možný. ()

FrankMarx odpad!

Musím dát odpad....nejde to jinak. Už jen svou koncepcí si tento seriál říká o nejhlubší opovržení. A musím jen děkovat bohu, že shlédnutí několika dílů ve mně nezanechalo trvalé následky...snad ()