Chlap na striedačku

• Česko Chlap na střídačku (viac)

Pätnásť rokov vydatá Zuzana jedného dňa zistí, že jej manžel Jiří má už dlhšiu dobu pomer s inou ženou. Zuzana neváha, rozhodne sa svoju sokyňu Lenku navštíviť a dať jej netradičný návrh. Jej plán je priam škandalózny. Navrhne jej, aby si starostlivosť o Jirku rozdelili a urobili tak z neho chlapa na striedačku. Lenka po prvotnom šoku súhlasí a obe ženy predstavia tento nový spôsob života Jirkovi. Teda skôr ho postavia pred hotovú vec. Čo sa zdá všetkým zo začiatku ako perfektný plán, kedy je Jirka jeden týždeň s manželkou, druhý týždeň s milenkou, sa nakoniec môže stať pre všetkých nočnou morou. (Continental film)

Shitonit

Miluju české komedie posledních let, miluju na nich zejména to, že od nich nic nečekám, nevyhledávám je pro jejiich multitrapnost kombinovanou s depresivnímy výkřiky do tmy, miluju je pro jejich přímočarou touhu dostat lid do kin, narvat do lidu popcorn, zalejt mozeg colou a následně si s lidem tristně vytřít prdel slibem, že již brzy se vynoří odnikud další neskutečná píčovina. Miluju je a díky lásce k českým filmům mám občas o něco více času, neboť se na ty kokotiny už ani nedívám, čímžtopádem tím na konec chci dodat, a tím jsem měl asi začít, Za točbu novodobých českých komedií by měl být ukládán trest navěky hnít v kinematografickým pekle s hlavou strčenou v Satanově řiti. ()

Ex_Machina

„Spoznal som ženu, ktorá po mne túži, na rozdiel od Teba.“  Moment, ktorého sa každý pár po rokoch spolužitia musí desiť. A tak pani manželka vymyslí moderné pojatie riešenia manželskej krízy a Jiří Langmajer má na výber, buď bude žiť na striedačku u oboch žien , alebo o obe príde. Už jedna takáto žena je za trest, ale dve? Žiadny muž po prehupnutí stredného veku to dlhodobo nemôže vydržať. Podstatou filmu sú vtipné zmätky, ktoré prekrývajú amorálnosť, podivnosť a nasilu vytvorenú komédiu, po ktorej si človek povie, že život v harmonickom vzťahu je na nezaplatenie. ()

milwaukee odpad!

Pokud jde o tvrdnoucího kašpárka, tak mě napadá akorát ten z Master šéfa. Jinak musím opět potvrdit, že Langoš hraje stále, jen a trvale, plesnivé šukatéry. Sakra, dejte mu někdo lepší roli. ()

Coliseum odpad!

Docela by mě zajímal smysl tohohle typu filmů. Jirkovo "poprcávání" nějak ne a ne skončit, i když v tomhle veledílu není žoviální bonviván, ale submisivní "intelektuál". A Krausovic famílie nasere Bandiho fakt všude. Ono vlastně... co psát o ničem. Nic. ()

Sasulka3

Miluju Langmajera, dokáže zahrát opravdu cokoliv. Co se týče filmu, tak komedie, co neurazí a co se týče děje....tak velice zajímavý a originální nápad. Jak se říká, proti gustu...... ()

MartinTerran

Vtipná komedie s Langošem, která není úplně prvoplánová, ale příběh má svůj vývoj a je za ním nějaká ta myšlenka. Smíchy po zemi jsem se neválel, ale dobře se bavil a to i zásluhou hlavního hereckého tria. Hodnocení: 63/100. ()

ostravak30

Opět další z českých komedií, které postačí vidět jednou a v celé své nahotě zobrazují současný problém českého filmového průmyslu. Komedie, která vlastně není komedií a to přesto, že proto dělá téměř vše. Tak předně nedává smysl celá hlavní dějová linka. Ivana Chýlková alias Zuzana totiž nejprve reaguje na manželovu nevěru normálně, pak se zdánlivě zcvokne a nabídne milence, aby jej měli obě, ale záhy je jasné, že jí jde o to dostat svého chlapa zpátky a to za každou cenu. Jenže divák se zákonitě ptá, proč to do pr..le vlastně dělá, když on se mezitím s milenkou rozešel? A pak to pokračuje. Jemu zpočátku takový život moc nevyhovuje, ale po chvíli naprosto otáčí. Vyhovuje mu. Ovšem do rozuzlení, že po vzájemné válce si manželka s milenkou, už podruhé, padnou do noty a opět si chlapa rozdělí. A vše je korunováno faktem, že jediné, na čem to celé ztroskotá, tedy fakt, že manžel sám toto dělení odmítne, je velká porce sexu. Do té doby se obě chovají jako pubertální děvčata, která na střední bojují o kluka ze třetí bé. Jistě nejen ženy se budou ptát, kde je sebeústa ženy? Opravdu je odpovědí na nevěru to, že se bude o chlapa bojovat jakkoli, byť je v ceně sebevědomí a vlastní ústa? Ženy ve filmu samy sebe degradují a ponižují na úroveň, na které by jakákoli normální žena nikdy nechtěla klesnout. Tedy, opravdu nemá ani jedna na víc? A to ani ve chvíli, kdy jsou o tom samy přesvědčené, protože Zuzana si fotí sexy fotky a Lenka svádí Jiřího v sexy prádélku rovnou na živo. Úvodní scény ještě pár dobrých vtipů přinesly, ale pak se komedie stačí do neuvěřitelné série trapností, kde se vtip hledá těžko a logika ještě víc. Ostatně, závěr vlastně korunoval a zároveň naprosto charakterizoval celý film. Ochrnutý Langmajer, kterého musí obě ženy kamkoli doprovázet si jede na skútru a svou hereckou etudu dovádí k vrcholu. Tak nevím, chce se při zírání na české filmy ještě ironicky pousmát nebo spíše plakat? ()

OJan

Myslel jsem, že nic horšího než Babovřesky nebo Kameňák už být nemůže, ale mýlil jsem se, protože tohle je strašný film, který mě až na pár povedených vtipů vůbec nebavil. |10%| ()

Tominni

Oddechový film, který asi ani moc ambicí nemá. Když po patnácti letech manželství zjistí Ivana Chýlková, že je jí muž nevěrný, tak přijde s nečekaným řešením, bude si ho s milenkou předávat do střídavé péče. Hodně netradiční řešení, které sebou samozřejmě nese spoustu zvláštních situací, které někdy pobaví, ale většinou po nich zůstane trapnější pocit. ()

Lucik80

Mně se vždycky líbí tady Ti odpadi, jak se strašně pohoršují nad absolutním dnem a peklem. Já jsem tedy z ukázek, názvu a popisu filmu úplně jasně věděla, do čeho jdu a to jsem také přesně dostala. A další jistotou pak je Mirka Spáčilová, ta když dá 0%, tak to vím, že se mi bude líbit. Takže 4* komedie, na kterou se ráda někdy kouknu znova. ()

LindaVa

Nerozumím české potřebě točit jeden film za druhým, když scénáristé a režiséři očividně postrádají fantazii a prospěla by jim spíš dovolená, než práce v továrně na pí_oviny. Jednu hvězdičku dávám jen za komparz, protože sem tam hrála já. :D Jinak bych dala odpad. ()

Honzulik odpad!

Dneska se tady "chrlí" jeden film za druhým, které jsou "na jedno brdo". Filmy, které jsou vyloženě zaměřené na stupidnost diváků s pár "sexy" vtipy... Partnerka se třeba smála, ale tady hodnotím já a musím říct, že hlavně ke konci jsem opět velmi trpěl... Ale možná už to je mou alergii na Langoša! ()

jungewolf

Vynikající HOŘKÁ komedie: I.Chýlková, L. Žáčková i J. Langmajer jsou moc dobří, zdatně jim sekundovali I. Janžurová + P. Nový. A M. Pechlát mě fakt pobavil. Dal bych jen 4 - 4,5 * , díky kameře (M. Janda) a hudbě (Jan P. Muchow) ale musím zvýšit na 5 * a 75 % . ()

Luswani

Příšerná režie a scénář. Za herce mi bylo trapně. Nechtěl jsem být příliš kritický, ale nenapadá mě nic, co by na tomto velmi trapném a nepovedeném filmu bylo pozitivní. 10% ()