Škola zlomených srdcí

• Austrália Heartbreak High
Austrália, (1994–1999), 154 h 18 min (Minutáž: 43–46 min)

Hudba:

Todd Hunter

Callan Mulvey, Lara Cox, Emma Roche, Ada Nicodemou, Rel Hunt, Putu Winchester, Salvatore Coco, Barbara Gouskos, Ivar Kants, Stephen O'Rourke, Abi Tucker (viac)

Parta mladých lidí ze střední školy Hartley v Sydney těsně před vstupem do života dospělých zažívají své první problémy. Od lásky přes drogy až k problémům kde a s kým bydlet… (Kubesz)

Verunka045

Ten jsem zbožňovala:D Judy a Nick, ona velká zpevacka, on boxer a smutný konec. Potom Anita s Drazicem, hajzl se zamiloval do hodne holky. :D Vybavují si i Katarinu, jaká to byla mrcha a potom byla se slusnakem Charliem. Kde jsou ty časy :D ()

Ywec

Dávno tomu jest, kdy můj zrak sledoval počínání hrdinů tohoto seriálu. Pamatuju si snad jen už postavu skejťáka. Ale taky si pamatuju že mě to bavilo. ()

bernau84

¨Celkem to šlo a to nesnáším veškeré seriály co se objeví a vyprávějí o mladých a jejich "problémech" štěstí že Nico umřel a dál se nevěnoval boxu... A Bolton byl po určitý čas dost známa postava pro lidi mezi 8 až 16... ()

MaroCR

Tu třetí dávám čistě z nostalgie. Seriál mě provázel jako občasná vata v době gymnaziálních studií. V případě nemoci, nudy, svačiny nebo psaní článků jsem to pustil kvůli kulise, ale často jsem začal opravdu sledovat děj. neurazí. ale to je vše. Jinak se mi líbila Anita (doufám, že si to jméno pamatuju dobře) a "čestný průserář" se srbskými kořeny Bogdan Dražić, jehož jméno se ale už vyslovovalo anglicky ( foneticky"drezik") :-) ()

burg

Můj nejoblíbenější serál na tehdejším Supermaxu - nevím, jestli někdo všechny ty trable a potíže popisované v seriálu natočil ještě předtím, ale pro mě osobně seriál mého srdce. Kam se hrabe Beverly hills a podobné sra*ky točené přes oceán!! ()

Zakarija

Tenhle seriál u mě tenkrát nebyl tak populární jako později Dawsonův svět nebo nedejbože Beverly (top největší:)), ale dívala jsem se na to (ale až ty další série s Drazicem a Anitou a Katarinou a Charliem:)). ()

Jiri9

Omlouvám se, klaním se a cokoliv jiného. Jenže tenhle seriál je prostě srdcovka. Ať si říká kdo chce co chce ale tohle má úroveň. Scénarista se nebojí nechat umřít hlavní postavu(s těma to tady bylo na pováženou). Ale k jednomu se musím přiznat Katarina byla moje dětská láska. Je prostě nádherná a pokud se teď kouknu jen na upoutávku pocity se stále vracejí. Byla prostě top. Stejně jako ostatní postavy. Tento seriál, myslím tím hlavně první 2 až řady jsou prostě vynikající. ()