Taz je při chuti pořád – ráno, v poledne i večer. Na tomto dlouho očekávaném DVD, které vám přináší první čtyři epizody Taz-mánie, je ale žravý malý ďáblík natěšený hlavně na legraci. Tohle není Tasmánský čert ze vzpomínek vašeho tatínka, ale vsaďte se, že se bude líbit i jemu. Dospívající Taz obývá spolu se svou rodinou (včetně golfem posedlého otce a hyperaktivní matky) dobře vybavenou jeskyni a vede ďábelsky rušný teeenagerovský život – to znamená, že mimo jiné JÍ, čelí šílené přehlídce vynálezů bratří Ptakopyskových, SVAČÍ, snaží se přechytračit lovce Axla a Bulla Gatora, kteří chtějí Taze chytit a umístit do ZOO – a zmínili jsme JÍDLO? Hej, tyhle obaly ale vypadají chutně.... Epizody:  Příběh s želvopsem  Jablko nepadne daleko od stromu/Zprava dobrý, zleva tanky  Válka a mírek/S hlavou v oblacích  Tady přestává legrace/Kivi po královsku (oficiálny text distribútora)

WolfR

Taz je skvělá silná postava, ale jeho samostatný spin-off už tak povedený není. Ta jeho rodinka a další postavy, nejsou tak špatní, ale prostě to není ono. Taz patří do Looney Tunes, 3 hvězdy. ()

lucascus

Po všech gumídcích, kačerech, chipech a dalech a letohrátkách byl toto už slabší odvar, tedy hodně slabší odvar. Možná, kdyby to přišlo tak o pár let dříve, tak by si to svůj úspěch odbylo, tak bohužel to nemohlo zastínit slávu předešlých animáků. ()

Kosmik 1

Tohle prostě v člověku nějakou tu stopu zanechá, musí. Slintající, neposedný, pořád někde uhánějící tazmánský čertík mě opravdu skvěle bavil. Byla s ním sranda a pro mě hned po Road Runnerovi a Wildovi nejlepší postavička Looney Tunes. 90% ()

helloween93

Seriál o Tazmánském čertíkovi, který je věčně hladový a jehož jedinými vyjadřovacími schopnostmi jsou zvuky typu blééé, grrr, brrr, blaaa, hrrrr. Tento seriál jsem sledoval kdysi na Primě než jsem šel do školy. Taz je opravdu skvělej. Z Looney Tunes druhá nejlepší postava po Bugs Bunnym. ()

topi80

Nejšílenější a nejdementnější úlet v dějinách kreslených seriálů pro děti, který už asi v těchto kategoriích nikdo nepřekoná. Docela bych si chtěl udělat procházku v mozku autora tohoto skvostu. ()

pOne

Good day to you all! :) Jeden z mých nejoblíbenjěších kreslených seriálů všech dob. Díly, které se odehrávají mimo Tazovu rodinu, mi připadly občas trochu slabší, ale stačilo, aby Taz pronesl něco ze svého "Taz language" a vše bylo OK :) ()

unclejack

V rámci konkurencie ide ešte o slušný pokus. Akonáhle však divák zvýši nároky na spracovanie, začína Tazmánia pokulhávať, hoci je o triedu vtinejšia než jej kolegovia. ()

Potjoc

Oproti klasickým filmům s Looney Tunes, obash třetí řady této série byl víc zaměřený na parodie a překrucování známých vtípků a ohraných situacích. První řada byla víc o tom, jak Taz se snaží lovit zvířata. A dabing seriálu (včetně ČT a Novy) je výborný a bohužel tyto typy dabingů zanikávají. ()