Na Maddyině narozeninové párty se oslavují a zpochybňují vztahy. Jules se obrátí na Elliota s prosbou o radu a Cal zabloudí do vzpomínek. (HBO Max)

jirikzaboj

Moc se tady toho teda neukázalo a spíš se víc prohlubují samotné události a omílají se v jednom kruhu, který se točí od první epizody dokola. Zároveň nám epka nabídne pár tribute momentů, které si můžeme zapamatovat jako peeky scén ze seriálu. Moc mě upřímně nebaví linka kolem Rue, ale jsem stále zvědavý na důsledky a věřím, že právě poslední epizody se budou nejvíce věnovat tomuto dějství. Cass coby Sweeney si tuto sérii neskutečně jako drama queen užívá a společně s Elordim mají opravdu kvalitní dialogové scény. O celkovém zpracování režie, barev , efektivity střihu se už bavit nemusíme, protože to je opravdu specifická a precizní podívaná. Ovšem epizoda od epizody mě opravdu překvapuje ve výběru spundtracku a tady konkrétně ten finální mě totálně odrovnal. PS: Calův proslov byl bolestný, pokrytecký, ale fakt hezky zahraný a konečně mě jeho postava zajímá. ()