Tvůj souboj s divočinou

Hudba:

Devin Powers

Účinkujú:

Bear Grylls

V tomto interaktivním seriálu budete dělat klíčová rozhodnutí a budete Bearu Gryllsovi pomáhat přežít, uspět a dokončit mise v nejdrsnějších prostředích na Zemi. (Netflix)

Atrekan

Bohužel, oproti Man vs. Wild ztrácí část dobrodružnosti kvůli interaktivnosti. Nicméně, nejvíce mi vadí, že ze stejného důvodu je zkrátka už moc překrucována edukativní a realistická stránka pořadu (to ale nejspíš nemá být cílem). Interaktivní koncept se mi však líbí a oceňuji, že si s tím dávají práci navíc. Navíc, i po letech Bear pořád válí ()

Okara

Kdo měl někdy při Man vs Wild sto chutí zjistit, co by se stalo, kdyby byl na kameře on, tak má možnost. Pardál Grylls se stává povolnou loutkou a pozoruhodně nezúčastněně se vás ptá, co má provést. A ať vyberete jakoukoli volovinu, tak ji provede. Jo, někdy nemáte dost informací, jindy se na vás šije menší podfuk, takže to není moc pro honiče ega, co nechtěj udělat ani jednu chybu. Spousta situací je taky až úsměvně nahraných. Ale interaktivní putování s Gryllsem je oddechová paráda a i na jedný epizodě můžete strávit přes hodinu testovánim různých scénářů. Výběr lokací skvělej a bez pátý zdi, když na vás Bear pokřikuje "dělej" nebo "skrč se", se můžete do mise i celkem vžít a odnést si fajn rady. Cílený evidentně spíš na mladší diváky, ale vřele doporučuju všem (už jen protože můžete vybrat, co bude chudák Bear jíst). 70 % ()

cesky_hrac

👍Na tenhle pořad jsem přišel jen náhodou a nelituji toho👍. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí, které jsem dříve nevěděl. V tomto pořadu se můžete sami rozhodovat jak bude pokračovat. Vždy vás Bear upozorní před velkým rozhodnutím ,, Your decision. You decide. What you reacon?" Většina mých rozhodnutí skončila neúspěchem🤣👌 Ehm.. Doufám, že bude i druhá série 😁 Dávám 9/10!! ()

Script odpad!

A to jsem myslel, že neuvidím už nic retardovanějšího než je Rychle a zběsile a Sharknado. Mýlil jsem se. Seriál ve formě dokumentu s možností se rozhodovat co hlavní hrdina provede za kokotinu a při tom DEVASTUJE PŘÍRODU (ohrožuje zvířata, níčí stromy,...) v téhle kombinaci tvoří přímo nejotřesnější pořad co můžete vidět. ()

Mrkvič

Kdyby bylo funkčně doladěné, nebylo by to tak zlé. Bohužel musím v tomto případě pořad hodnotit podle toho, jak mi byl naservírován. A když jsem jednu zápletku musel absolvovat třikrát (a pokaždé celou správně), bylo to již dost otravné. Jinak jde o zajímavé koukání, kdy se divák dozví něco nového, zkusí si, jak by sám reagoval, a může si užít Beara Gryllse, jak sežere všechnu možnou havěť. ()

• Seriál je natočen interaktivní formou, kdy má divák možnost určovat děj. Průběh a konec každé epizody tedy nezávisí na jednotném scénáři, ale na volbách diváka. (UncleMorty)