Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

(relácia)

Hudba:

Devin Powers

Účinkujú:

Bear Grylls

Z rezervace uprchla divoká zvířata! Spolu s Bearem Gryllsem je v tomhle interaktivním speciálu musíte pochytat a oplocení rychle opravit. (Netflix)

hrumsrt

"No panthers in Nigeria" Ještě před tím jsem viděl novější Neprochladni!, ale tohle je ještě o level lepší. Jakože nějaké vědomosti Vám to i dá, ale otázka, zda je prostor je vůbec aplikovat. Cením hlavně tu jednu situaci, kde se to bez správného zásahu diváka neobejde. Přišlo mi to i celkem napínavý a strop je souboj tím hadem! 75% ()

Moonwalker

Hodně zajímavé pojetí dokumentu. Spolu s Bear Gryllsem prožijeme to správné dobrodružství na africkém safari, které řídíte vy sami jak se bude odvíjet. Interaktivní dokument je tedy v naších rukách. Za sebe musím říct že mě to dost bavilo a občas jsem kroutil hlavou jaký je Grylls blázen co neudělá pro přežití. ()

rublik05

Překvapivě sympatická podívaná plná nádherných záběrů a s milou atmosférou. Bear Grylls nepřekvapí, opět servíruje kupu zajímavých momentů, někdy silně umělých, přesto je však příběh velmi poutavý a dokáže diváka perfektně vtáhnout do děje. Celý projekt je zřetelně cílený na mladší publikum, nic to však nemění na faktu, že i dospělý divák si určitě užije tuhle příjemnou interaktivní zábavu. 7/10. ()

KuceraJohny

Rozhodně oceňuji snahu vytvořit něco nového. Ale jak se dalo očekávat, jako jeden z prvních takovýto snímků má ještě spoustu much. Za prvé musím říct, že příběh je spíš takový pro děti. Občas jsem měl pocit že koukám na nickelodeon s dcerami a mladý asiat se mě neustále ptá kde je ten schovaný vláček, jestli za dveřmi nebo ve skříni. Samozřejmě zpracování všech scénářů a hlavně jejich provedení v podobě Beara je úctyhodné. Také musím říci že těch 45 minut uteklo neuvěřitelně rychle a v podstatě jsem se vždy rozhodoval správně. Nebylo to nic náročného. Na konci jsem se zkrátka nemohl zbavit pocitu, že jsem si pustil pořad pro děti a tak nemůžu hodnotit více než třemi hvězdičkami i když za první svého druhu si zaslouží uznání ()

Vyhy

Pro rodinky a hlavně děti asi fajn. Pro odrostlejší už to moc nefunguje. Je v tom vidět až moc připravenost, což vždy dokumenty s Gryllsem postrádaly a ta improvizace na tom byla to nejlepší. Tady vytáhne z pusy něco umělého, co ani jako pijavice nevypadá, opice je vycvičená, takže o nějakém chytání se nedá mluvit a některé scény působí až moc uměle. Přesto skvělý nápad. Kdyby se ale lépe zpracoval a byl odvážnější, tak to mohlo zabavit širší okruh diváků... ()