TOPmoovie

boze moj. je to ako hrozna kopia a nepodarena parodia na temy v scenari ryana. technicky je to ..tak ,,ze postproducia nemala rozpocet, odflaknute. ... zase nic co sa oplati dopozerat ()

Morholt

Na konci I. SV dostane skupina vojáků úkol zachránit rotu, která obsadila kopec za nepřátelskými liniemi a zůstala tak odříznutá od zbytku spojeneckých vojsk. To, že se jedná o černošské vojáky ale nejde některým členům záchranné jednotky úplně pod vousy. Inspirace Ryanem není jen v příběhové ose, ale i v četných scénách a charakterech, což je v mnoha případech úsměvné. Totéž se dá říct také o silném antirasistickém podtextu, díky kterému je to celé čitelné až do poslední kulky. Nicméně díky tomu, že film dokáže vyvolat shovívavý úsměv, nepůsobí protivně, jak to v mnoha podobných případech bývá. Naopak je to takové mile naivní, což je zásluha jak "kanadského" televizního vizuálu, tak, a to zejména, bojových scén. Ty svědčily o tom, že režisér sice nemá o válečných střetech ani potuchy, ale zároveň tu bylo cítit nadšení, díky kterému jsem chtě nechtě musel celou řadu nesmyslů odpustit. 50% ()

Rathalos

Ufffff,tak tato vojnova drama vobec nevysla,neviem ci som videl horsiu v tomto zanri,viditelne bol nedostatok penazi a reziser je este len v plienkach,bez skusenosti,vsade dookola su vybuchy,strelba vo velkom a po boji nijake odtrhnute koncatiny alebo kusy casti tiel,takmer ziadna krv,pocas filmu su vojaci viac-menej cely cas cisti,aj uniformy maju tip-top a zaverecny stret s nemcami bola sci-fi komedia,to bola hroza,tvari sa to nieco ako hrozne vazne,no vyznie to ako vtip,smial som sa a mal by som plakat pri sledovani prvej svetovej vojny,no nedalo sa,este aj herci boli na prd,bohuzial,iba jednu hviezdicku udelim,aj to len za snahu...:-) ()

rublik05 odpad!

Pokus o válečné "drama", na kterém je každým záběrem víc a víc vidět velký nedostatek peněz, což se samozřejmě odráží nejen na kvalitě snímku jako celku, ale i na kvalitě hereckého obsazení. Od začátku se jedná o nelogický mišmaš plný bezduchých scén a opravdu stupidních záběrů. Přestřelky a souboje se snaží působit osobitě a vážně, přitom to vše působí hrozně vtipně a místy je to dost slušné sci-fi. Když se nebojuje, film dost nudí a zbytečně se vleče. V podstatě mě na filmu nic nezaujalo a bylo to spíš utrpení a trapas, než kvalitní válečný film. 0/10. ()