Ecce homo Homolka

• Československo Ecce homo Homolka (viac)
TV spot 1

Nedeľný deň jednej pražskej rodiny. Starý otec, stará mama, syn Heduš a jeho manželka s dvojčatami sa najprv vydajú na výlet do prírody, po návrate domov deň pokračuje typickým nedeľným popoludním plným hádok a nešvárov, aby napokon vyvrcholil večerným zmierením v podobe rodinného tanečného večierku. (STV)

ANTYCHRYST

Nadčasovej a legendární film o typické české rodince v kterým sledujeme hereckej koncert Všech hlavních postav. Není pár minut, kde by se nenašla zlidovělá hláška :) :) Velká poklona. 100 % No a co kluk se vožral... :) ()

Jakub

Něco tak geniálního se jen tak nevidí,prostě typická česká domácnost. Kde já mohla bejt kdybych byla nestloustla... ()

Knor

Naprosto výstižná komedie o nás Češích. Nesmrtelná klasika a Josef Šebánek hází jednu kultovní hlášku za druhou. ()

Stanix

Nalijme si čistého vína, rodina Homolkových je naprosto tragická rodina obsahující jednu nakynutou přísnou matku, druhou ještě nakynutější a fousatou babku, jednoho přizdisráče, jednoho hulváta a dva malý režisérský spratky. Proč je to taková zábava? Asi možná právě proto. ()

alldo.raine

Skvost z každodenního života. Prostě klasická neděle. Houby, fotbal, koníčky, vožrat se, řízek, zhádat a tak. Vždyť to každý z nás zná. ()

maeb

Psát o Ecce Homo Homolka, že je to úžasná komedie, je stejné jako psát, že Josef Šebának byl skvělý herec - prostě nošení dříví do lesa. Šebánek opravdu válí, skvěle mu sekundují František Husák, Marie Motlová a vlastně i Helena Růžičková. Skvělá sonda do života normální české rodiny + výborné hlášky. Prostě za pět! ()

Zadri

Skoro mám i pocit, že tento film nepotřeboval scénář. Stačilo jen vhodně vybrat herce a pustit kameru. Pak už se začal odvíjet dokonalý obraz průměrné české rodinky, která se potýká se svými starostmi a každodením životem. Velká zábava, jen ten konec trochu zamrazí. ()

macetoma

Typická česká rodina. Tento film by měli pouštět cizincům, než k nám pojedou, aby věděli, co je tady u nás čeká. Dávám 5 hvězd. ()

morris22

"Mámo, já ti řikám, že tě nenávidím a řikám ti to tady před Heduš a před svědkama!" :) Scéna, kdy je děda zamčen v ložnici prostě nemá chybu. Film je prošpikován nezapomenutelnými hláškami u kterých se člověk zasměje a každodennost rodiny Homolkových vás často donutí se zamyslet i nad tou vaší. ()

Kánon filmu 2011

Kánon filmu 2011