Buffy přistihne mámu s jejím novým přítelem. Ted je pozorný, milý a kromě mamky ho zbožňuje i Alex s Willow. Zdá se, že je to muž snů. Buffy je ovšem velmi skeptická. (ArsenalEagle)

Milano33

Buffyina mama, Joyce. si niekoho našla a Buffy to nenesie moc dobre. A tu nám nastal zaujímavý plot twist. Vážne som nečakal, že by ho Buffy bola schopná zabiť, aj keď by sa dalo skôr povedať, že išlo o neúmyselnú nehodu, ale predsa. Ale nakoniec sa ukázalo, že nebol tým, za koho sa vydával. Chudák Buffy, traumu z toho všetkého určite mala :(, aspoň do toho bodu, kde pravda vyplávala na povrch a z neho sa vykľul robot. Seriál opäť experimentuje so sci-fi žánrom Ale keď sa to tak vezme, jednalo sa o dosť depresívnu časť. Aspoňže scéna, kde zdieľa Buffy svoje problémy s Angelom bola bezchybná. Al Jenny. konečne odpustila Gilesovi. ()

chrispe

Joyce zaslepená novou láskou odmítá vidět vše, co by idylku narušilo. Buffy jako správná puberťačka mámě trochu toho pokakanýho štěstíčka nepřeje, zvlášť když se o něm dozví ne zrovna šťastným způsobem. Hodně slabý díl. ()

Kacitr

Joyce (matka Buffy) po rozvodu začíná randit. Jenže z jejího objevu se vyklube pěkný manipulátor a hajzl, který si obmotává všechny kolem prstu, ale Buffy mu to nežere. No a proto to on dává sežrat jí. Nakonec pěkný obrat. ()

Arkanoid

Rieši sa Buffyino násilné správanie, bohužiaľ len okrajovo, bez hlbšej drámy. Epizóda pôsobí trochu nekonzistentne, lebo načrtáva možný konflikt, ktorý potom odmietne riešiť. Postavy to trochu zachraňujú. ()