Alex s Cordelií je napaden u Buffy doma. Buffy se setkává s cizí přemožitelkou a Angelovi nezbývá příliš času. Přemožitelky ho musí zachránit, než bude příliš pozdě. (ArsenalEagle)

Kacitr

Tak ty červy byly pěknej hnus. Vzniká nám nečekaný pár - vážně, čekala jsem nějaký twist, že s Xanderem skončí Buffy (haha). A taky se objevuje Angela. Buffy si dělá starosti o budoucí povolání a mě tak napadá (tentokrát bez legrace), co takhle práce na hřbitově? ()

Milano33

Takže situácia sa má tak, že existujú dve Slayers v rovnaký čas. Buffy smrť, aj keď iba na krátky čas, malo na následok to, že bola do boja proti silám zla povolaná ďalšia Slayer a to Kendra. Páčilo sa mi, v akom kontraste boli voči sebe. Buffy dáva emóciám voľný priebeh, narozdiel od Kendry, ktorá sa snažila zo všetkých síl čo najviac emócie potláčať. Som rád, že sa Spikeovi aspoň z časti podarilo aplikovať jeho plán. Neskutočne som si ho obľúbil a plne s ním sympatizujem. Aj keď mi bolo ľúto Angela, že na to doplatil práve on, ale na druhú stranu musím uznať, že Angel vie, ako vytočiť Spikea z miery. Drusilla si najprv pohrala s Angelom, z ktorého neskôr nabrala silu. Záverečná ačná sekvencia bola opulentná. Všetko to bolo tak epický naaranžované. A Xander a Cordelia vážne prekvapili. ()