Cordelie a Buffy byly pozvány na vysokoškolskou párty. Buffy se nejdříve nechce, ale nakonec, na truc Angelovi a Gilesovi, pozvání přijme. Netuší však, že v Sunnydale řádí podivný kult démoních uctívačů. (ArsenalEagle)

Milano33

Buffy sa cíti neustále oklieštená a zo všetkých strán na ňu vyvíjajú nátlak. Ani jej smutný pohľad a trucovanie Gilesa neobmäkčilo. Na románik medzi Buffy a Angelom je stále radosť pozerať. Avšak Buffy stále nevie, na čom presne sú a to ju trápi. Nechce už čakať na to, kedy sa Angel odváži posunúť ich na ďalšiu úroveň. Čo sa našťastie aj na konci stalo, som za nich vážne rád. Buffy a Giles si napokon uvedomili, kde robili po celý čas chybu. Giles na ňu príliš tlačí a Buffy mu zase klamala. Som rád, že si to vyrozprávali a tým si všetko vyjasnili.Uvedomenie je to, čo nám chcela táto epizóda predať. Xander a Cordy boli naozaj parádny. Aj Willow bola skvelá a najmä tie scény, kedy sa snažila kryť Buffy a následne Angelovi a Rupertovi vyčítala ich správanie voči nej, boli naprosto k popukaniu. "When you kiss me I wanna die" ()

Arkanoid

Prvá epizóda, kde sa neriešila mytológia monštra, ale pozornosť sa zamerala čisto na reálne problémy ľudí. Čo by fungovalo, keby neboli podané príliš lacno. Humor a trocha napätia sa tomu však uprieť nedá. ()