O Halloweenu mají upíři a démoni většinou útlum. Co se ale bude dít, když se z lidí stane to, za co se převlékli? Město se promění v bojovou zónu vojáků, čarodějnic či roztodivných příšer. (ArsenalEagle)

Milano33

Helloweenský diel presne, aký má byť so všetkým všade. Neskutočne nápaditá časť, ktorá si pohrávali s množstvom skvelých nápadov. To, ako sa všetci premenili na to, za čo sa vydávali a boli naprosto odtrhnutý od reality, nemalo žiadnu chybu. Buffy a Willow sa nám pekne vyparádili. Hlavne vidieť Willow takto oblečenú bolo teda niečo, naozaj krásna a príťažlivá. Aj Buffy ako princezná vyzerala k zožraniu. Xander ako vojak bol naprosto úžasný. Z jeho badass momentov som naprosto nadšený. Jeho novonadobudnuté vojenské znalosti sa v budúcnu nejedenkrát osvedčia. Angel a Buffy sú konečne spolu. A tiež sa nám opäť ukázal Spike v plnej jeho paráde. Vskutku ide o geniálneho stratéga. Za jeho návrat som nesmierne vďačný. A tiež nám bolo načrtnuté Gilesove tajomstvo z jeho temnej minulosti. ()

Mr.Apache

Jedna z nejvíce nápaditých epizod prvních sérií a rozhodně nejlepší halloweenský díl. A to ty zbývající halloweenské rozhodně nejsou žádné béčka! Příznivci Gilese budou nadšeni. Ukazuje se totiž, že minulost anglického knihovníka zřejmě nebyla tak nudná, jak by se mohlo povrchnímu pozorovateli zdát. Právě naopak: Když ho zde Ethan Rayne poprvé v seriálu osloví jako Rippera a Giles ho skolí několika pohotovými ranami, je vám jasné, že Rupertova minulost skrývá temná tajemství, která možná ani nechcete znát. (Heh, jasně že chcete!) "Vědí ty dětičky kdo vůbec jsi? Kdo jsi doopravdy?" ptá se Ethan a nám jsou v tu chvíli jasné dvě věci: Giles je borec a Halloween je zatraceně zábavný díl. ()

Arkanoid

Porovnajte si to s halloweenskymi epizódami AHS a zistíte, že strach tu dávkovali primálo. Humor tohto béčka však stále poteší, ako aj posun vo vzťahoch postáv, či rýpnutie do minulosti istej, prachom zapadnutej postavy. ()

Kacitr

Zatím snad nejlepší epizoda. Postavy už dostatečně známe, můžeme jim fandit. Buffy chce být pro Angela tou nejdokonalejší - no, stane se z ní dívka z roku 1775, Xander je týpkek z armády a Willow vyděšená (neviditelná) duška. Bacha na to, co si přejete. Giles ukazuje, že není radno si s ním zahrávat. Super. Dokonce se objevuje i Oz, opět zírající na slečnu, jejíchž jméno zatím nezná ;) ()