Štyri svadby a jeden pohreb

• Česko Čtyři svatby a jeden pohřeb (viac)

Mladá politická poradkyňa Maya (Nathalie Emmanuelová) už dlho nevidela svojich troch najlepších priateľov z univerzitných štúdií, pretože zostala pracovať v USA, zatiaľ čo interiérová dizajnérka Ainsley (Rebecca Rittenhouseová), investičný bankár Craig (Brandon Mychal Smith) a učiteľ a budúci autor Duffy (John Reynolds) odišli do Londýna. Keď sa Mayin tajný vzťah so ženatým nadriadeným príliš skomplikuje a hrozí škandál, hodilo by sa jej na nejaký čas vypadnúť zo Spojených štátov niekam ďaleko. Preto prijme pozvanie na svadbu Ainsley do Londýna a s chuťou sa presunie za Atlantik. Po príchode do Londýna však Maya spozná očarujúceho mladíka Kasha (Nikesh Patel) a okamžite sa do neho zamiluje, čo v najbližších mesiacoch mimoriadne skomplikuje život nielen jej, ale aj jej trom priateľom. Najbližší rok spoločne prežijú celý rad neočakávaných udalostí a absolvujú dovedna štyri svadby a jeden pohreb. Počas tohto obdobia si štyria priatelia musia konečne usporiadať svoje súkromné životy i ľúbostné vzťahy a zároveň sa rozhodnúť, kde chcú hľadať svoje miesto na svete. (TV JOJ)

Recenzie používateľa pichta k tomuto seriálu (4)

Svadba mojej najlepšej priateľky (2019) (E01)

Ľahký a príjemný seriál. Prvý diel rozbehol udalosti. Svojské postavy, dobre stvarenie hereckých vykonov. ()

Späť na začiatok (2019) (E02)

Opäť sa vela udialo, obsah sa posúva dopredu a nic nestojí. ()

Víťaz berie všetko (2019) (E04)

Príbeh naberá. Chudák Kash, jednoznačne tvrdý spôsob. Duffy je blb ()