Villains

Film sa točí okolo dvojice amatérskych zlodejov, ktorí majú veľkú smolu. Rozhodli sa totiž vykradnúť dom, ktorého obyvatelia nie sú obyčajní predmestskí manželia a majú pár škaredých tajomstiev. Takých, ktoré sa nesmú dostať von a kvôli ktorým budú ochotní zabíjať. (dixx)

JASON_X

Už při první scéně ("vtipné" přepadení benzinky) jsem věděl, že tohle bude můj obrovský divácký omyl. A vzápětí už jsem byl totálně znechucený tím provařeným a blbým klišé, že někomu "nečekaně" dojde v autě benzín, navíc chvíli poté, co vyrazí na Floridu. I celý další děj je tak třeskutě blbý, že tvůrce podezřívám z mentální zaostalosti. Snad ani scénáře k béčkám by nemuseli psát úplní pitomci, komu je takovéhle filmové lejno probůh určeno? Prý "Komedie / Drama / Thriller", to jako vážně?? Kdyby místo toho distributoři uvedli "Hloupá a Zbytečná Krávovina" bylo by to přesnější. Při komediích by se měl divák smát a ne se ošívat trapností. Při thrillerech a dramatech by měl být napnutý, zaujatý, nebo aspoň zvědavý, a ne zívat nudou, sledovat časomíru a nadávat: "Co jsem si to boha zase pustil za hnůj?!" A herci? Majka přehrává a vypadá nevábně a mladý Skarsgård by mohl hrát leda křoví v telenovelách, nebýt jeho tatínek starý Skarsgård. Aspoň že na Kyru a jejího hazbenda se dalo koukat. Jedna malá za to, že už jsem viděl ještě větší sračky a rychle s tím svinstvem do koše. ()

oLí

Jeden z nejlepších 3* filmů roku. Totálně looserská dvojice a to vypatlanej blbej Bill Skarsgard se svou strašně sympatickou ale taky dost hloupou Maikou Monroe si to namíři do tý největší možný prdele a díry ze všech možných, kde potkají milý pár usedlíků v podání  skvělého Jeffrey Donovana a MILF / GILF Kyry Sedgwick. Musím uznat, že jsem se fakt hodně bavil a dost kvalit uznal až po dokoukání snímku. Tak jak jsem psal, jeden z nej 3* roku, do toho! 7/10 ()

VanTom

Páreček zamilovaných zlodějíčků na útěku se vloupá do domu rodinky psychopatických magorů. Chvilku mají navrch jedni, moment nato druzí; napínavý "boj" o život sice naznačí pár až hororových situací, spíš jej však postavy komediálně zlehčují. Sympatický filmek nicméně z námětu nevytěží nic nad rámec a nevyvaruje se hluchých míst (nejvíc v závěru); lepší 3 *. ()

kingik

(S) komediálním nadhledem vyladěný thriller. Milenecký pár sympatických zlodějíčků se na útěku před zákonem vloupá do domu, ve kterém je ve sklepě řetězem za nohu připoutaná nemluvná holčička. Netrvá to dlouho a na scénu vpluje ujetý manželský pár, který nemovitost vlastní a který má co vysvětlovat ohledně suterénního nálezu. Nemá to ten nejoriginálnější rozměr, je vesměs od začátku zcela jasné, že zlodějíčci budou hrát na divácké sympatie a jsou za hodné postavy, i když trochu drogují, čest zlých postav hájí manželský páreček zbohatlíků, kterému k absolutnímu štěstí chybí jen úplná rodina. A tak se celý děj na 90 minut soustředí do útrob domu, kde každou chvíli některá z povedených dvojic bude mít navrch. Progresivní autorské dvojici Dan Berk a Robert Olsen se konečně do jejich filmu podařilo sehnat hvězdné posily, za roztomile komediálně roztržitého Billa Skarsgårda padla patrně většina rozpočtu, záporné dvojice se zhostil distingovaně působící pár Jeffrey Donovan a Kyra Sedgwick a Maika Monroe potvrdila svůj vzestup být obsazovanou hvězdou nezávislých filmových projektů. Všichni čtyři vzorně plní kvalitní hereckou normu. Pátou do party je Blake Baumgartner v roli vězněné dívenky. Celý snímek působí poměrně rozpočtově skromně, nehýří se okázalými scénami, místy je dokonce znát komorní ráz, který rozčísne nějaký ten komediální prvek. A snímek si drží i solidní napětí. R-kový rating není zdaleka naplněn, na film padla sotva jedna krevní konzerva. Ačkoliv tvůrčí dvojici na vzestupu může být vytýkáno, že se s násilím držela při zdi a i záporná dvojice mohla být mnohem zvrácenější, tak neošidila (pří)slušné atmosférické pnutí a v útrobách domu rozehrála příjemné brnkání na nervovou soustavu. 9/10 ()

POMO

Dobré obsazení, ale špatná režijní míra pro satiru. Dvojice záporáků je spíše ke smíchu než hrozivá a pokud je taková úmyslně, filmu to nepřidává ale naopak ho to shazuje. Vůbec balanc napětí a černého humoru je zde nevyrovnaný. Romantický “car wash” s vlasy Maiki Monroe ale nezapomenutelný, už ho praktikuji i doma. ()