Úspěch první a druhé řady italského seriálu Okouzlení si doslova vynutil další pokračování. Ve třetí řadě, jak bývá zvykem, se vyměnili někteří hrdinové. Krásná a neústupná Barbara Nardiová se stáhla do ústraní i s nevyrovnaným Thomasem Bergerem. Na kliniku přichází nový, mladý doktor Marco Oberon, přítel Diega Olivarese, který přijal jeho nabídku a opustil své místo v Brazílii. I on si má své tajemství a minulost, na kterou by nejraději zapomněl. Na klinice však před svými problémy neuteče a ani se na ní neschová, stejně jako mladá studentka medicíny Caterina Masiová. Kadý z hrdinů čeká na svůj čas, kdy se bude moci někomu svěřit a svým životním problémům tak lépe čelit. A někteří si na své problémy, jak se říká, sami zadělávají. Stačí naslouchat intrikujícím a záštiplným pomluvám či naopak podlehnout krásným svůdným očím... (oficiálny text distribútora)

silent cut

Právo na život? Asi ano... ale Okouzlení bych uzavřel do speciálních brýlí promítajících přímo na sítnici a jejich nositele bych integroval do kulis tohoto seriálu... Bože to je horší než Esmeralda... ()

1860 odpad!

Trojka? Tak jo, snažil jsem se, ale seriál se překvapivě dostal z podprůměru.. Bohužel do propadliště seriálů, kde někde na dně číhá Esmeralda.. Btw.: Ještě horší než dvojka :-) ()

Paity odpad!

Vždy když jsem viděl při nočním brouzdání na internetu v TV nápis Incantesimo 1, 2, 3 .... 946 tak mě bylo jasné, že když to nepřepnu, tak do tří minut usnu batolecím spánkem. Takže jsem honem hledal ovladač, abych odvrátil zkázu. ()