Doktorka Fosterová má život pod kontrolou. Je úspešnou a rešpektovanou lekárkou vo svojom mestečku. Je to žena, ktorej ľudia dôverujú a je milujúcou manželkou a matkou. Lenže bezproblémový život sa jej náhle vymkne spod kontroly. Dôvodom je, že svojho muža začne podozrievať z nevery a rozhodne sa, že odhalí pravdu. Jej pátranie začína spôsobovať v jej živote a v živote jej pacientov, priateľov a rodiny chaos. (STV)

TV spot 1

Arsenal83

To isté, čo Zrada, ktorá to celé prebrala. Prvá séria super, druhá už len aby bola, veľmi nepríjemné až hnusné postavy a to napriek tomu, že tu máme orientáciu na feministickú obeť, tak aj tá je výrazne nesympatická tým svojím psycho správaním. A koniec s jednou myšlienkou, no niektoré veci nikdy uzavreté neboli a aj preto sa po rokoch uvažovalo o pokračovaní. Zatiaľ sa toho nikto nechopil. O máličko to je lepšie ako slovenská verzia - jednak je to originál a jednak je to typicky anglické prostredie, ktoré tomu správaniu postáv aj sedí. ()

Mkqp

Co bych já bez těch Britů dělal. Opět skvělý seriál. Jeden příběh zhrzené manipulativní ženy, která rozjede koloběh jednání s takovou grácií a podporou husté atmosféry, za kterou by se ani kdejaký psychothriller nemusel stydět. Vynikající scénář, hudba, děj a v neposlední řadě herecké výkony. Obzvláště Suranne Jones hrála jako bohyně :D. ()

Deleatur

Plusy: Skvělí herci. Napínavost psychologického dramatu. Neplnění očekávání od hlavní a sofistikované ženské postavy. Svým způsobem rozuzlení 2. série vč. potvrzení, že ústřední pár si byl podobnější, než jak to v 1. sérii vypadalo. Tam nebylo úplně zřejmé, co vlastně ženská jako Gemma na Simonovi viděla (kromě toho, že byl asi dobrý v posteli, což je ale spíš "mužské" vysvětlení). Mínusy: V 1. sérii bylo zajímavé sledovat, jak se podvedená žena navzdory předsevzetí vyřešit vše rozumně propadala do nenávisti a iracionálního jednání, ale ve 2. sérii tvůrci hrotili už tak, že se nedalo fandit ani jí. Chvílemi to vypadalo, že hlavní mužské postavě dají možnost se rehabilitovat, ale vyšel z toho ještě hůř. Hodnocení po 2. sérii: snižuju na 62%. ()

rikitiki

Muž-slaboch a žena-manipulátorka spolu sehrají zdánlivě banální drama, kterých kolem sebe vidíme spousty, ale tentokrát napsané a zahrané tak, že to strčí do kapsy kde jakou detektivku. Jednoduchá historka ze sousedství se v britském podání stane takovým thrillerem, že nevíte, jestli víc fandit jí nebo jemu (samozřejmě, že jí!, ona je hybatelkou děje, on je jen trpným panákem). Scéna totálního odhalení u rodinné večeře má sílu Armageddonu. ---- Uf, tohe se vydýchávalo jen ztěžka. ()

kolemjdouc

zas taková výhra to není.Místy to skřípalo až hrůza hlavně vedlejší role.Slabý scénář nezachránila ani Jones.Ústřední postava :chlap který pěstuje postelovou gymnastiku, potom nemá prostor v mozku kde by řešil průsery všedních dnů.Ještě že jdou dvě epizody najednou.Dívat se budu jen proto,že mě zajímá jak Gemma pořeší mizející finance. ()