Stratený svet

• Česko Ztracený svět (viac)
Austrália / Kanada / Nový Zéland, (1999–2002), 47 h 57 min (Minutáž: 43–44 min)

Predloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Kamera:

Ben Nott

Peter McCauley, Rachel Blakely, Jennifer O'Dell, William Snow, David Orth, Michael Sinelnikoff, Lara Cox, Alan Dale, Grant Bowler, Simmone Mackinnon (viac)

Aby se zachránili, musí členové expedice přežít v podivném světě dinosaurů a najít cestu zpět... (oficiálny text distribútora)

lamps

Jednoznačně největší seriálový kult mého dětství. Dinosauři, mluvící ještěři a další nadpřirozené či pradávné bytosti, to bylo něco pro mě, a zde s nimi tvůrci opravdu nešetřili. A Jennifer O'Dell se stala na dlouhou dobu mým sexuálním idolem.. ()

Jacinda

Ať si říká kdo chce co chce, tenhle seriál jsem jako puberťák mohla každý den. A klidně bych se na něj podívala znovu. A až se dokoukám, půjdu si na zahradu do ořechu postavit taky takový pěkný dům. ()

Stegr

80% - Pamatuju, jak jsem o prázdninách asi před třemi čtyřmi lety každé "ráno" v 9:50 vstával, sedl si k televizi a pustil si Ztracený svět. Bylo to super... :) ()

InJo

Sympatičtí mužští představitelé (hlavně Roxton) a velmi sympatické ženské hrdinky, slušné triky (na tv seriál), bohužel některé díly jsou až moc velká fantasmagorie (hlavně 3. řada). 50 - 60 % ()

Kothy

Zajímavý seriál z 30. let v prostředí dinosaurů. Kdysi jsem to sledoval. Hlavně Jennifer O'Dell tomu dává šmrnc. ;) ()

Tomco

uz v casoch, ked som este uznaval prcicky sa mi tento serialik zdal velmi vlazny a nudny..ale pred nedelnym obedom vedel aspon z casti zaujat. ()

iamek

Já tenhle seriál vážně sledoval každý den a nehorázně jsem hltal každý díl. A když jsem se dověděl, že se seriál nedotočil byl jsem moc smutný. ()

ARI50

Není to zlé ohledně dinosauru a výprav a někdy to bylo působivé a mělo něco do sebe, herecký se to dá a příběh je prostě celkem v pohodě takže ve finále pochválím. ()

Agatha

Tento seriál nebyl zas tak špatný. Jeho úrověň však dalšími řadami o dost klesala a zápletka každého dílu se začala podobat té druhé, jak je tomu např. v To je vražda, napsala! :-) Ale první řada byla docela povedená a děj napínavý. Herci byli také snaživý, výprava byla na seriál také docela působivá a kupodivu i realistická. Hudba byla pokud si pamatuju originální a rytmická. ()

JohnCZ

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z dětství. Úžasně levnej seriál se strašnými efekty a mnoha mizernými epizodami (hlavně v první sérii), ale naopak s velmi sympatickými postavami a úžasně dobrodružnou atmosférou. Původně jednoduché až Herculesovské zápletky ohledně pravěkých tvorů, domorodých obyvatel a přerostlých včel velmi brzy nahradí možná šílené, přeplácané, avšak neskutečně nápadité sci-fi kreace, které z prehistorické "plošiny" udělají křižovatku všemožných paranormálních jevů. A víte co? Mě to bavilo tehdy a co víc, seriál jsem si užil i po letech v dospělosti. Je to 90's béčko se vším všudy a typ seriálu, který na obrazovkách dneska prostě není. Každý díl tvůrci přichází z něčím úplně novým, neváhají se utrhnout ze řetězu a vymýšlí si cokoli, jen aby předešli stereotypu. Třetí série navíc skončila prakticky na vrcholu a využila mystiku světa do mrtě a je velká škoda, že to končí tak nechutně luxusním cliffhangerem. Ten konec mě nedával spát dlouhá léta a vždycky jsem chtěl vědět, co sakra chtěli tvůrci vymyslet za pokračování. ()

Kryton odpad!

Z konceptu ztraceného světa to má jen název a některé ty dinosaury. Zbytek je neskutečně hnusný , že chvílema je výsledkem parodie. ()

Jillen

Ale joo je to někdy zábava. U tohohle jsem proseděl pár hodin ovšem po technické stránce je to srajda na entou. Dávám 10% ()

sonnak

Můj prázdninový seriál před X lety, no jak já ho miloval. Rachel Blakely aka Marguerite je nejerotičtější postava všech dob! A když připočteme Veronicu v tarzaním oblečku z pushup kůže a s pevnejma trojkama, vyleze z toho solidní soft porno, které je po ránu k nezaplacení. Ruku na srdce, kdo může dát tomuhle odpad?! ()