Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

Clark_Kent

Tak tady můžu s chutí napsat, že zde po řemeslné stránce. Naprosto skvostný thriller s plně nakrájenou atmosférou. "Já se ještě nedobavil !!" Upřímně jestli tohle měla bejt, ta Helen Hunt co jsem znával? Tak jsem ji nepoznal. ()

Greya

Vidím poklidně linoucí napětí pouze pro jedince, kteří na počátku nepoznají, kdo je za celým tímto nehonosem - plném zbytečných propletenin. Jindy nekomentuji stárnoucí herce, ačkoli zrekonstruovaná tvář paní Hunt mi naháněla hrůzu větší jak samotný film. Hudba doladila hvězdičku, jinak slabší průměrák.  ()

Najt

Skvělý thriller. První půlka filmu mě fakt vtáhla. Zajímavý rozjezd. Vyšetřování, únosy, pěkné prostředí, dobří herci a krásně se na to koukalo, zkrátka skvělá atmosféra správného thrilleru. Druhá půlka jela znovu jako první v podstatě téměř od začátku, ale z druhého úhlu pohledu, což je zajímavý nápad, v tu chvíli se ale děj přesunul čistě do domu a už to tak vtahující nebylo. Na druhou stranu se ale na místo toho dostavilo jedno překvapení za druhým se zásadními zvraty. Dozvěděli jsme se vše potřebné, jen je škoda toho urychleného konce. // Slušné 4* ()

Homerking

Příběh se točí kolem rodiny Harperových, táty Grega jeho ženy Jackie a dospívajícího syna Connora. Greg pracuje jako detektiv a vyšetřuje případ záhadného zmizení malého chlapce mimo složitého případu musí bojovat s partnerskou krizí v podobě nevěrné manželky. Tuto rodinu ale budou brzy sužovat další útrapy protože se v jejich domě začnou odehrávat záhadné události. Nečekejte thriller s přímou dějovou linkou, tenhle kousek je výborně sestříhaným hlavolamem který vám nakonec odhalí šokující rozuzlení. Vřele doporučuji. ()

Mamlas odpad!

Uf. Předem Helen Hunt. Po létech jsem ji viděl v něčem hrát. Chápu už, proč ji dlouho nebylo vidět. Málem jsem se poblil. Je jí 56 let a vypadá tak na 106. Ve filmu by měla hrát seschlou prababičku, nikoli matku toho chlapce. Hnus, odporné. Jistě dobře dobře utracené peníze za plastiky :). K filmu: Supr nudná sračka. ()

mirkath1

Jediná připomínka z mé strany je Helen Hunt, tahle ženská vypadá, že by ji neojel ani ožralý námořník a ne, že má milence a manžel žárlí. To už fakt došly jiné herečky? ()

solisoli

Snaha o rušný, svižný thriller, plný poriadne nahustených zvratov, zápletiek a prekvapení. Asi to bol kľúčový zámer, poriadne zaujať diváka. Bolo toho v celkovom časovom horizonte, že až. Nakoniec si divák mohol zvyknúť na tie zvraty, že ho nakoniec ani veľmi nemotivovalo, že ako to nakoniec dopadne. K tomu prispievali aj herecké postavy, ktoré tomu ponúkli tu pravú patetickú kontinuitu. . ()

Facerr

Originální nápady, trochu lehkonohá Helenka, se kterou prostě musíte soucítit a docela fajn twist. Tohle se prostě vidět dá ... a možná zážitek z celý podívaný zůstane ve vaší hlavě dýl než jeden večer. ()

Mamutol

Ze začátku jsem si říkal, že se dívám na nějaký horor, tak proč to není v popisku filmu, kde je pouze uvedeno thriller. No asi v půlce filmu jsem začínal tušit, že to je opravdu thriller. Jo, bavilo mě to. Snesla se tady kritika vzhledu Helen Hunt. Jak budeme vypadat my, až nám bude 56 let ? ()

BlondJames

Nevím, kolik botoxu si za svou kariéru Helenka napíchala, ale když jsem jí tady v tomhle filmu uviděla, opravdu jsem se se vyděsila, a pak už mě jen příšerně iritovala.Nemám ráda, když lidé neumí přirozeně stárnout a jsou schopni ze sebe udělat něco tak odstrašujícího,skoro jsem se nemohla soustředit na film!Ale když se to konečně začalo trošku rozjíždět a do sebe zapadat(a i Helča zmizela z obrazovky) tak mě to začalo i bavit.Taková trošku lepší trojka, protože zamotaný kriminálky já moc ráda . ()

Dejf4

Zpočátku zajímavý příběh, který velmi dobře budoval napětí. Poté přijde pohled ze druhé perspektivy, přinese určité zvraty, které jsou překombinované a stavěné jen na efekt. A ve výsledku tu je málo uvěřitelný příběh, který velmi rychle vyšumí. 5/10 ()

veverysiak

Ohromne zaujímavý námet, preto je škoda, že to realizovala druhá liga, na detailoch stojí a padá celý svet a tu boli niektoré nedotiahnuté, alebo podcenené, alebo nedofinancované, napriek tomu sa chlapi s témou popasovali a obstáli výrazne nadpriemerne, takže 75%. ()

bezprezdivky

Velmi příjemné překvapení ! Být to natočené s hvězdami, je to blockbuster. Skvěle vymyšlená zápletka, která se složí až v závěru, několik překvapivých twistů, prostě moc fajn. ()

Grázl83

První polovina se tváří jako duchařský horor, potom se to změní na strhující thriller plný zvratů a vše krásné zapadá. Na čistých 5* to není, ale za perfektní hudbu, velmi kvalitní režii a originální zápletku dám plný počet. ()

Naghavi

Více takových thrillerů, prosím ! Přímočaré, koukatelné hrátky s časovou smyčkou, napínavé a ne úplně průhledné zvraty. ()

Dawe2

Souhlas s tím, že Helen Hunt vypadá strašně. To je tak když se někdo bojí stárnout a pak místo přirozených vrásek vypadá jako smrt a mumie. Příběh jako takový není špatný, jednu chvíli s opakováním děje ale nudí. Divák opravdu není tak hloupý, že by si to nedomyslel, nebo by stačil pro méně domýšlivé krátký sestřih. 70%. !!! SPOILER !!!! : Nemám rád, když zařve ten kdo si to nejméně zaslouží, ale holt dejme tomu, no .... ()