Počas jaternicového večierku, ktorý pre Evžena (Jiří Sovák) a Bohouša pripravila Dáša, sa pokazí elektrické vedenie. Bohouš ho ide opraviť a objaví Dr. Motla, milenca pani Míly, ktorá je u Dáše na letnom pobyte. Najprv si s Evženom myslia, že je zlodej... (TV JOJ)

topi80

Dva neohrožení ochránci paní Fuchsové to s doktorem neměli vůbec lehké, přestože byli vyzbrojeni holemi, zatímco on jenom slovní jízlivostí. Ale nakonec se i nepříjemný doktor hodil. Pražák je na venkově totiž pořád Pražák (zvlášť když je to kontrolor), a tak není od věci využít nepřehlednou situaci při jedněch záletech a udělat z něho zachránce. Ale doufejme, že k vykonávání funkce zdravotníka pan domácí žádnou příležitost nedostane. ()

javlapippi

V úvode je nám prezentovaná vyspelosť socialistického zdravotníctva, popolník v čakárni zdravotného strediska, čaro doby predantivaxerskej a k hláškovaniu sa konečne poriadne dostane aj Hlinomaz Makovec. "Brambory, zelí, brambory, zelí." Páni Huml s Císařom sú zase vystavení stíhaciemu útoku single dámy Dáše Fuchsovej, oprava poistiek sa zvrhne v slovnú prestrelku s asertívnym doktorom na záletoch, ktorá sa končí spásou života dedinského motocyklistu. "Copak máme málo svobodnejch děvčat nebo málo vdov?!" Vyfarbuje sa taxikársky zaťko Vinklář a Huml nafasuje funkciu. Štyri pilinami plnené panny. ()

HellFireFery

Seriál ani ve třetím díle kvalitu nesnižuje ani o píď. Stále není nouze o řadu hlášek a vtipných scén. Stále více si užívám roli předsedy, kterou fenomenálně hraje pan Větrovec. Děj se také začíná více věnovat i dalším vedlejším postavám, ale díky perfektně vybraným hercům a kvalitnímu scénáři si i tento díl budete perfektně užívat. PS: Volání Bohdalové přes kamna je TOP. :D ()