Tentokrát je mužem, který se vydá na cestu, z níž není návratu, slavný představitel odvážných a tvrdých mužů Chuck Norris. Na počátku všeho stojí zrada, jejíž obětí se stane newyorský policista Cliff Garret. Při jedné akci je zákeřným kolegou zdánlivě zabit. Toho se rozhodne využít vedení protidrogové agentury. Finguje Garretovu smrt, aby oklamala zločince a po třech letech tvrdého výcviku se policista vrací na scénu jako neúprosný likvidátor Danny Grogan. Jeho tajným úkolem je proniknout do nejsilnějšího rodinného klanu, který organizuje zločin v Seattlu, aby mohl působit v lokálních válkách francouzské mafie. Když však nečekaně vstoupí do hry iránský gang, karty se zamíchají a odvážný muž se ocitá v nové, mnohem nebezpečnější situaci. (oficiálny text distribútora)

Ragdoll odpad!

Kupodivu se i přes svou příšernost jedná o Chuckovo druhý nejakčnější a nejchytřejší film. Bravo, v točení těchto sraček vyniká lépe snad už jen můj starý přítel Dolph Lungren. 10%. ()

Han22

Tenhle film mám tak nějak zaškatulkovaný z dětství jako průměr. Není to totiž úplně akční nářez, spíše takový zvláštní pokus o mafiánskou kriminálku s noirovými podtóny a náladovým soundtrackem. Tempo je pomalé, Chuck Norris z karate nepředvede skoro nic a ještě je tu zdržující linie s malým klukem, kterého učí se prát. A na vážně míněnou mafiánskou story to chtělo lepší herce. Nicméně postavy a vztahy mezi nimi jsou celkem zajímavé a film rozhodně nešetří vraždami, krví, brutalitou a sprostými slovy. Závěrečné zúčtování se kde grázli pobijí mezi sebou a vítěze pak dorazí Chuck nemá chybu, takže 3*, protože těch 37% tady je výsměch. ()

Yarwen

Chuck je zrazen a (téměř) zastřelen svým policejním parťákem. Po vyléčení se vrací na scénu, infiltruje se drogového klanu, rozehraje válku s ostatními klany a nakonec se utká i se svým zrádcem. Děj je akční, rychle ubíhá, ale je tak neuvěřitelně hloupý a plný logických kiksů, že si druhou hvězdu prostě nezaslouží. ()

JoSte

Hrozně vtipné béčko s Chuckem Norrisem. Co víc si přát při náhodném přepnutí na Nova Cinema před třetí v noci? Učení kluka, jak se prát, a prostřelení nohy brokovnicí, to jsou scény, které člověk jen tak nezapomene. ()

helloween93

Mám tyhle akční béčka z přelomu 80. a 90. let rád. Tohle je přesně jedno z nich, má to dobovou atmosféru. Úvodní zrada ve skladišti je skvělá. Ano je to béčko jak svině, Chuck je Chuck a já dávám 3 hvězdy a ukamenujte mě. ()

MickeyStuma

Od tohoto snímku nastala pro Chucka Norrise ve světě filmu změna. Charaktery jeho postav se sice nijak zvlášť nezměnily, ale v ději se již objevovalo výchovné moralizováni a rodinné etudy. Scéna se šikanovaným chlapcem vrstevníkem od naproti, na kterého si zase došlápl pro neschopnost jeho agresivní otec, byla dokonce zopakována v jednom z dílů pozdějšího TV seriálu ´Walker Texas Ranger´. Jinak klasický příběh neustále používaný o zkorumpovaném policejním kolegovi už asi dnes také nenadchne. Ryzý videosnímek s dobře odvedenými akčními scénami, ale bohužel už s poněkud nudným dějovým průběhem. Jsou tu vlastně dvě dějové linky. Chuck jako mstící se zabiják a zároveň jako přítel chlapce, který to v životě nemá jednoduché. Na atmosféře snímku je ale takovéto spojení dosti rušivé. Vedle akce nudná část a vedle rodinné záležitosti naprosto zbytečná akce. Tohle skloubení nebyl dobrý nápad. Ani námět vlastně není nijak originální. Mohli jsme to vidět již ve snímku ´Těžko ho zabít´ se Stevenem Seagalem byť s jiným příběhem. ()

Nix

Chucka mám rád, i když moc filmů s ním neznám a je potřeba doplnit vzdělání. Ale zrovna tohle mne nezaujalo. Hrozná vleklá nuda se skoro žádnou akcí, to starání o cizí rodinu mne fakt nebavilo, jen přestřelka na konci byla aspoň minimálně průměrná. No nevadí, příště se to snad napraví. ()

Clark_Kent

Opět nesmrtelný, nepřemožitelný, beze strachu jedině Chuck Norris! Hlavně ten konec jak Chuck řekne: Snad sis nenachcal do kalhot, na to by sis měl dávat velkej ale opravdu velkej pozor. ()

Stejšn

Velice násilný film. Spousta rozstřílených, upálených a jinak zmasakrovaných lidí, včetně žen a dětí. Moc se tu nemlátí, ale o to víc střílí. Pro mě ovšem celkem příjemné překvapení, příjde mi že film není tak stupidní, jak to v tomhle žánru bývá. Za tři. ()

JosefTomas

Čas je na filmu znát. Akcí také nijak neoslní. Herecky dokáže občas rozesmát. Rozhodně ale nejde o něco, co bych poslal k vodě. Norris má ale daleko lepší filmy, jen tenhle už to nejlepší má za sebou. ()

martins

Chuck Norris znovu ve formě. Další z béčkových vhs produkcí, které se objevili i v našich videopůjčovnách. Pod režijní taktovkou svého bratra Aarona se zde vyskytuje jako znovu narozený policista, kterého postřelil jeho parťák a tvrdě účtuje s podsvětím, kde právě probíhá válka mezi Francouzi a Italy o nadvládu v Seattlu. Do toho se připlete Íránská mafie s jeho bývalým parťákem, film vzdáleně připomíná film Špinavá dohoda s A. Schwarzenegerem. ()

johnsnow

Slabšia Chuckovina s minimom akcie, avšak tá čo tu je je celkom slušná a na počudovanie to malo aj nejaký príbeh. A ten odžub pre toho francúza bola riadna prča. ()

Sunwheel

Chuckovo kryštalické 90-kové béčko, ktoré ponúka hlavného hrdinu v štýle Clintovho Dirty Harryho a zároveň otcovsko-mentorského ochrancu slabých, ktorého plne rozvinul Norris v jeho ďalšom filme Sidekicks. Vyššie hodnotenie by bolo, keby tá druhá časť aj chýbala a pribudlo viac akčných scén. Na nič sa to vlastne nehrá, príjemne zabaví a na záver ponúkne epickú bitku. ()

chosan

I když se někomu tento film může zdát nudný mě se líbí. Každopádně je to jeden z těch lepších z Chuckem. Sice přežít takový pád z výšky na auto ve skutečnosti asi nereálný proto dávám jen 3 hvězdy. Ale film je to určitě zajímavý a koukatelný. Každopádně mé hodnocení 60 %. ()